22 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları

22 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarınız; Ay, Terazi burcunda ilerliyor. Satürn retrosu gerçekleşecek. Hayatınızı çevrenizdeki insanlara göre yaşadığınızın farkına varabilirsiniz. Bugün kendi arzularınız ön planda olacak ve başkalarının söylemlerini önemsemeyeceksiniz.

 

Koç Burcu

Aslında rahat ve sakin bir kişiliğiniz var. Fakat son vakitlerde derhal her hususta haddinden çok geriliyor ve agresif bir kişiliğe bürünüyorsunuz. Özel hayatınızdaki problemler buna kaynaklık etse de neticeleri en çok iş hayatınıza yansıyor. Bugün kendinize vakit ayırıp evvelce kendinizle sonrasında partnerinizle sakin ama açıklıkla konuşmalısınız.

 

Boğa Burcu

Geleceğinizle alakalı konulara yönelebilirsiniz. Sosyal konularla daha çok ilginizi çekebilir. Sorumlu olduğunuz işler toparlamanız gerekebilir. Bu hususta mücadele verebilirsiniz. İkili temaslarınızda duygusal açıdan kuvvetli hissedebilirsiniz. Ani kararlar almaktan çekinin. İşlerinizi tamamlama fırsatı bulabilirsiniz.

 

İkizler Burcu

Sizi tanımak isteyen birine fırsat vermek isteyeceksiniz. Hatta sizin çekingen tavırlarınız onu daha da tahrik edecek. İş temaslarınızda biraz duyarlı olmalısınız ve bu hususta uygulanabilecek şeyleri yapmalısınız. Maddi konulara temkinlisiniz fakat bir parasal hususta kısa da olsa bir anlaşamamazlık söz hususu olabilir. Arada sırada inandığınız totemler, sizin birtakım şeylere karşı şansınızı azaltıyor.

 

Yengeç Burcu

Bugün işinizle alakalı mühim kararlardan uzak durun. Dikkatsizliğiniz pahalıya patlayabilir. Arkadaşlarınızla yaptığınız birtakım iş birlikleri bozulabilir, bunun amacıyla yapabilecek bir şeyiniz yok fakat işi yine gözden geçirmeli ve derhal pes etmemelisiniz. Sizin düşündükleriniz ile sevgilinizin düşündükleri arasında bu aralar derin değişiklikler oluşabilir, soğukkanlı olun.

 

Aslan Burcu

Bugün iş de para da gündem dışında kaldı. Aileniz bu günün asıl aktörü. Onların problemleri karşısında kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Bugün inatla kendi düşüncelerinizi savunmak isteyeceksiniz. Duygusal konularda birtakım fanatik düşüncelerinizin esiri olabilir ve eskiye hasret duyabilirsiniz. Genellikle sevdiklerinizle paylaşmanız gereken çok şey var. Daha elastik olursanız, kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Aşkta gerçekçi olma vakitınız gelmiş görünüyor.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com gunluk-burcum 22 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 22 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak Burcu

 

Bugün zor bir gün olabilir. Sizi zor olan birtakım tesirlerle yüzleşmek mecburiyetinde kalabilir, kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Duygularınızın önüne geçmemeye çalışmalısınız. İnsanların sizi anlamasını önemsemelisiniz ve daha açık olmaya çalışmalısınız. Maddi işlerinizde elinizdekileri değerlendirme hususu ile alakalı etrafınızdan takdir göreceksiniz. Çok çok geliriniz olmasa da paranızı yönlendirmeyi çok iyi bildiğiniz amacıyla her şeyin üstesinden gelmeyi başarabiliyorsunuz.

Terazi Burcu

Aşk hayatınız da hareketlilik sizi kimi vakit yoruyor fakat bunun sizin benliğinizi oluşturmakta mühim bir yeri var. İş hayatınızda birtakım aksaklıklar olsa da bu sizde olağan dışı bir tesir yaratmayacak ve sizin de grup dostlarınızla ortak çalışmanız yardımıyla üstesinden geleceksiniz fakat birtakım kayıpların da önüne geçemeyeceksiniz. Bazı dostlarınızla aranızda dayanıklı temaslar kurmuş olduğunuzu düşünüyorsunuz fakat gerçek bu şekilde değil.

 

Akrep Burcu

İlişkinizde duygusal bir tutum sergileyeceksiniz ve fakat karşı doğrultuda bu hal işe yarayacak. Bazı şahıslarla kuracağınız tesirleşimler sizi hayatınızda her alanda daha ileri boyuta taşıyacak. Genellikle burcun birinci on günlük devresinde doğmuş olanlar amacıyla enteresan bir dönem. Meydana gelen hadiseler yaşama ve hadiselera bakış açınızı değiştiriyor. Eski değerleriniz değişiyor.

 

Yay Burcu

 

Bugün yoğun bir tesirleşim içerisinde olabilirsiniz. Bazı krizli hallerle karşılaşabilirsiniz. Hassas olduğunuz konularda daha çok itimata gereksinim duyabilirsiniz. İşlerinizde yeni konular gündeme gelebilir. Yakın çevrenizdeki değişimler gündeminizi tesirleyebilir. İletişimde olduğunuz şahıslarla çatışmalar yaşayabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu

 

Beklentinizin üzerinde bir temas içerisinde kendinizi bulabilirsiniz bu hal sizi hayli mutlu ediyor. Bu aralar karşılaşacağınız birtakım fırsatlar, değişik bir açıdan bakmayı başarabilirseniz, karşınıza çıkan fırsatları değişik açıdan değerlendirmeyi başarabilirsiniz. Samimi hisler besliyorsunuz, hisler sizi bir yere kadar götürebilir biraz atak yapma vakitı.

Kova Burcu

 

Bugün işlerinizde yeteneklerinizi kullanırsanız daha basit ilerleyebilirsiniz. Başkalarından göreceğiniz yardımlar işlerinizi güçlendirmek amacıyla iyi bir fırsat olabilir. Parasal konularda yeni düşünceler gündeme gelebilir. İş hayatınızda yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İlişkinizde eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Gün içerisinde hayalperest olabilirsiniz.

Balık Burcu

Bugün gündeminizi iş hayatında alacağınız sorumluluklarınız tesirleyebilir. İşlerinizi daha iyi duruma getirmek amacıyla mücadele verebilirsiniz. Detaylar sizi keyfinizi kaçırabilir. Sıkıştığınız işlerinizle alakalı üstlerinize düşünce danışabilirsiniz. İş dostlarınızla paylaşım içerisinde olacağınız vakitler var. İkili temaslarınızda sakin kalmaya çalışın.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum