28 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları

28 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumlarınız; Ay, Oğlak burcunda ilerliyor. İş yerinizde ya da evinizin içerisinde size baskı uygulayan bir şahıs ile aranıza uzaklık koymak isteyebilirsiniz. Kendinizi daha özgür hissetmek isteyeceksiniz.

Koç Burcu

Bugün kendinize daha çok zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız konulara yoğunlaşabilirsiniz. Gün içerisinde sevdiğiniz insanlara uygulama yapabilirsiniz. Bazı konularda farkındalıklarınız artabilir. Çocuklarınızla alakalı konularda oyalanabilirsiniz. Abartılı harcamalardan kaçınmalısınız. Keyif aldığınız konulara yeni şeyler ekleyebilirsiniz.

Boğa Burcu

Kabiliyetlerinizi göstererek daha çok gelir ya da parasal yönden kazanç arttırmanızı sağlayacak şeylere süre ayırmalısınız. Düşüncelerinizi paylaştığınız kimselere söyledikleriniz neticesinde bir temas ve ya iş ortaklığınız değişik bir hal alabilir. Aşk yaşamınızda daha anlayışlı olmalısınız, sert tutumunuz karşınızdakini sizden uzaklaştırıyor.

 

İkizler Burcu

Yakın temaslerinizle alakalı birtakım problemlar olabilir fakat bunu kısa sürede çözümleyeceksiniz gene de olanları unutmak sizin amacıyla basit olmayacak. İş dostlarınızla alakalı kısa da olsa birtakım seyahatler yaşayabilirsiniz bu sizi işinizle alakalı motive ederken, iletişiminizi de güçlendirecek. Bugün ise tedbir almanız gerekiyor ve temasnizle alakalı karamsarlığa düşebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu

Hayatınız da aşkın olmaması sizin amacıyla bu sıralar pek problem olmuyor fakat yakın zaman da haller değişebilir örnek olarak ciddi bir şekilde başlamadığınız bir temasniz ciddi bir aşka dönüşecek. Ytesirlinize karşı asi davranışlarınız iş yaşamınızda pek olumlu karşılanmıyor daha sabırlı davranmanız sizin amacıyla daha olumlu neticeler doğurur. Becerileriniz doğru sürelerde yaparsanız hem işinizde hem de sosyal yaşamınızda yükselmenizi sağlayabilir.

 

Aslan Burcu

Bugün yabancılarla alakalı konular gündeme gelebilir. Uzaktaki bir olayla alakalı mücadelenizi meydana koymak halinde kalabilirsiniz. Değişik konulara yönelebilirsiniz. Duygusal değişkenleriniz çok olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda değişik şeyler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz konularla ilgilenebilirsiniz.

 

Başak Burcu

Bugünlerde özelyaşamınızda beklenmedik ilerlemeler yaşıyorsunuz, bu sizin ruhunuza hareketlendirecek değişik hisleri bir arada yaşayacaksınız ve kendinizi aşk konusu ile alakalı talihli hissedeceksiniz. İş yaşamınız monotonluğu sizi yoruyor siz şahısliğiniz gereği dinamik ve canınızın hiç sıkılmayacağı bir iş arıyorsunuz fakat koşullar her zaman istenilen gibi olmuyor.

 

Terazi Burcu

Bugün yaşadığınız olaylarda bütünü görmeniz zor olabilir. Yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Önünüzü görmekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde kadınlardan destek alabilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Ticari konularda sorumluluklarınız artabilir. Kardeşleriniz doğrulusunda desteklenebilirsiniz.

 

Akrep Burcu

Günün ilk %50 sinde şahsi olarak ehemmiyet verdiğiniz olaylarda mücadele etmeniz gerekebilir. Yeni konular gündeme gelebilir. Duygusal konularda daha sert davranabilirsiniz. Sağlığınıza ilgi etmenizde yarar var. Günün ikinci %50 sinde parasal konularda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Bu hususta diğerlerinden yardım alabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com gunluk-burclar 28 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  28 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları

Yay Burcu

Bugün şahsi yönden ehemmiyet verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Hassas olduğunuz olaylara tepkilerinize ilgi etmelisiniz. Bugün vücuda ait konular ön plana çıkabilir. Kazalara karşı tedbir almanız gerekiyor. İkili temaslarınızda daha sakin olmanızda yarar var. Gereksiz harcamalardan kaçının. Keyif aldığınız konulara zaman ayırmak size iyi gelebilir.

 

Oğlak Burcu

Bu devre istediklerinizi gerçekleştirdiğiniz bir devredesiniz. Sizde pozitif tesir yataran bu proses istikbal yönünden olumlu hava oluştursada birtakım isteklerinizi gerçekleştirememeniz hayali kırıklığı oluşturabilir. Hayatta her şeyi yapacaksınız diye bir kural yok. Bunlara takılmadan geleceğe yönelik emin ismim atmaktan vazgeçmemekte yarar var.

 

Kova Burcu

Bugünlerde sorumluluklarınızı ehemmiyetseyecek ve ehemmiyete aldığınız bireylerin de sizi ehemmiyetsediğinin farkına varacaksınız. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek amacıyla büyük bir gayret içerisinde olabilirsiniz. İstemediğiniz durumda yapmanız gerekenleri yapacak ve kendi üzerinizdeki baskıdan uzaklaşmak amacıyla hayaller kuracaksınız.

Balık Burcu

Normal yaşamınızdaki açık sözlülüğünüzü iş yaşamınıza yansıtmak pek doğru bir karar olmayacaktır. İkili temaslarınızda hoşunuza gitmeyen haller söz konusu. Aklınıza takılan şeyler canınızı sıkmaya ve yaşamı sizin amacıyla yaşnamaz duruma getirmesine izin veriyorunuz. Her şey amacıyla gerçekte tek bir çözüm var. O da her şeyi vakte bırakmak.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum