28 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları

28 Kasım 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları Ay, Oğlak burcunda ilerliyor. Karar vermeniz gereken bir gün amacıylade giriyorsunuz sizden yanıt bekleyen kişileri daha çok bekletmemeli kendiniz ve diğerleri amacıyla en doğru kararı alma cesareti göstermelisiniz.

  • Kahve Falında Adam Görmek
    Source: Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020 @Gunlukburcum.com Published on 2020-11-26

 

Koç Burcu

Bu gün kendinizi mutlu hissediyorsunuz ve yakın çevrenize resmen neşe saçıyorsunuz. Sevgilinize gerçekleştirmek dilediğiniz bir sürpriz var ve bunun tam vakti. Bu vakitlerda iş yaşamınızda birtakım dinamiklikler söz hususu bu hali karınıza çevirmek elinizde olan bir hal. Canınızı sıkan bir ilerleme bu aralar yine gündeme geliyor ve mevzu üstüne yine düşünmenize namacıyla olacak.

Boğa Burcu

Uzun vakittir görmediğiniz ve uzaklarda olan, hasret duyduğunuz bir kişiyle yakın vakitte buluşmanız mümkün. İşinizle alakalı arayış içerisinde olduğunuz vakitler vardı ve vakitler geride kaldı. Önemli ilerlemeler yaşadınız ve bunun neticesi olarak kendinizi mutlu hissediyorsunuz, işinizde bir vakit daha devam etme düşünceniz var. Çevrenizde mevzuşulanları boşverin.

İkizler Burcu

Buvakitlerda özel yaşamınızla alakalı yaşanan problemler ile alakalı net kararlar almayı planlıyor olabilirsiniz. Ani hareket etmeden evvelce bir kez daha düşünmenizde yarar var, unutmamalısınız her temasta problemler yaşanıyor. İş yaşamınızda bulunduğunuz mevzumda mutlusunuz ve bu size akılcı kararlar almayı sağlıyor. Maddi anlamda kendi kazancınızı sağlıyor hem de artırabiliyorsunuz bile. Biraz kuşkucusunuz ve bu yanınızı sevmeseniz de elinizde olmayan bir hal.

Yengeç Burcu

Bugün sizin amacıyla özel bir gün ve partneriniz her vakitte gibi unutmadı.  Gerek işte gerekse aşk yaşamınızda güzel bir güne hazır olun. İnsanlarla kurduğunuz itimat ve sevgi temasının karşılığını görmeye başlayacağınız günler sizi bekliyor. Maddi olarak şimdilik düze çıkmış sayılmasanız da iyi haberler yakın vakitte kapınızı çalabilir.

28 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR
Aslan Burcu

Özel yaşamınızdaki gerginlik sizi hem zorluyor hem yoruyor. Üstelik bu hali yakın çevrenizle paylaşmanız da ilaveten tartışmalara namacıyla oluyor. Sakinleşip uzun uzun mevzuşmayı denemelisiniz. Buvakitlerda satışınız gerçeklştirmeyi düşündüğünüz bir malınızı elinizden ideal bir fiyata çıkaracaksınız. Bir iş fırsatını uzun ısrarlar neticesi kabul etmeniz gibi bir hal söz hususu olabilir.

Başak Burcu

Özellikle işinizle alakalı üzerinizdeki sorumlulukların artacağı bir devreye girdiniz ve bu devre sizi yoracak olsa da üstesinden gelmeniz halinda neticesinda sizin amacıyla güzel bir sürpriz olacak. Arkadaşlarınızla aranızda ki ilişkilere ilgi etmelisiniz bu gün sizin amacıyla zor geçecek. Sevgilinizle ara sıra dinamik ara sıra durgun bir ilişkiniz var lakin bu sizi kimi vakit mutlu etse de kaygılandırıyor.

Terazi Burcu

Son vakitlerde özel yaşamınızda çok da mutlu günler yaşamasanız da vakit vakit sizi şaşırtan tavırlarıyla partnerinizden vazgeçemiyorsunuz. Arada sırada onsuz yolunuza devam etmeyi düşünseniz de iyi bir düşünce olmadığının siz de farkındasınız. Aşk yaşamınızı mutlu kılmak amacıyla yenilikler gerçekleştirmek her ikinize de iyi gelebilir, denemelisiniz. Buvakitlerda unutkanlığınız namacıylaiyle parasal zarara uğrayabilirsiniz, ilgi.

Akrep Burcu

Aşk yaşamınız da biraz dinamiklik katamamanın vakti geldi. Çevrenizden gelen baskılara kulak vermemelisiniz, yaşam sizin ve bu yaşam amacıyla sizden diğer kimse iyi bir karar veremez. Fakat yakın dostlarınızın önerilerini de yabana atmamalısınız. İşinizle alakalı problemler yaşamıyorsunuz lakin parasal anlamada aldığınız maşı yetersiz buluyorsunuz.

Yay Burcu

 

Bugün telaşlı haliniz sorunlar yapmanıza namacıyla olabilir. Sakin ve ilgili bir gün geçirmeye çalışın aksi takdirde bunun bedeli ağır olabilir, onarılmaz sorunlar yapabilirsiniz. Çevrenizde tespit edilen birtakım şahıslara karşı bir itimat verdiniz ve bu itimati sarsıcı tavırlar da bulunmamalısınız, yine bu talihi yakalayamayabilirsiniz. Buvakitlerda bilhassa bel ağrılarınız artabilir.

Oğlak Burcu

Uzun vakitten sonra aşk hususu ile alakalı nihayet yüzünüz gülüyor, partneriniz neticesinda sizi anlamaya başladı. Kendinizi ruhsal yönden zinde hissedebileceğiniz bir güne giriyorsunuz. Risk almayı seviyorsunuz ve bu hal yakın vakitte karınıza dönecek. İşinizle alakalı yaptığınız son hamleler sizin yükselmenizi sağlayacak. Hafta sonu yaptığınız planlarınız sarsan olabilir ilgi etmelisiniz, bu aralar veremeyeceğiniz sözler tutmamalısınız.

Kova Burcu

Bugün alacağınız sürpriz bir teklifle yeni planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Karar sizin ama değerlendirmeniz size çok şey kazandırabilir. Maddi anlamda çıkarlarınızı itimatliğini sağlamak istiyorsanız, temaslarınızda daha ilgili olmalısınız. İradeniz yardımıyla ilişkileriniz korumanız mümkün. Özel yaşamınızda ise, sizin yapıcı tutumunuz karşılık bulmuyor ve bu aranızda gerilimin yükselmesine namacıyla oluyor.

 

Balık Burcu

 

Buvakitlerda özel yaşamınızda problemler artıyor lakin sevgilinizle aranızda ki problemlerın fazlası sizden kaynaklanıyor. İşinizle alakalı birtakım canınızı sıkan haller neticesinda çözüme kavuşuyor. Hayal ettiğiniz şeyler amacıyla biraz daha para ayırmalısınız. Aklınızda tespit edilen yatırımlar amacıyla para biriktirmediniz gerekiyor artık sizin hiç yapamadığınız şeyi. Günü birlik yaşam sürdürmek sizi yıpratıyor.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News