22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumlarınızı alttaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 22 – 28 Şubat haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz haller ve bu haller karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. Yavaş giden işlerde hızlanmalar meydana çıkabilir. Duygularınıza hakim olmaya çalışmalısınız ani çıkışlar yapabilirsiniz. 25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. İstediğiniz şeyler üstüne düşüneceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak yerine başkalarınınkini tamamlamak isteyebilirsiniz.
27 Şubat 2021’de Başak burcunda Dolunay yaşanacak. Kendinizi beklemediğiniz bir vakitte münakaşa içinde bulabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 22-28-Subat-Haftalik-Burc-Yorumlari 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com koc-300x167 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları
23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. İş hayatınızda ki görevler artışa geçebilir. Patronlarınız varsa onların ilgilerini çekebilir ve takdir toplayabilirsiniz.
25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki kalabalıktan uzaklaşmak isteyeceksiniz. Yalnız kalmak size bu hafta son derece iyi gelecek. İşiniz ile alakalı yaratıcı fikirler geliştirebilirsiniz.
27 Şubat 2021’de Başak burcunda Dolunay yaşanacak. Yarım bırakmış bulunduğunuz projelerin başına yine geçmek isteyebilirsiniz.

 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com boga-300x167 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. Kendinizi kanıtlayacak ve yaratıcı işler çıkaracağınız bir hafta olacak.
25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak dostlarınızla aranızdaki bağları güçlendireceksiniz. Sizden yardım isteyen bir şahsa elinizi uzatacaksınız.
27 Şubat 2021’de Başak burcunda Dolunay yaşanacak sosyal hayatınızı aktifleştirmek amacıyla yeni insanlarla tanışıp yeni hobiler ve etkinlikler keşfedeceksiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com ikizler-300x167 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. Farkındalığınız meydana çıkacak. Yapabileceğiniz işleri daha çok ertelemek istemeyeceksiniz.
25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. Birlikte çalıştığınız insanlarla iyi geçineceksiniz. Patronlarınız varsa onların ilgiini üzerinize çekeceksiniz.
27 Şubat 2021’de Başak burcunda Dolunay yaşanacak ailenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz ya da evinizin amacıylade bir grup yenilikler yapabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com yengec-300x167 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. Odağınız partnerinizde olacak onunla beraber yeni ortaklık kurarak iş planları içerisine girebilirsiniz. 25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak.İkili ilişkilerde son derece talihli olacaksınız. Yakın çevrenizle ilişkilerinizi iyi tutarak aranızın sorunlu bulunduğu şahıslarla barışacaksınız.
27 Şubat 2021’de Başak burcunda Dolunay yaşanacak. Eğitim hayatınız devam ediyor ise güzel bir kafayarı yakalayabilirsiniz. Akrabalık ilişkilerinize ve kardeşlerinizle aranızda olan ilişkilere de daha ilgi edeceksiniz

 

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com aslan-300x167 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. Kendinizi tamamıyla işinize vereceksiniz ve verimli bir çalışma ortamı yaratacaksınız.
25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. Sezgilerinizin son derece güçleneceği bir hal gerçekleşecek. Çevrenizden hem parasal hem de manevi bir şekilde yardım görebileceksiniz.
27 Şubat 2021’de Başak burcunda Dolunay yaşanacak para ile alakalı konularını da ön planda olacak. Yeni bir gelir kapısı açılabilir ya da yeni bir işe başvurmak isteyebilirsiniz.

 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com basak-300x167 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları
23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. Geçmişi bir kıyıya bırakarak kendinizi ilerletmek İstediğiniz bir açı gerçekleşecek. Yeni fikirleriniz ve girişimleriniz son derece kafayarılı olacak.
25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak her türlü çift temasta titiz olabilirsiniz. Bu sizi bir nevi kırılganlığa doğru sürükleyebilir.
27 Şubat 2021’de Başak burcunda Dolunay yaşanacak dış görünüşünüzde değişiklık yapabilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ediyor ise burada da güzel bir kafayarı yakalayacaksınız.

 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com terazi-300x167 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları
23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. Ruhsal orak sizi bunaltan hallardan yavaş yavaş kurtuluyorsunuz.
25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak iş hayatınız ile alakalı yeni bir hal söz hususu olabilir. Ortaya çıkaracak bulunduğunuz fikirler çevrenizdeki insanlar doğrulusunda desteklenecek.
27 Şubat 2021’de Başak burcunda Dolunay yaşanacak etrafınızda meydana gelen gürültüden uzaklaşmak isteyeceksiniz ve kendinizle baş kafaya kalmak size daha iyi gelecek.

 

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com akrep-300x167 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. Her türlü çift temasta kendinizi ifade etmeniz daha da netleşecek. Karşılaştığınız problemlere kalıcı ve net çözümler getirebileceksiniz.
25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak titiz bir gün olabilir bu yüzden kendi amacıylaizde birtakım kırılganlıklar yaşayabilirsiniz.
27 Şubat 2021’de Başak burcunda Dolunay yaşanacak arkadaşlarınıza daha çok süre geçireceksiniz ve beraber yeni paylaşımlar gerçekleştireceksiniz.

 

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com yay-300x167 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. İş hayatınız ile alakalı vermiş bulunduğunuz emeklerin karşılığını parasal yönden alacaksınız.
25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak evinizin içerisini daha konforlu bir duruma getirmek amacıyla yenilikler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.
27 Şubat 2021’de Başak burcunda Dolunay yaşanacak kariyerinize odaklanacaksınız ve kendinize yeni sorumluluklar edileceksiniz.

 

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Oğlak-300x167 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. Kendinize olan güveniniz etrafınızdaki insanların ilgiini çekecek. Bugüne kadar kafayarısız olurum dediğiniz konulara yine göz atmak isteyeceksiniz.
25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak kardeşlerinizle aranızda huzursuzluk çıkaran bir konuyu çözeceksiniz.
27 Şubat 2021’de Başak burcunda Dolunay yaşanacak kendinizi ilerletmek amacıyla yeni eğitimler alabilir ve yeni etkinliklere dahil olabilirsiniz.

 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Kova-300x167 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. Uzun zamandan beri amacıylaize attığınız hisler bir anda meydana çıkabilir. O yüzden kendinizi gergin hissedebilirsiniz.
25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak parasal anlamda yaşayacak bulunduğunuz olumlu ilerlemeler olacak.
27 Şubat 2021’de Başak burcunda Dolunay yaşanacak size yakın olan insanların dürüstlüğünü sorgulayabilirsiniz. Güvendiğiniz bir şahıstan borç isteyebilirsiniz.

 

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Balık-300x167 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. Vaktinizin çoksını dostlarınızla süre geçirmek amacıyla harcayacaksınız. Kendinizi ilerletmek amacıyla yeni şeyler yapabilirsiniz.
25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak yaratıcılığınız meydana çıkacak ve bu yardımıyla değişik bir iş zihniyeti edineceksiniz.
27 Şubat 2021’de Başak burcunda Dolunay yaşanacak her türlü çift ilişkileriniz ön planda olacak. Yeni kararlar alabilirsiniz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum