23-29 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumlarınızı alttaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 23-29 Kasım haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz haller ve bu haller karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları

21 Kasım 2020 tarihinde Venüs İkizler burcunda olacak ve çift ilişkilerde ki karamsarlığınızı bir kenera bırakma kararı alacaksınız.
Yolunda gitmeyen temaslarınızda birtakım dönüşümler yaşayabilirsiniz.
Bu hafta sonucunda 29 Kasım 2020 tarihinde Neptün ileri hareketine başlayacak ve kendinizin farkına varabileceksiniz. Bu sayede yeni hedefleriniz ön planda olmaya başlayacak.

 

Koç

23-29 Kasım Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR
Koç burcu olanlar ve artan burcu Koç olanlar bu hafta amacıylade kendi yaşamınız dışında anne ya da babanızın da problemleri ile ilgilenmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Çevrenizde evlilik kararı almış olan bir yakınınız varsa şayet onunla alakalı olumsuz bir haber alabilirsiniz. İş yaşamınızda çok güvendiğiniz bir şahsa karşı hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sizi umutsuzluğa iten davranışlardan yola çıkarak ders alacaksınız ve kendinize yeni amaçlar koymaya başlayacaksınız.

 

Boğa

23-29 Kasım Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR
Boğa burcu olanlar ve artan burcu Boğa olanlar bu hafta amacıylade uzun vakitdan beri beklediğiniz olumlu bir haberi alabilirsiniz. Çevrenizde sizi olumsuz yönden etkileyen insanlara karşı sert bir tavır takınmak isteyeceksiniz. Çalışma ortamınızda haller bu hafta biraz gerilebilir ve bu yüzden kendinizi gerilim altında hissedebilirsiniz. Kendiniz amacıyla alacak olduğunuz kararlar varsa şayet bunların etkisi uzun süreli olabilir bu yüzden yeni bir yola girerken biraz daha düşünmeye çalışın.

 

İkizler

23-29 Kasım Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR
İkizler burcu olanlar ve artan burcu İkizler olanlar bu hafta etrafınızdeki insanlardan kendinizi soyutlayarak kendinizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Size karşı sınırlarınızı zorlayan ve sizi durmadan yanıltan bir şahıs ile alakalı da keskin bir karar alacaksınız. Günlük işlerinizi ilgilendiren ya da kariyerinizi ilgilendiren konularda biraz risk almanız lüzumiyor. Fakat bu şekilde işlerinizi tamamlayabilir ve başarılı olabilirsiniz. Yakın etrafınızde size her daim destek veren bir bireyin farkındalığına varabilirsiniz.

 

Yengeç

23-29 Kasım Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR
Yengeç burcu olanlar ve artan burcu Yengeç olanlar kırgın olduğunuz ve bu yüzden konuşmaya ara verdiğiniz bir yakın arkadaşınız varsa bu hafta onunla yine konuşabilirsiniz. Siz amacıylaizde hiddet ve kin tutmayı sevmiyorsunuz bu yüzden kendi yaşamınız dışında etrafınızdeki insanların yardımına koşacaksınız. Cesaretiniz artacak ve başarısızlık olarak görüldüğü işlerin başına yine geçeceksiniz. İçerisinde bulunduğunuz karamsar ruh durumunu yavaş yavaş geride bırakmanın vakti geldi.

23-29 Kasım Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR
Aslan

23-29 Kasım Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR
Aslan burcu olanlar ve artan burcu Aslan olanlar daha daha eskiden planlamadığınız ufak bir seyahate çıkabilirsiniz. Bu tatil size son derece iyi istikbal ve motivasyonunuzu tazeleyebileceksiniz. İkili temaslarde kendinizi başarısız ve suçlu hissettiğiniz hadiseler varsa bunlara yine odaklanarak kendinizde birtakım şeyleri değiştirme kararı alabilirsiniz. İş yaşamınızdaki dinamiklik giderek artıyor bu yüzden fiziksel ve mental olarak kendinizi her vaktinden biraz daha çok yorgun hissedebilirsiniz.

 

Başak

23-29 Kasım Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR
Başak burcu olanlar ve artan burcu Başak olanlar sosyal etrafınız bu hafta her vaktinden daha dinamik olacak ve bu sayede yeni insanlarla tanışacaksınız. Çevrenizde sizin düşüncelerinizi önemseyen bir arkadaşınız kendi yaşamı amacıyla karar almadan evvelce size danışmak isteyebilir. Maddi yönden sizi tedirgin eden hadiselera karşı yeni ve olumlu ilerlemeler yaşayabilirsiniz bu yüzden daha çok parayla alakalı haller yüzünden canınızı sıkmanıza lüzum kalmayacak.

 

Terazi

23-29 Kasım Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR
Ah bu teraziler yokmu bir türlü dikiş tuturamıyorlar güzel bir gelecek için hayatlarını bile bazen hiçe sayabiliyorlar. İş yaşamınızda risk alarak almış olduğunuz bir karar ile alakalı olumlu bir ilerleme yaşayacaksınız ve bu sizin paranıza da olumlu yansıyacak. İkili temaslarde göstermiş olduğunuz özveri yardımıyla insanlarla aranızdaki problemleri kolaylıkla çözebileceksiniz.

 

Akrep

23-29 Kasım Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR
Akrepler her zaman sinirlisiniz bu sinirle nereye kadar gidebileceksiniz bunuda düşünün ona göre hareket edin . Kendiniz amacıyla belirlemiş olduğunuz yeni amaçlar varsa daha çok bunlara odaklanmalı ve kendinize daha çok ne yapabilirim sorusunuz sormalısınız. Yakın etrafınızden biraz uzaklaşarak evinizde daha sakin bir hafta geçirmek isteyebilirsiniz. Manevi olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz ve bu sayede yaşam dolu bir enerjiye sahip olacaksınız.

 

Yay

23-29 Kasım Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR
Yay burcu olanlar ve artan burcu Yay olanlar çift temaslar ile alakalı konularda bu hafta çok titiz davranabilirsiniz. Geçmişte sizi üzen bir arkadaşınızla yine konuşarak kafanızdaki soru işaretlerini gidermek isteyeceksiniz. İş yaşamınız ile alakalı kendinize yeni bir yol belirlemenizin vakti geldi. Kendinize görülmemiş bir sayfa açmak hem size hemde etrafınızdeki insanlara son derece iyi istikbal. Maddi yönden talihli olacaksınız ve bilhassa ödenmesi lüzumen borçlarınızı kolaylıkla ödeyebileceksiniz.

 

Oğlak

23-29 Kasım Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR
Oğlak burcu olanlar ve artan burcu Oğlak olanlar iş yaşamınız ya da günlük ev işleriniz amacıyla etrafınızdeki insanlarla sık etkileşim içerisine girebilirsiniz. Kendinizi geliştirmeyi seven bir karaktersiniz bu yüzden bu hafta size iyi gelen eğitici etkinliklere ya da derslere dahil olabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz yoğun hadiseleri geride bırakmanın vakti geldi. Daha çok kendinize vakit ayırmak üzerinizdeki bu olumsuz enerjiyi atmak amacıyla enerji sarf etmek isteyeceksiniz.

 

Kova

23-29 Kasım Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Kova burcu olanlar ve artan burcu Kova olanlar iş yaşamınız ve kariyer yaşamınız ile alakalı konular ön planda olacak. Yönetici pozisyonda olduğunuz bir işiniz varsa size değişik bir yerden yeni bir mesuliyet alabilirsiniz. İşiniz yoksa bu hafta amacıylade kendinize göre güzel bir iş bulma olasılığınız var. Yaratıcılığınız artacak ve bu durumdan parasal gelir elde edebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Günlük işlerinizde kendinize kesinlikle soluk almanız lüzumliliğini hatırlatın.

Balık

23-29 Kasım Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Balık burcu olanlar ve artan burcu Balık olanlar etrafınızde sizi kıskanan ve çekemeyen insanlar varsa bunların kim olduklarını öğrenebilirsiniz. Artık insanlara göre değil tamamıyla kendi isteklerinize göre kararlar almaya başlayacaksınız. İşiniz ya da aileniz ile alakalı bir konudan yola çıkarak kent değişiklığı hem de ülke değişiklığı gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Alacak olduğunuz kararlar sizin gelecek yaşantınız amacıyla son derece mühim olacak. Bu yüzden kararlarınızı alırken çok çok etraftan etkilenmemeye özen gösterin.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News