23 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları

23 Mayıs 2021 Pazar Günlük Burç Yorumlarınız; Ay, Terazi burcunda ilerliyor. Yakın çevrenizle ya da partnerinizle uzun soluklu bir münakaşa içerisine girebilirsiniz. Ortak bir karar almakta zorluk yaşayabilirsiniz. Sizi kısıtlayan ve bunaltan şahıslardan uzak durmaya çalışacaksınız.

 

Koç Burcu

Bugün duygusal olarak bir içsel yolculuk yaşayabilirsiniz. Seçimlerinizin aslında sizin isteklerinizi yansıtıp yansıtmadığı konusundaki endişelerinizi gidermeye çalışabilirsiniz. Gün içerisinde sevdiklerinizle beraber vakit geçirme fırsatı da bulacaksınız. Başarılı günler yakında. Ani kararlar almaktan kaçının. Aşk hayatınızda ise mutlu bir vakitcin içerisinde gireceksiniz.

 

Boğa Burcu

Sevgiliniz inatçı hallerinizden bıkmış ve bunu size bundan sonra söylüyor ve siz ılımlı davranmazsanız bu temas sonuna geliyor. Mesleğinizle alakalı ufak ve ehemmiyetsiz görünen problemler gelecekte başınıza dert açabilir. Detaylara ilgi etmeli ve kendinizi her hususta öne atmamalısınız. Bugün iş yerinizde inatçı bir tutum sergileyeceksiniz. Biraz daha anlayışlı ve diğerlarının düşüncelerine saygılı bir tavır sergilemeye çalışmalısınız.

 

İkizler Burcu

İş hayatınızda dilediğiniz ortamı ve parasal kaynakları elde ettiniz bu sizi motive ediyor. Maddi sıkışıklık yaşıyorsunuz fakat bundan kurtulmak amacıyla yakın arkadaşlarınızın desteğiniz almaktan çekinmeyeceksiniz. Bugün sözleriniz hatalı anlaşılabilir. Bu yüzden insanları kırabilirsiniz. Sözlerinizi seçerken ilgili olmalısınız.

Yengeç Burcu

 

Bugün sizin sosyal gününüz. Gün boyu bölgesel temaslere çok ehemmiyet vereceksiniz. Mantığınızı kullanabileceğiniz bir grup girişimciliğiniz ön plana çıkarken, düşünceleriyle bağdaşabileceğiniz şahıslarla beraber olacaksınız. Partnerinizle mühim kararların arifesindesiniz. Sizi tedirgin eden kararlarını düşünmeden almayın.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com burclarin-ozellikleri 23 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 23 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları

Aslan Burcu

 

Eşinizle alakalı konular gün içerisinde sizi meşgul edebilir. Kardeşlerinizle ilgilenebilirsiniz. Bugün kendinizi duygusal hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ise daha çok düşünce üretebilirsiniz. Sonuçlanmasını beklediğiniz işleriniz de ilerlemeler ortaya gelebilir. Gençlerle alakalı konularla ilgilenebilirsiniz. Akşam saatleri daha yorucu olabilir.

Başak Burcu

Bugün şahsi konularla ilgilenebilirsiniz. Hassas olduğunuz olaylarda daha reaksiyonsal olabilirsiniz. İkili temasleriniz gündeminizi etkileyebilir. Geleceğinizle alakalı beklentilerinizde harekete geçebilirsiniz. Ani kararlar almadan evvelce düşünmenizde yarar var. Duygusal nedenlerle hatalı kararlar almamaya özen gösterin.

 

Terazi Burcu

Özel hayatınızda partnerinizin yaklaşımı sizi bunaltıyor. Bu hal telafisi olmayan problemlera yol açabilir. Sorunu empati ve birtakım şeylerden fedakarlık ederek çözebilirsiniz. İş hayatınızda yaşayacağınız birtakım ilerlemeler gelecekte atacağınız adımları olumlu yönde değiştirebilir.

Akrep Burcu

Buzamanlarda aşkı hayatınızdan çıkarmış gibi davranıyorsunuz. Bunu size yaşatan daha evvelceki temaslerinizin ciddiyetsizliği, bir vakit soluklanıp yine kaldığınız yerden devam etmelisiniz zaman geçiyor ve yalnızken daha da çok acele geçiyor. Maddi problemleriniz devam ediyor harcamalarınızı kısarak bunu üstesinden gelemiyorsunuz diğer bir seçenek düşünmelisiniz.

 

Yay Burcu

Bugün şahsi ilgi alanlarınıza yönelebilirsiniz. Bedene ait konular ön plana çıkabilir. Kendinizi daha çok gösterme talebi içerisinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bugün kendi fiziksel görünümünüzle alakalı değişiklıklar yapabilirsiniz. Kendinizi değişik ve yeni konulara hazırlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu

İşinizle alakalı yeni ilerlemeler yaşanabilir. İl değişiklığı gündeme gelebilir. Aşk hayatınızda işler yolunda. Cesurca davranıyor ve isteklerinizi bütün ayrıntısıyla partnerinize ifade edebiliyorsunuz. Fakat, biraz daha toleranslı konuşmalar gerçekleştirmek, daha ileri günler de zor hallerle karşılaşmanızı engelleyecek.

 

Kova Burcu

Bu sıralar son derece aktifsiniz resmen her yerdesiniz. Yeni ortamlara giriyor ve üzerinizdeki stresi atıyorsunuz. Maddi olarak bu sıra rahat bir devre geçiriyorsunuz. Yine de temkinli davranmaya özen göstermelisiniz. İş hayatınızda ise ilgiinizi toparlayıp işinizi gerçekleştirmek sizin amacıyla büyük sorun oluyor fakat işinizi seviyor olmanız yardımıyla bir çok şeyin üstesinden geliyorsunuz.

 

Balık Burcu

Son zamanlarda sağlığınızla alakalı konularda sıksık bir erteleme halindesiniz. İşiniz her zaman daha evvelcelikli olarak hayatınızda yer alıyor. Fakat bu sıkı çalışma nedeniyle ciddi problemler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmalı ve uyku düzeninize ehemmiyet vermelisiniz. Akşam saatlerinde partnerinizin büyük bir sürprizi sizi bekliyor olacak.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum