26 Nisan – 2 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumlarınızı alttaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 26 Nisan – 2 Mayıs haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz haller ve bu haller karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları

27 Nisan 2021 tarihinde Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kendi isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı daha çok düşünmek isteyebilirsiniz. Bu hafta içinde sizi bunaltan hususları teker teker ele alabilmek isteyebilirsiniz.
27 Nisan 2021 tarihinde Plüton geri hareketine başlayacak. Duygularınıza kulak vermeye çalışmalısınız. Aksi durumda pişman olabileceğiniz kararlar alabilirsiniz.
2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş Satürn ile kare açı içinde olacak. Kendinizi daha çok önemseyeceksiniz ve bunun olumlu geri dönüşleri ile karşılaşacaksınız.

 

 

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Duygusal anlamda ve parasal anlamda etkilenebilirsiniz. Ortaklıklı giden işleriniz varsa ön görü etmediğiniz değişimler meydana çıkabilir. Kariyerinizle alakalı mühim bir dönüşüm noktasına ismim atıyorsunuz. Çalıştığınız yerde ego çatışmalarından ötürü anlaşmazlıklar meydana çıkabilir. Arkadaş çevrenizle alakalı birtakım problemler ile karşılaşabilirsiniz. Sosyal hayatınız giderek aktifleşecek ve parasal anlamda harcamalarınıza özen göstermeye çalışacaksınız. Önemli olan gereksinimleri temin edip gerisini diğer bir vakte bırakabilirsiniz.

 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Partnerinizi ilgilendiren haller ön plana çıkacak. Çalıştığınız yerde iş arkadaşlarınız varsa onlarla aranızı iyi yapmaya çalışacaksınız. İkili ilişkilerde beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Hayata karşı bakış açınızı değiştirecek ve yeni şeyler öğrenmeye çalışacaksınız. Gerçekten ne istediğinizi farkına varıp buna göre harekete geçebilirsiniz. Oldukça yoğun olacağınız bir haftaya ismim atıyorsunuz bu yüzden sıhhat problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Kendinize süre ayırmakta zorluk yaşayabilirsiniz.

 

 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

İş hayatınız ile alakalı konular ön plana çıkabilir. İşinizden mutsuzsanız işinize son verebilir ya da yeni bir işe ismim atabilirsiniz. Başlamış olduğunuz projeleri bitirmek amacıyla çevrenizdeki insanlardan destek alacaksınız. Kişisel anlamda içsel bir dönüşüm noktasına girebilirsiniz. Borçlarınız varsa şunları ödemek amacıyla daha tedbirli olmalısınız. Eğitim hayatınız devam ediyor ise buralarda birtakım problemler ile karşılaşabilirsiniz. Genellikle ilişkilerde problemler çıkabilir ve seyahatleri iptal etme gibi hallerınız ön plana çıkabilir.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 6082caff86b2441e2c154b92 26 Nisan - 2 Mayıs Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 26 Nisan - 2 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Aşk hayatınız ile alakalı konular ön plana çıkacak. Beklemediğiniz ilerlemeler sizinle olacak. Partnerinizle beraber çıkacak olan bir münakaşadan ötürü gerginlik yaşayabilirsiniz. Beraber çalışmakta olduğunuz bir iş varsa buralardan faydalanmak isteyeceksiniz. Arkadaş çevrenizde beraber zaman geçirecek ve yakın bir arkadaşınızla aranızdaki problemleri düzeltmeye çalışacaksınız. Ödenmesi gereken borçlarınız varsa şunları ödemek amacıyla daha tutarlı davranmaya çalışacaksınız.

 

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aile amacıyladeki haller ve evinizin amacıyladeki haller ön plana çıkıyor. Anne ve babanızın arasında geride bıraktığımız münakaşa yüzünden kendinizi tedirgin ve huzursuz edebilirsiniz. Otorite figürleri ile aranız iyi olmayacak bu yüzden ufak problemler ile karşılaşabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlar ile alakalı olumsuz düşünceler içerisine girebilirsiniz. İş yerinde tamamlamanız gereken eksiklikler varsa şunları odaklanmak isteyeceksiniz. Partnerinizle beraber ilişkiniz üstüne derin düşüncelere girebilirsiniz.

 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Eğitim hayatınızı devam ediyor ise beklemediğiniz birkaç olumsuz olayla karşılaşabilirsiniz. Kardeşlerinizle ya da komşularınızla alakalı problemler ile uğraşmak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Karşınızdaki insanlara karşı daha anlayışlı olmalı ve eleştirel bir şekilde yaklaşmamaya çalışmalısınız. Eski Sevgili varsa şunların geri gelme mümkünlülüğü yüksek olabilir. İşinizdeki yoğunluktan ötürü bunalabilir ve biraz baş dinlemek isteyebilirsiniz. Yapacak olduğunuz bir proje ile alakalı olumsuz bir halle karşılaşabilirsiniz.

 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Para ile alakalı hallerınız ön plana çıkıyor. Ortaklıklı yürütmekte olduğunuz bir iş var ise bununla alakalı yeni bir yatırım yapma fırsatı elde edebilirsiniz. Gelir kaynaklarınızın birtakımlarından vazgeçebilir ya da kayıp yaşayabilirsiniz. Çocuklarınız ile alakalı konular ön plana çıkacak. Kendi amacıylaize çekilerek çekilecek ve manevi anlamda sorgulamalar yapacaksınız. Partnerinizle beraber aranıza soğukluk girebilir. Bu hali düzeltmek amacıyla onunla açık bir şekilde konuşmaya gereksinim duyacaksınız.

 

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

herhangi bir çift temasta beklenmedik hallerle karşılaşabilirsiniz. Karşınızdaki insanın size kızgın bir şekilde geldiğini fark edecek ve halindan rahatsız olduğunuzu dile getireceksiniz. Aile amacıylade yaşanan problemlerden ötürü kendinizi birtakım nedenlere bağlı hissedebilirsiniz. İşyerinde mühim dosyalarınız ya da evraklarınız varsa şunları daha tedbirli bir şekilde temin etmeye çalışmalısınız. Evinizin amacıylade yeni bir sistem değişikliğine gidebilirsiniz.

 

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Yalnız kalabilmek isteyeceğiniz bir devreye ismim atıyorsunuz daha çok kendinize süre ayıracak ve dinlenmek isteyeceksiniz. Yoğun hayatınızdan ötürü sağlığınız olumsuz şekilde tetiklenebilir bu yüzden biraz daha ilgi etmeye çalışmalısınız. Para ile alakalı konular ön plana çıkabilir. Karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde dşayetlendirmeye çalışacaksınız. İş hayatınız ile alakalı yorucu geçecek olan birkaç gün söz hususu olabilir. Yakın çevrenizden bununla alakalı destek alabilmek isteyeceksiniz. Düşüncelerinizi ve fikrinizi önemseyen insanlarla zaman geçirmek son derece size iyi gelecek

 

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Arkadaşlarınızla aranızda birtakım problemler çıkabilir. Grup içerisine gireceksiniz şayet beklenmedik münakaşalar ve gerginliklere tanık olabilirsiniz. Bu yüzden kendinizi oradan ayırmak isteyebilirsiniz. Kendi amacıylaizde halledemediniz bir mevzuyla yine yüzleşmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Sizi olumsuz etkileyen ve negatif enerji gerçekleştiren kanaatleri uzaklaştırmaya çalışmalısınız. Maddi anlamda sizi geren hususları ele alacak ve şunlara çözüm yolu bulmaya çalışacaksınız. Kısa süreli de olsa bir tatil planı yapılabilirsiniz. Para ile alakalı konulara daha ilgi etmelisiniz.

 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

İş hayatınız ile alakalı gergin hallerle karşılaşabilirsiniz. Anlaşmazlık yaşadığınız şahıslar varsa orta yolu bulmaya çalışacaksınız. Patronlarınızla iyi anlaşacak ve terfi amacıyla bahsetmek isteyebilirsiniz. Hareketli olacağınız bir haftaya ismim atıyorsunuz. Evinizin amacıylade yenilik yapılabilir ya da ayrıntılı bir temizliğe giriş yapılabilirsiniz. Aileniz ile ile alakalı konular ön plana çıkıyor. Onların arasında olan problemler bu hafta sizi biraz yorabilir. Sağlığınıza ilgi etmek amacıyla dengeli beslenmeli ve uyku sisteminizi sağlamasınız.

 

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Aşk hayatınız ile alakalı konular ön plana çıkabilir. Çevrenizdeki insanlarla iletişiminize ilgi edeceksiniz. Bu hafta sizi yoran ve demoralize eden konulardan son derece uzak durmaya çalışacaksınız. Yediğiniz ve içtiğiniz şeylerde ilgi etmeye çalışmalısınız. Aksi durumda sağlığınız ile alakalı birtakım problemler ile karşılaşabilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ediyor ise yeni ilerlemeler olabilir. Sizin amacıyla mühim olan her ne varsa şunlar üstüne yeni bir karar alabilmek isteyebilirsiniz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum