23 Haziran 2021 Günlük Burç Yorumları

23 Haziran 2021 Günlük Burç Yorumları

23 Haziran 2021 Günlük Burç Yorumları Ay, Yengeç burcunda ilerliyor, geçmişte sizi zorlayan haller gene su üzerine çıkabilir. Bunların sizi mutsuz etmesine izin vermemelisiniz. Aşk hayatınızı gözden geçirmeye çalışmalısınız.

 

Koç Burcu

Bu ara neşeniz ve keyfiniz yeteri kadar iyi halda. Arkadaşlarınızın güzel haberleri sizi en az onlar kadar mutlu ediyor. Çevrenize verdiğiniz itimat sizi işinizde de sevilen insan yapıyor. Fakat bütün bunların arasında ailenizi ihmal etmiş olabilirsiniz. Eski günlere ve geçmişe kısa bir yolculuk iyi gelebilir. Aşk her an kapınızı çalabilir.

 

Boğa Burcu

Bilinçaltınıza attığınız hadiseler ve düşünceler sizi gerçek olmaktan koparıyor. Böylece hadiselerdaki neticelardan uzaklaşarak kendinizi dar bir alanda sıkıştırıyorsunuz. Bu haldan kurtulmak amacıyla netice merkezli hareket etmeli ve kendinizi gerçek olmaktan koparmamalısınız.

 

İkizler Burcu

Duygusal olarak kendinizi iyi hissedeceğiniz bir gündesiniz yeni iş teklifleri alıyorsunuz yeni aşklara yelken açamasanız da en azından eskisi bundan sonra acı vermiyor bundan sonra unutuyorsunuz. Sizin en kötü yanınız parasal olarak kendinizi ayarlamalarınızın yapamıyor olmanız lakin bunun namacıylai çok eli açık olmanızdan kaynaklanıyor. Üstünde çok düşündüğünüz bir işiniz var bu hususta karar vermeden evvelce kendinizi yormamaya özen gösterin.

Yengeç Burcu

Aşk hayatınız bu sıralar bira hareketlenecek sevgiliniz sizin aşkınızdan kuşku duyuyor ve sizin ilgisizliğinizden yakınıyor. Onu bu davranışı karşısında doğru bir tutum sergilemeniz gerekiyor. Ekonominin olumsuz gidişatı sizi de etkiliyor parasal kaynaklarınızda bir azalış söz hususu daha ilgili harcamalar da bulunsanız da bu sizden kaynaklı bir hal değil.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com gunluk-burclar 23 Haziran 2021 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 23 Haziran 2021 Günlük Burç Yorumları

Aslan Burcu

Bugün kümeler içerisinde olabilirsiniz. Liderlik gerçekleştireceğiniz konular olabilir. İlişkilerinizde birtakım konuların farkına varabilirsiniz. Yeni kararlar alabilirsiniz. Gün içerisinde aklınızı dağıtmak amacıyla sosyal konularla ilgilenmek size iyi gelecek. İlgilendiğiniz konularla alakalı eğitimler alabilirsiniz. İşlerinizdeki eksikliklerle ilgilenebilirsiniz.

 

Başak Burcu

Son dönemde partnerinizle aranızda yaşadığınız problemler giderek artıyor. Büyük çatışmalara gebe olacak bu hale bir son vermenin vakti geldi de geçiyor bile. Herkesin mükemmel olamayacağını bilmeniz ve buna göre bir yaklaşım içerisinde bulunmanız problemlerin etkisini zayıflatacatır.

 

Terazi Burcu

Duygusal yaklaşımda bulunmak dilediğiniz şahıs sizin ön görü ettiğiniz gibi çıkmadı neyse ki şanslısınız ve gerçekleri aradan çok çok vakit geçmeden gördünüz ve bunun amacıyla kendinizi şanlı varsayıyorsunuz. Siz temiz hisler besliyorsunuz, size temiz kalpli bulunduğunuzu söyleyenlere gülüp geçiyorsunuz lakin bu bile sizin temiz kalpli bulunduğunuzun bir göstergesi. Bu aralar aklınızdan geçenler kalbinizden de geçiyor ve bu sizi harekete geçirecek.

 

Akrep Burcu

Bugünlerde yakınlarınızın desteği ve sevdiğinizin yakın ilgisi moralinizi yükseltiyor. Böylece kendinize olan itimatiniz artıyor. İşinizle alakalı problemler da giderek azalıyor ve sizin işe alakanız daha çok artıyor. Daha disiplinli ve severek işinizi yaptığınızda başarı da kaçınılmaz oluyor ve yakında bunun karşılığını çoksıyla alacaksınız.

Yay Burcu

Partnerinizle alakalı birtakım konular yoluna giriyor, siz gene de dilediğiniz huzurun bu bulunduğu hususu ile alakalı kuşkuleriniz var bunun genel olarak mutluluğunuza bir zaraeı olmasa da gene de amacıylaiz rahat değil. Çok yönlü oluşunuz hem iyi hem de kötü, önünüze bir çok engel çıkarken aynı vakitte da çok yönlülüğünüz yardımıyla bir şekilde hallerın üstesinden geliyorsunuz lakin bu sizin kararlarınızda çelişmelere de namacıyla olabiliyor.

 

Oğlak Burcu

Bugün sizin amacıyla mühim olan hadiselerla ilgilenme halinde kalabileceksiniz. Bazı haller arasında seçim yapmanız gerekebilecek. İlgilendiğiniz konularda yeni başlangıçlar olabilecektir. Gün içerisinde sağlığınıza ilgi etmeye çalışın. İkili temaslarınızda daha sakin davranmaya çalışmalısınız. Verdiğiniz kararları yoluna koymak isteyebileceksiniz.

Kova Burcu

Bugün uğraştığınız konularda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Hobilerinize yönelebileceksiniz. Keyif aldığınız şeyler amacıyla harcama yapabileceksiniz. Aşkta yeni heyecanlar olabilecektir. Kendi tarafınızı netleştirme amacıyla planlar yapabileceksiniz. Planları gündeme koyma amacıyla süratli kararlar alabileceksiniz.

 

Balık Burcu

Bugün sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilecektir. Özellikle Çalışma dostlarınızla beraber programlar yapabileceksiniz. Aynı zamanda Ani ilerleyen hadiseler gündeminizi değiştirebilecektir. Yakın çevrenizde eğlenceli farklılıklar olabilecektir. Geleceğinizi etkileyecek eğlenceli hadiseler gündeme gelebilecektir. Bununla birlikte Bazı hallere olmasından çok reaksiyon verebileceksiniz. Son olarak Güçlü şahıslardan yardım alabileceksiniz.

Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum