23 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

23 Ocak Ayı 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarınız Ay, Oğlak burcunda ilerliyor ve Oğlak Yeni Ay gerçekleşecek. Alacak bulunduğunuz kararlar var ve bunların üstüne çevrenizden destek görmek isteyebilirsiniz.

Koç Burcu

Zihinsel aktiviteleriniz çok yüksek ve duygusal ilişkinizde birbirinizle konuşmaktan beğeni alıyorsunuz. Bugün karşınıza çıkan problemlerle meydana çıkıyorsunuz. Ailenizin birtakım problemini çözüme ulaştırmak ve onlara parasal destek vermek istiyorsunuz. ama özgürlüğünüzü etkilemelerini istemezsiniz.

 

Boğa Burcu

Katıldığınız çoğu toplantıda şahsi çekiciliğinizi basitçe kanıtlayabilirsiniz. Etkileşim konusu ile alakalıki düşüncelerinde ısrarcı olacak ve insanları duygusal olarak etkileyecektir. Sevdiğiniz arkadaşlarınızdan bazen tavsiyelerilerine önem verin sizin için hayat sıkıcı halden çıkar.

İkizler Burcu

Günden güne ev içi hadiseler arttıkça enerjinizin arttığını hissedeceksiniz. Ay’ın günümüz konumu, evinizle alakalı gerçekleştireceğiniz değişikliklere yöneleceğinizi işaret ediyor ve aynı vakitte motivasyon gücünüzü artırıyor. Sevdiklerinize aktaracağınız parasal katkılarınızla Ay’ın ve Jüpiter’in olumlu etkisini meydana çıkaracaksınız.

Yengeç Burcu

Aşk hayatınız bugün aktif olacak. Partnerinizle çoğu sosyal aktiviteye katılacak ve işinizi duygusal enerjinizle birleştireceksiniz. Endişeden uzak durursanız, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle burcun ilk on gününde doğanlar karamsar düşler görmemelidir.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 15-ekim-2020-merkur-retrosu-basliyor-gizli-bilgiler-aciga-cikiyor_1601970681 23 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 23 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Aslan Burcu

Bugün çalıştığınız duygusal davranış, tutumunuza bağlıdır. Olayları keşfederken yapıcı olmaya çalışacaksınız. Daha sonra gözden kaçırdığınız detayları fark edeceksiniz ve yalnızca güvendiğiniz kendi düşüncelerinize göre hareket ederek vakit kaybettiğinizi fark edeceksiniz.

 

Başak Burcu

Hayattan beğeni alacağınız bir gün. Organize etme hevesine sahipsin, iyi kararlar verirsen bitiricisin. Saygı duyuyorsunuz Sevgi ve evlilik amacıyla tam saatinde geldiniz. Dolayısıyla güveniniz artar. Günün gelişen saatlerinde düşünceleriniz değişebilir ve çok ayrıntılı düşünmeye başlayabilirsiniz.

 

Terazi Burcu

Yeni işler amacıyla güzel bir gün. Her türlü giriş fırsatına sahip oluyorsunuz. Her zaman doğru adım atmak ve doğru kararlar almak için içinizdeki sese kulak verin öyle hareket edin. Genellikle işbirliği gerektiren hallerde çıkarlarınızı korumanın mühim bulunduğunu unutmamalısınız.

 

Akrep Burcu

 

Patnerinizin özgürlüğünüzü kısıtlamasına izin vermeyin hayat bazen serbest kalmaktan ibaerettir. İyi niyetli yaklaşımınız nedeniyle sizi bekleyen fırsatlarla karşılaşacaksınız. Kişisel yaratıcılığınızı kullanırken diğerlerinden etkilenmek istemezsiniz. Ayın günümüz pozisyonları denetimi elinizde bulundurmanıza yardımcı olacaktır.

 

Yay Burcu

Her geride bıraktığımız gün belirli probleminiz arttıkça hayat kalitenizde diğer bir ebat meydana çıkacaktır. Sosyal enerjiniz çok kuvvetli, fakat kendi fikirlerinize bağlı kalarak mesleki başarınızı çoğaltmak istiyorsunuz. Ay her zamanki gibi tepemizde ışığı yüzüüze yansiyor. Kendinizin ötesine geçme konusu ile alakalı ısrarcısınız.

 

Oğlak Burcu

Yeteneklerinizi sergilemek amacıyla ideal bir gündesiniz. Etrafınızdaki hadiselera reaksiyon vermeyerek kendi düşüncelerinizi basitçe ifade edebilirsiniz. İç enerjinizin çok kuvvetli bulunduğu bir gün. Arkadaşlarınızla ortak etkinliklere katılacaksınız. Onun renkli fikirlerine hayran kalacaksınız.

 

Kova Burcu

Beklediğiniz hadiseler ön plana çıktığında eylemleriniz sürat kazanacaktır. Mücadele yönünüz meydana çıkıyor. Çevrenizdeki uyumsuz insnalardan uzaklaşmanızı tavsiye ederiz yoksa böyle can sıkıcı olaylar olmaya devam edecektir. Sezgisel becerilerinizi işinizde istediğiniz gibi kullanacaksınız. Empatiniz bugün kuvvetli.

Balık Burcu

İş hayatınızda takıldığınız insanlara ilgi etmelisiniz. Zayıf yönleri onları avantajlı kılar. Partnerinizin bugün sizi desteklemesini ve sizinle çalışmasını bekleyebilirsiniz. Enerjinizin ve mutluluğunuzun yüksek bulunduğu bir gün.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum