24 Ocak 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

24 Ocak Ayı 2021 Pazar Günlük Burç Yorumlarınız Ay, Kova burcunda ilerliyor ve Oğlak burcunda Plüton-Güneş kavuşum içerisinde olacak. Geçen yıl retro içerisinde olan Uranüs ise Boğa burcunda ileri harekete başlayacak. Sizi durmadan yönlendirmeye çalışan bir şahsa karşı sert reaksiyonlar verebilirsiniz.

Koç Burcu

Bu günleri sevecek kadar nazik değilsin. “Bu benim hayatım” diyerek kendinizi haklı çıkarmak amacıyla geçerli bir sebep de yok. Öfkelendiğinde, bildiklerini şaşırt. En çok nefret ettiğiniz şey saygısızlıktır. Sağlığınızda pek bir problem yok. Kendinize biraz vakit ayırın ve uyku düzeninizi düzenleyin.

Boğa Burcu

Maddiyatla alakalı mühim ve güzel haberler bugün sizi bekliyor. Ama aşk hayatın kısmen bulutlu. Esasında paylar serbest bırakılmazsa hiçbir şey yapılamaz. Kendi mantığınıza göre hareket etmelisiniz. Yorgunluğunuzun asli namacıylai; Zihninizde deneyimlediğiniz gelgitler, rutininizi gerçekleşme noktasına kadar etkiler.

İkizler Burcu

İşle alakalı olarak; Öyle değişik bir duygunun esiri oldunuz ki kimse sizi anlayamaz. Kişisel yaşamınızda, sevdiğiniz şahsa soluk alması amacıyla vakit vermiyorsunuz zira çoğalan hisleriniz. Sakin yapınızın altında gizli o kadar çok fırtına var ama bunu katiyen bakışlarınızla göstermiyorsunuz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com gunluk-burcum 24 Ocak 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 24 Ocak 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları
Yengeç Burcu

Bir çatışma seçerseniz, erkek dostınızla olan ilişkinizi korkusuzca rizikoya atarsınız. Daha sonra pişman olacaksın. Senin ve sevdiğin şahıs arasında her vakit bir problem vardır. İnatçılığını bilmeyenler her vakit onu suçlar. Sakinleşmeli ve birtakım takıntılarınızı bırakmalısınız. Gergin ve ısrarcı ruh haliniz sizi de yorar.

Aslan Burcu

Yoğun günler geçiriyorsunuz ve koşullar sık ​​sık değişiyor. İşinizde ve şahsi yaşamınızda beklenmedik değişiklıklar sizi rahatsız ediyor. Sevginin getireceği problemlere tahammülü yoktur. Kötümser yapıları her hususta kendini gösteriyor. Bu yüzden son vakitlerde çok yorgun hissediyorsun.

 

Başak Burcu

Yaptığınız her şeyin evlat edinilmesini beklerken hata yapıyorsunuz. Hem de yan etkilere hazırlıklı olmalısınız. Aşka kolay olarak bakmak karşınızdaki bireyin daha karamsar hissetmesine namacıyla olabilir. Son birkaç gün içerisinde ilerleyen olumsuz hadiseleri sıksık manipüle ederek kendinizi mahvetmeyi bırakmalısınız. Bu vakitlarda harcamalara ilgi edin.

Terazi Burcu

Özellikle iş hayatınızdaki sorumluluklarınızın bilincinde bulunduğunuz amacıyla çevrenin dost olarak tercih ettiği şahıssiniz. Sevgiyle tanıştığınız dostlarınız da size aynı şefkatle yaklaşıyor. Partneriniz bunu anlamalı. Size çok yakın olmak isteyen birinin davranışından rahatsız oluyorsunuz. Önlemlerinizi daha eskiden almalısınız.

 

Akrep Burcu

Kendinizi bir iş içerisinde sunmayı seviyorsunuz. Yakın dostlarınız tavrınıza kızıyor. Sakin olarak ve hiçbir yere gitmek amacıyla çabuk etmeden partnerinizin istediği şahıs olabilirsiniz. Aşk her şeye değer Vücudunuzu sıhhatli tutmak amacıyla her vakit aynı özeni göstermezsiniz. Diyet oruç tutmak değildir, doğru beslenme sıhhatla eş anlamlıdır.

 

Yay Burcu

İş hayatınızda duygusal insanların hatalarını düzeltmekten sıkılırsınız ama bunu göstermezsiniz. Senin amacıyla çok yorucu. Aşk hayatınızda katiyen olmayacak vakitlerde lüzumsuz savaşlar verdiğinizde, karşınızdaki bireyin hislerini alt üst etmiş oluyorsunuz. Kendi gerçeğinize o kadar kapılmışsınız ki sonucun ne bulunduğu umrunda değil.

 

Oğlak Burcu

Son derece isteksiz insanlarla çalışırsanız kendinizi yorgun ve bitkin hissedecek ve işinizi bırakacaksınız. Sürekli değişen ruh halinizle başka bireyi şaşırtırsınız, fakat kimse sizden sıkılmaz. Hızlı düşünür ve süratli davranırsınız. Son vakitlerde o kadar çok koşuyorsun ki ara vermen gerekiyor.

Kova Burcu

İş kararlarınızda rastgele bir risk almamak amacıyla yeteri kadar katısınız. Sabırla her bireyin fikirlerini dinleyecek ve detaylı önerileri değerlendireceksiniz, fakat kendi gerçeklerinizden vazgeçmeyeceksiniz. Fakat son vakitlerde kendisine çok çok iş verdin. Gerekli sıhhat kontrollerinizi ihmal ediyorsunuz. Aşk hayatınızdaki muazzam ilerlemelere hazırlıklı olun.

 

Balık Burcu

Fark yaratmayı ve sürpriz gerçeklştirmeyi seviyorsunuz. Hem de, topluluğunuzda size popülerlik ve kariyer getirecek bir fırsatı katiyen kaçırmayacaksınız. Aşk hayatınızda, başka bireyin yaptığı tek hata, sizden her şeyi beklemesidir. İyileştirmesi amacıyla ona bir talih vermelisiniz. Bugün hesapta olmayan parayı alabilmek sizi mutlu edecek.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum