22-28 Mart Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumlarınızı alttaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 22 – 28 Mart haftası burç yorumlarınızda, bu hafta amacıylade sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz haller ve bu haller karşısında yapmanız lüzumenleri bulabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları

26 Mart 2021’de Güneş ile Venüs kavuşum amacıylade olacak. Çevrenizdeki insanlarla uzun uzun konuşmalar yapacaksınız. Mutlu olmak amacıyla başkasında yenilikler ve değişiklikler aramanıza lüzum yok. Kendi amacıylaizdeki heyecana odaklanmanız yetecektir.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay yaşanacak. Yaptığınız işleri ve kendinizi çevrenizdeki insanlara kanıtlamak isteyebilirsiniz. Ancak bunu yapar iken ekstra çaba sarf etmek sizi yorabilir bu yüzden bu tarz davranışlardan uzak durmaya çalışmalısınız.

 

 

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

26 Mart 2021’de Güneş ile Venüs kavuşum amacıylade olacak. Arkadaşlarınızla bolca süre geçireceksiniz. Yardıma gereksiniminiz bulunduğunuz bir mevzu ile alakalı yakın bir dostunuzdan destek göreceksiniz. Uzun zamandan beri beklediğiniz bir şey varsa bunun gerçekleşmesi an sorunu olacak.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay yaşanacak. Huzurunuzu kaçıracak davranışlarda bulunabilirsiniz. Bu yüzden huysuz davranışlar sergileyebilirsiniz. İçinize atmış bulunduğunuz hiddet yüzünden etrafınızdeki birkaç insanın kalbini kırabilirsiniz.

 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

26 Mart 2021’de Güneş ile Venüs kavuşum amacıylade olacak. Kariyeriniz ile alakalı mevzular ön planda olacak. Maddi yönden kendinizi destekleyebilecek yeni gelir kapıları elde edeceksiniz. Beraber çalışmakta bulunduğunuz insanlarla iletişiminiz son derece iyi olacak.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay yaşanacak. Para kazanmanıza yardımcı olabilecek yeni etkenler içerisine girebilirsiniz. Eviniz amacıyla yeni bir eşya satın alabilmek isteyebilirsiniz. Maddi yönden sizi endişelendiren hususları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.

 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

26 Mart 2021’de Güneş ile Venüs kavuşum amacıylade olacak. Yardıma gereksiniminiz bulunduğu bir noktada dostınız sizin amacıyla yanınıza gelecektir. Sorunlarınız ile alakalı mevzular üstüne daha net olmaya çalışmalısınız. Eğitim hayatınız devam ediyor ise yeni bulgular edinmek amacıyla eğitimlere katılabilirsiniz.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay yaşanacak. Patronlarınız varsa onlarla problemler yaşayabilirsiniz. Kariyeriniz ile alakalı endişelendiğiniz mevzularda tıkanıklıklar yaşayabilirsiniz. Biraz daha sabrederseniz problemlerin çözüldüğünü anlayacaksınız.

 

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

26 Mart 2021’de Güneş ile Venüs kavuşum amacıylade olacak. Uzun zamandan beri hayalini gerçekleştirmek dilediğiniz bir şey amacıyla elinize para geçecek. Uğraşmakta bulunduğunuz hobilerinize odaklanmak isteyeceksiniz.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay yaşanacak. Hayallerinize bir ismim daha yaklaştığınız bir devreye giriyorsunuz. Daha daha daha daha eskiden hayal kırıklığı yaşadığınız hususların üzerinden geçecek ve daha kuvvetli bir şekilde ayağa kalkacaksınız.

 

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

26 Mart 2021’de Güneş ile Venüs kavuşum amacıylade olacak. İkili temaslar ile alakalı mevzular ön plana çıkacak. Ruh eşinizi bulma arayışına geçebilirsiniz. Sosyal etrafınız hareketlenecek ve aktif bir şekilde dost etrafınız ile görüşmelere devam edeceksiniz.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay yaşanacak. Hafta başından itibaren etrafınızdeki insanların desteğini üzerinizde hissedeceksiniz. Kendiniz çözemediğiniz bir mevzuyu karşı tarafa bırakmak isteyeceksiniz.

 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

26 Mart 2021’de Güneş ile Venüs kavuşum amacıylade olacak. İş hayatınızda çoksıyla aktif olacağınız bir haftaya ismim atıyorsunuz. Kariyeriniz ile alakalı haller ön planda olacak ve sizin amacıyla iyi olan doğru kararları alabileceksiniz.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay yaşanacak. Ertelenen ve ödenmesi gereken bir borcunuzu kolaylıkla ödeyebilme olanağı bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi iyi tutarak onlara değer verdiğinizi göstermeye çalışacaksınız.

 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

26 Mart 2021’de Güneş ile Venüs kavuşum amacıylade olacak. Uzlaşmacı ve anlayışlı olacağınız bir haftaya ismim atıyorsunuz. Kariyeriniz ile alakalı mevzularda riskli atılımlar yapılabilir ve ciddi kararlar alabilirsiniz.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay yaşanacak. Uzun zamandan beri amacıylaize attınız duygu ve düşüncelerinizi etrafınızdeki insanları transfer etmek amacıyla elinizden geleni yapacaksınız. Kendiniz amacıyla belirlemiş bulunduğunuz yolda gitmeniz amacıyla karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. İleriye dönük tatil planları yapılabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 22-28-Mart-Haftalik-Burc-Yorumlari 22-28 Mart Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 22-28 Mart Haftalık Burç Yorumları

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

26 Mart 2021’de Güneş ile Venüs kavuşum amacıylade olacak. Geçen hafta yapmış bulunduğunuz çalışmaların karşılığını bu hafta kolaylıkla alabileceksiniz. Maddi yönden talihli olacağınız bir devre olacak. Yeniden finans güçlerinize bakabilir yeni yapılandırmalara gidebilirsiniz. Ev alım satım ya da kiralama gibi işlerle uğraşarak ek gelir kaynağı elde edebilirsiniz.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay yaşanacak. Aile amacıylade samimiyet hakim olacak. Tartışmaya dönüşebilecek olan hususları daha daha daha eskiden sezgiliyerek hali en iyi şekilde yönetim edeceksiniz.

 

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

26 Mart 2021’de Güneş ile Venüs kavuşum amacıylade olacak. İlişkiler ile alakalı hususlarınız ön planda olacak. Devam eden bir ilişkiniz var ise bunu öneme dökmek isteyebilirsiniz ve evlilikle canlandırabilirsiniz. .Aile amacıylade parasal anlamda devrimlere gidilebilir.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay yaşanacak. Evinizin amacıylade yapacak bulunduğunuz yenilikler tek doğrultulu olmayacak. Beraber yaşadığınız insanlarla ya da partnerinizle bu vazifiyeti üstlenmeyi deneyeceksiniz.

 

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

26 Mart 2021’de Güneş ile Venüs kavuşum amacıylade olacak. Kendinizi sonuna kadar güvende hissettiğiniz bir haftaya ismim atıyorsunuz. İş yerinde vermış bulunduğunuz emeklerin karşılığını alabilmek isteyeceksiniz. Alamadığınız mevzularda ise sesinizi daha çok çıkarmaya çalışacaksınız.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay yaşanacak. Yerine getirilmesi gereken sorumluluklar yüzünden biraz gergin hissedebilirsiniz. İşlerinizi daha yolunda halletmek amacıyla şahsi asistan tutabilir ya da daha derli toplu ilerleyebilmek amacıyla yeni bir sisteme dahil olmak isteyebilirsiniz.

 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

26 Mart 2021’de Güneş ile Venüs kavuşum amacıylade olacak. Son zamanlardaki disiplininiz yüzünden kendinize zaman ayıramamış olabilirsiniz. Biraz esneklik yaparak hayal ettiğiniz şeyleri gerçekleştirmeye yoğunlaşacaksınız.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay yaşanacak. Eğer olanağınız varsa alım satım işleri yapılabilir ve bunlardan para kazanabilirsiniz. İşyerinde teslim edilmesi gereken bir evrak ya da paketle alakalı ufak bir problemle karşılaşabilirsiniz.

 

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

26 Mart 2021’de Güneş ile Venüs kavuşum amacıylade olacak. Haftaya son derece enerjik başlayacaksınız. Sezgileriniz açık olacak ve kendinize olan güveniniz yardımıyla karşıdan gelebilecek olan sıkıntılı hadiseleri daha daha daha eskiden keşfedeceksiniz.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay yaşanacak. Evinizin amacıylade gerçekleştirmek dilediğiniz yenilikler varsa bunları öncelik tanıyabilirsiniz. Aile amacıylade meydana çıkan problemlere karşı sabrınız giderek taşıyor. Daha çok huzur bulabileceğiniz bir bölge dilediğiniz amacıyla ailenizden uzaklaşmak size iyi gelebilir.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum