25-31 Ocak Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumlarınızı alttaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 28 – 31 Ocak  Ayı haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz haller ve bu haller karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları

28 Ocak Ayı 2021’de Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Duygu patlamaları meydana çıkabilir. Çevrenizdeki insanlara kendinizi anlatmak isteyeceksiniz. Yarım bırakmış olduğunuz rastgele bir mevzu üstüne yoğunlaşabilirsiniz.
30 Ocak Ayı 2021’de ise Merkür geri hareketine başlayacak. Bu retronun tesiri kendini iki üç gün daha eskiden göstermeye başlayabilir. Riskli yatırımlar yapmamaya çalışmalısınız. Karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın. Aile içinde birtakım tartışmalar meydana çıkabilir.

 

Koç

 

Koç burcu olanlar ve artan burcu Koç olanlar birikim gerçekleştirmek amacıyla son derece elverişli bir hafta olacak. İşiniz ile alakalı ani kararlar vermemeye çalışın. İşyerinizde size başarılarınızı çekemeyen insanlar olabilir. Aile içerisinde canınızı sıkan hallerle karşılaşabilirsiniz. Sorunların konuşularak çözüleceğinin farkına varacaksınız. Kardeşleriniz varsa onların parasal yönden sıkıntısına çözüm bulmak isteyebilirsiniz. Sıhhat problemlerınıza biraz daha özen göstermeye çalışmalısınız.

 

Boğa

 

Boğa burcu olanlar ve artan burcu Boğa olanlar bu hafta sizi mutsuz edecek olan olumsuz olaylarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatında daha da başarılı olmak amacıyla yeni bir seminere ya da eğitime katılabilirsiniz. Sıhhat problemlerınızı ihmal etmemeye çalışın. Ailenizden bir şahısyle tartışabilirsiniz ve bu yüzden aranıza uzaklık koymak isteyebilirsiniz. Para konusu ile alakalı kendinizi sıkışık hissedebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızdan belli bir oran borç isteyeceksiniz.

 

İkizler

İkizler burcu olanlar ve artan burcu İkizler olanlar bu hafta ön görü etmediğiniz yerlerden para alabilirsiniz. İşinizde daha iyi bir pozisyona gelmek amacıyla alabilmek dilediğiniz yeni kararlar var. Arkadaş etrafınızi güncellemek size iyi istikbal. Hedeflerinizi gözden geçirmenizin vakti geldi. Kendi hayatınız amacıyla elde etmek istediklerinizin peşine düşmelisiniz. Kilo vermek amacıyla şuursuz bir şekilde spor yapmamaya ilgi edin. Fiziksel olarak kendinizi zorlarsanız şayet ağrılarınız da artış olabilir.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 25-31-Ocak-Haftalik-Burc-Yorumlari 25-31 Ocak Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 25-31 Ocak Haftalık Burç Yorumları

Yengeç

Yengeç burcu olanlar ve artan burcu Yengeç olanlar sıksık işinizi düşünmek sizi yıprattı. Kendinize zaman ayırmalı ve işinizden uzaklaşmaya çalışmalısınız. Maddi yönden sizi zor hale sokan borçlardan kısa vakit içerisinde kurtulabileceksiniz. Geçmişte sabır gösterdiğiniz konulara yönelik olumlu geri dönüşler alacaksınız. Sıhhat problemlerınızı çok çok kafanıza takmamaya çalışın. Üzerine ne kadar çok gider iseniz o kadar problemler var olmaya devam edecek.

 

Aslan

Aslan burcu olanlar ve artan burcu Aslan olanlar parasalyatla alakalı konulara karşı biraz daha temkinli olacaksınız. İş kuvveti olarak sizi zorlayacak olan birtakım hallerle karşılaşabilirsiniz. Aileniz ile beraber yaşıyorsanız kendiniz ayrı bir yere taşınmak isteyeceksiniz. Genellikle hafta ortasına doğru işiniz ya da eğitiminiz amacıyla gidecek olduğunuz seyahati iptal edebilirsiniz. Sosyal etrafınızde kendinizi kanıtlamak amacıyla dış görünüşünüz de farklılıklar gerçekleştirmek isteyeceksiniz.

 

Başak

Başak burcu olanlar ve artan burcu Başak olanlar duygusal anlamda sizi yıpratan hususların farkına varacaksınız. Maddiyatınızı ilgilendiren mühim bir hususta karar alabilmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz seçimlerin neticelerini bu hafta görmeye başlayabilirsiniz. Sıhhat problemlerınız amacıyla hiçbir şey yapmamak bir çözüm yolu değil. Çevrenizden duyduğunuz aslı olmayan bilgilerle hareket etmekten vazgeçmelisiniz. Aile içerisinde uzun zamandan beri devam eden bir tartışmayı sonladıracaksınız.

Terazi

Terazi burcu olanlar ve artan burcu Terazi olanlar hedeflerinizi gözden geçireceksiniz. İleriye dönük dayanıklı bir yatırım gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Size ve eşinize istikbal olan bir oran para yardımıyla yeni bir iş kuracaksınız. Mevcut olarak ortaklıklı bir iş yürütüyorsanız ortağınızla yolları ayırmayı düşünebilirsiniz. Hem fiziksel hemde ruhsal sağlığınıza ilgi etmeniz gereken bir haftaya ismim atıyorsunuz. Sizi yıpratan ve durmadan düşünmenize namacıyla olan konulardan uzaklaşmalısınız.

 

Akrep

Akrep burcu olanlar ve artan burcu Akrep olanlar akrabalık temaslarınızda sallantılar olabilir. Arkanızdan iş çevrildiğini anlayacaksınız ve buna dayanarak o şahsa karşı sert bir tavır takınacaksınız. Maddi yönden biraz daha tutumlu olmak da yarar var. Aciliyeti olan eşyaları alın geri kalanları da eliniz rahatlayınca almaya çalışın. Aile içerisinden bir şahıs size güzel bir teklfi sunabilir. Karşınıza çıkan fırsatları ne şekilde dşayetlendireceğiniz ve nasıl bir karar vereceğiniz tamamıyla size bağlı bir hal olacak.

 

Yay

 

Yay burcu olanlar ve artan burcu Yay olanlar parayla alakalı konularla uğraşmak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Uzun zamandan beri gereksiniminiz olmayan şeyleri aldınız. Bu yüzden parasal yönden büyük bir sıkıntıyla karşılaşabilirsiniz. Aileniz ile aranızdaki bağları kuvvetlendirmeniz amacıyla elinize güzel bir fırsat geçebilir. Sevdiğiniz insanlarla zaman geçirmek size her vaktinden daha çiyi istikbal. Sıhhat problemlerınız yüzünden ertelemek mecburiyetinde kaldığınız aktiviteleri gerçekleşetirebileceksiniz.

 

Oğlak

 

Oğlak burcu olanlar ve artan burcu Oğlak olanlar yakın etrafınız ile düşünce ayrılığına düşünebilirsiniz. İş hayatınız amacıyla yeni bir hamle gerçekleştirmek istiyorsunuz. Çevrenizdeki insanlardan olumlu yorum alamayınca işe karşı şevkiniz kırılabilir. Evinizin içerisinde düzenlemek dilediğiniz bir yer varsa bu hafta daha çok onunla ilgilenmek isteyeceksiniz. Maddi yönden size destek olan bir aile büyüğü olacak. Zorlandığınızı hissettiğiniz vakitlerde çok rahat yardım isteyebileceksiniz.

 

Kova

 

Kova burcu olanlar ve artan burcu Kova olanlar kardeşleriniz varsa bu hafta aranızda onlarla problem olabilir. Arkanızdan iş çevrilebilir ve sizin amacıyla parasalyatı mühim olan bir yerden hakkınız yenilebilir. Çevrenizdeki insanlardan bu hafta uzak durmak isteyeceksiniz. Kendinizle zaman geçirmek size iyi istikbal. İş hayatınıza da bu sayede daha çok odaklanabileceksiniz. Geçmişten gelen can sıkıcı hususları bir kıyıya bırakmanın vakti geldi. Estetik yaptırmak istiyorsanız bunun amacıyla doğru bir hafta değil.

Balık

 

Balık burcu olanlar ve artan burcu Balık olanlar parayla alakalı konulara biraz daha ilgi etmelisiniz. Sizin olan kıymetli bir eşyayı kaybedebilirsiniz. Evinizin içerisinde vakit geçirmek ve hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sağılığınız amacıyla çok çok çaba sarf ettiniz ve bundan sonra bunun güzel neticeleriyle karşılaşabileceksiniz. Çocuklarınızla alakalı yeni bir karar alabilir ve onlar amacıyla parasal bir birikim yapma düşüncesine yakın olabilirsiniz. Hukuksal bir işiniz varsa bununla alakalı de olumlu bir ilerleme yaşayacaksınız.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum