22 Kasımda İşte Burçlar

Sınırsız hayal gücün bulunmaktadır. her vakit Romantiklerin ve koruyucuların yönleride vardır bir çoğunda bulunmaktadır gelişmiştir. İnsanların düşüncelerini ehemmiyete alırsın.Sevdiklerine karşı tolerans seviyen yüksektir. Kin tutamazsın. Zayıf noktan kararsızlığındır.ve çok hayal prestir

22 Kasımda İşte Burçlar

22 Kasım Hangi Burç ! 22 Kasımda doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 22 Kasımda doğan yay insanı kendine oluşturulan yanlışların peşinden koşmaya tenezzül edecek kindarlıkta biri değildir. Aksine gerçekte pek umursamaz bile. Sevmediği insanlara karşı genel bir umursamazlık halindedir. Fakat sevdiklerine karşı her vakit daha sıcak ve cana yakın bir tavrı bulunmaktadır. Genellikle sevdiği insanların fikirlerine de ehemmiyet sunar ve normalde diğer biri yapsa çok sinirini bozacak şeyleri sevdikleri yaptığında görmemiş gibi davranmakta zorluk çekmez. Partnerine karşı iflah olmaz bir Romantiktir. Ama her şeyi bulunduğu gibi bunu da yeterinde ve cıvıklaşmadan yapar. Söz hususu partneri bulunduğunda tatlı yaradılışını konuşturur. Koruyucu bir yanı bulunmaktadır, sıkıcı ve boğucu olmadan hem de fazlası vakit partnerine hissettirmeden bu yanıyla hareket eder. Romantizminde de sosyal ilişkilerinde de fazlası vakit hayal gücünün sınırsızlığından faydalanır. Fakat kimi vakit birtakım konularda hissettiği kararsızlık çevresindekilere bunaltı getirebilir.

22 Kasımda Doğan Kadınlar Hangi Burç

22 Kasımda doğan kadınlar yay burcudur… 22 Kasımda doğan yay kadını yaşamayı sever, hem de pek çok şahıstan daha sıkı bağlıdır yaşama. Sadece kendi kararlarını kendinin verilen ve diğerlarına bağımlı olmadan yaşayabildiği bir yaşam onun amacıyla gerçek anlamda yaşamaktır. Özgür bulunduğunu hissedemediğinde kendini kısır döngüye düşmüş gibi hisseder ve yaratıcılığını istediği gibi konuşturamaz.

 

22 Kasımda İşte Burçlar ASTROLOJİ GENEL

22 Kasımda Doğan Erkekler Hangi Burç

22 Kasımda doğan erkekler yay burcudur 22 Kasımda doğan yay erkeği pozitif enerjiyle doludur ve iyimser bir yapıya sahiptir. Ufak tefek şeyleri başını kurcalamaya değer görmez. Bu amaçla incirin çekirdeği armudun çöpü şeklindeki sıkıntıları dinlediğinde gülüp geçmesi çok olasıdır. Fakat ciddi bir problemle karşısına gelen bir dostuna her türlü yardım ve desteği sağlamak hususu ile ilgili bir an bile düşünmez.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News