29 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları

29 Kasım 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları, ay yine dolanay şeklinde gezene yaklaşırken akrepler biraz daha çekinebilirler o yüzden akreplri açmaya çalışın ki rıhatlasınlar güzel bir şekild ekendilerini ifade edebilsinler

 

Koç Burcu

Haftasonu gelen kıymetli misafiriniz ile geçirdiğiniz zamanların güzelliği bugün gözlerinizdeki ışıltıya sebep olmuş olabilir. Bu sıralar sevinç sizin amacıyla elzem görünüyor. Hernekadar aradabir işsel ve ailesel sorunler yaşasanızda bu ara negatif yüklü iyonlarınızdan kurtulmuş gibi görünüyorsunuz.


Boğa Burcu

Bugün işe geç kalabilirsiniz. Veya iş yerinizde sorunler yaşayabilirsiniz. Panik bir halinizin olması bunların bir felakete dönüşmesi amacıyla muhasli bir sebep yaratabilir. Ama üzülmeyin bunu siz çözümleyebilir ve yine alıştığınız mutlu düzeninize kavuşabilirsiniz. Kendinize ve başkalarına karşı daha sağduyulu davranmalısınız.

İkizler Burcu

Genelde parasalyata ehemmiyet vermemeniz sizi parasal konularda kazanç sağlamamanızda bir rehavete sürüklüyor olabilir. Ama unutmayın ki parasal konular yaşamınız da çok mühim bir yer tutuyor ve bunun amacıyla biraz daha hevesli olmalısınız. Özel hayatınızda beklediğiniz öneri çok yakında.

 

Yengeç Burcu

Bugün haftabaşı ile birlikte çalışma talebiniz tavan yapmış halda. Haftasonu yeteri kadar dinlenmiş olmanız sizde aşırı bir çalışma talebi uyandırmış bile olabilir. Bu hal işinizde daha yaratıcı ve başarılı işler çıkarmanıza da imkan sağlayacaktır. Bu enerjinizi kendinizi daha iyi motive etmek amacıyla kullanmalısınız.

29 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR
Aslan Burcu

İş dostlarınızla sabah ilk buluştuğunuz andan itibaren güzel ve kaliteli geride bıraktığımız sohbetleriniz ara ara devam etmekte. Bunda onların bulunduğu kadar sizin payınız büyük. Ama bu hususta yaratıcı olup birlikte kollektif çalışmalar gerçekleştirmek amacıyla ilk adımları atmak sizin elinizden çıkarsa çok daha mutlu olabilisiniz. Sevgilinizle de iş çıkışınızda güzel bir akşam yemeği ve görkemli bir sohbet etmek sizin elinizde.

Başak Burcu

Ailenizle sevdiğinizi tanıştırmanın verilen huzur ile görülmemiş bir haftaya merhaba dediniz. Yorgunluğunuzu üstünüzden attığınız bu kıymetli haftasonundan sonra, işinize yoğunlaşabilecek , aileniz ve sevdiğinizle çok eğlenceli vakit geçirebilecek fırsatları yaratabilirsiniz.

Terazi Burcu

Haftabaşına kusursuz bir giriş yaptınız. Bu haftaya dair bir sürü plan ve uygulamanız var ve bunların şaşmamasını istiyorsunuz. Bunun amacıyla hergün planlarınızın üzerinden yine geçmeli ve sizin amacıyla ehemmiyetini unutmayın.

Akrep Burcu

Haftasonunuzun iyi işlemiş olması haftabaşına başlarken motivasyonunuzu yüksek tutmanızı sağladı. Bu sıralar daha sık okuyup daha sık geziyor olmanız kendinize güveninizin asli nedeni olabilir. Ama önünüze çıkabilecek sorunleri katiyen gözardı etmemeli ve temkinli olmalısınız.

Yay Burcu

Son vakitlerde yaşadığınız sorunleri bir bir atlatabileceğiniz bir haftaya kapınızı aralıyor olabilirsiniz. Sorunlarınızın bazıları sizi güzel günlere hasret içerisinde bırakmış olabilir. Ama iş ve aşk hayatınız bir düzene giriyor yalnızca sağduyulu ve soğukkanlı olmalısınız.

 

Oğlak Burcu

Kısa bir vakit içerisinde çok olumlu bir öneri alabilirsiniz. Bu hem işle alakalı hemde gönül işiyle alakalı olabilir. Bu güzel öneriyi aldığınızda değerlendirirken aceleci davranmayıp geniş bir şekilde karşılayıcı olmalı ve iyi düşünerek değerlendirmelisiniz.

Kova Burcu

Bir yakınınıza danışmanız yardımıyla aldığınız düşünce alışverişleri ile çoğu soruninizi çözmüş gibi görünüyorsunuz. Bu sizi çok rahatlatmışa benziyor. Ona büyük ve derin bir teşekkür borçlu olabilisiniz. Bundan sonra sorun yaşadığınız zaman daha sakin ve serinkanlı düşünüp yorumlamalı ve çözüme gitmelisiniz.

Balık Burcu

Bu hafta ailenizin ehemmiyeti daha bir kavramış gibi görünüyorsunuz. Hedefleriniz daha net amacıylaizde daha ferah gibi görünüyor. Aşk hayatınızı gizleme telaşınız canınızı sıkıyorsa bunu açıklamaktan çekinmemelisiniz.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News