22 Ocak 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

22 Ocak Ayı 2021 Cuma Günlük Burç Yorumlarınız Ay. Akrep burcunda ilerliyor ve hayatınızı daha iyi bir yere getirmek amacıyla kendinize yeni yollar çizmek isteyebilirsiniz. Çevrenizde sizi olumsuz tesirleyen insanlarla tesirleşiminizi kesebilirsiniz.

Koç Burcu

Normalde sevmek ve sevilmek yoğundur. Fakat bu günlerin farkında olmak, sevdiklerinizi ve coşkunuzu dürtecektir. Hislerinızı her vakitınden daha iyi aktarabilmek, ebatsal aşkta ufak kafayarılar getirebilir ya da size yedidminimumpuan verebilir. Genelde biraz sefalet oynarsınız.

 

Boğa Burcu

Maddi mevzularda alışılmışın dışında davranacaksınız. Memnuniyetsizlik işaret ediyorsun. Dengesiz bir şahıslik sergilemeyin. Görev ve özel ilgi hususu arasında bir ayrılık hayata ihtimaliniz yüksek. Çatışmaya ve manevi çatışmalara her vakitınden daha yatkınsınız. Günün gelişen saatlerinde kanaatniz değişecek ve yeni formüller geliştireceksiniz. Sihhatinıza ilgi edin ve sinirlenmekten kaçının.

 

İkizler Burcu

Hala birtakım engellere açıksınız ve hatalı kararlar sağlıyorsunuz. Hadi şimdi uyan ve ilgi et. Mantığınızı ve zihninizi kullanmanız lüzumen yerde hislerinizı dinleyerek attığınız bir ismim hiç doğru olmayacaktır. Onları denetim edebilmek, etrafınıze ideal hareket etmenize yardım edecektir.

 

Yengeç Burcu

İş hayatınızda karşınıza çıkan insanlar pek anlayışlı değiller. Beklenmedik bir engel sizi umutsuzluğa sürükleyebilir. Pek oldukça mühim ilerleme oluyor ve siz kendinizi şunların yanında tutuyorsunuz. Önem verilenniz bireylerin sizi ehemmiyete almasını istiyorsunuz ve şuuraltınızın derinliklerinden kaynaklanan hisler sizi rahatsız ediyor. Yeni insanlar lehine talihinız devam edecek.

 

Aslan Burcu

Önümüzdeki birkaç gün sizin amacıyla bir aktivite, seyahat ve haber devresi de olabilir. Tatil fırsatı bulabilirseniz, ihtiyaç duyduğunuz dinlenmeye kavuşabilirsiniz. Mümkünse, birtakım şeyler ters gidebileceğinden, yeni bişi almamaya ilgi edin. Yeterince çabayla, çöken tümşeyleri onarabilirsiniz.

 

Başak Burcu

 

Aceleci ve mantıklı tavırlardan uzak durmak neticelerinizı süratlendirabilir. Finansal şeklinde de çok karlı bir devre geçirebilirsiniz. Yeni hamlelardan elde ettikleri gelir, birtakım asli giderlerinizi karşılamanıza yardım edecektir.

Terazi Burcu

Bu vakitlerda çok harcama dürtüsünü denetim altında tutmalısın. Gerekli birikimleri yapmazsanız önümüzdeki vakitlerda zor anlar yaşayacaksınız. Hızlı kararlar vermeyin, bilhassa mali mevzularda daha kanaatli olmalısınız. Can sıkıcı mevzuklarınaiz olabilir.

 

Akrep Burcu

Son vakitlerde kendinizi yalnız hissediyorsunuz ve bu kısa vadede birçok hususta talihinızı çok çok zorlamıyorsunuz. Aşırı egoistlik gösterebilir ve sarsılmaz çıkışlar yaşayabilirsiniz, hislerinizı ani reaksiyonlarle karıştırmayın. Bir katiyenn amacıyla ideal bir davranış değil. Moralinizde ani artışlar ve düşüşler olacak.

Yay Burcu

Önümüzdeki birkaç gün, sıkılmak amacıyla vakitınizin olmadığı günler yaşayabilirsiniz. Genellikle burcun ilk on gününde tabiatnlar, ehemmiyetsedikleri şahıs ve hadiseler amacıyla kaygılenseler bile kaygılarıni yansıtmayacak ve kararlarına devam edeceklerdir. Günün gelişen saatlerinde isteklerinizi yerine getirmek amacıyla kuvvetli isteklar hissedeceksiniz.

 

Oğlak Burcu

Aşırı heyecanlanma, bu yüzden çokca ehemmiyetsediğin bir işi karıştırabilirsin. Kayıtsız ve çok içe dönüksünüz.Gergin hareketlerinizle girdiğiniz ortamlarda  gerginlik yaratıyorsunuz biraz rıhat olun umutsuzluğu üstünüzden atın. Yeniliklere biraz ara vermeniz sizin için daha sağlıklı olacaktırGünlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com unnamed 22 Ocak 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 22 Ocak 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

Kova Burcu

Eylemleriniz ve iddialarınız sebebiyle uyuşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Huzur ve sessizliğin keyfini menfaatirsınız ve azim lüzumtiren hallerle karşılaşabilirsiniz. Genel olarak ufak şeyleri knehir ya da kvaka kesikler ya da yaralanmalarla karşılaşmak da kaza katagorisindedır. Ruh halunuzi bozmayın.

 

Balık Burcu

 

Yanlış kararlar alabilmek amacıyla bir günde bulunduğunuzu bilmelisiniz. Mevcut astrolojik bakış açısı keder ile alakalıdır ve kaderi olabilecek hadiseleri gösterir. Her şeyi düşünün ve karar verin. Genellikle burcun son on gününde tabiatnlar bu rahatsızlığı hissedecek, fakat tipinizi değiştirmeyi kafayaracaksınız.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum