29 Kasım Bu Burçların Özeliği

Enerjin olumlu ve yüksektir. Kararlılık gösterdiğinde her işin üstesinden gelebilecek güce sahipsin. Hedeflerini bilirsin ve senemadan üstüne gidersin. Emir almaktan hoşlanmazsın, dediğin dediktir.

29 Kasım Hangi Burç

29 Kasım Hangi Burç ? 29 Kasımda doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralıkta aralarında doğan herkesi ilgilendiriyor. 29 Kasımda doğan yay insanıyla iyi temaslar kurmak hem de dost olmak ve ona yakın durmak istiyorsanız yapmanız gereken çok çok şey yok gerçekte; ona karşı buyurgan bir ifade takınmayın ya da buyruk vermeyin yeter, gerisi kendi kendine gelir zaten. Biri kendine buyruk sunar gibi konuştuğunda tüyleri diken diken olur onun, kanı beynine sıçrar ve alnında sinirden atmaya başlayan damarı görebilirsiniz. Eğer rastgele bir şey olacaksa onun istediği şekilde olmalı, kendisi bir şey yapacaksa kendi istediği gibi yapmalıdır. Hedefleri gerçekte kafasının içerisinde başarılı bir şekilde kurgulanmıştır, harekete geçmek amacıyla ideal vakti da beklemez gerçekte. Uygun koşulları kendisinin yaratması gibi bir yeteneği vardır. Bu amaçla kararlılık gösterdiğinde en zor şeylerin bile üstesinden gelir. Pozitif enerjisiyle olduğu ortamın da havasını neşelendirir ve yükseltir.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 29-Kasim-Bu-Burclarin-Ozeligi 29 Kasım Bu Burçların Özeliği ASTROLOJİ GENEL  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 29 Kasım Bu Burçların Özeliği

29 Kasımda Doğan Kadınlar Hangi Burç

29 Kasımda doğan kadınlar yay burcudur 29 Kasımda doğan yay kadını görkemli izlenim kuvveti ve resmen ölümsüz hafızasıyla dudaklarınızı uçuklatabilir. 10 yıl önce ona yaşadığın aşkı ve duyguyu tekrar canlandıracaksın ama bu eskisi gibi kolay olmayabilirde ona göre adım atarsan ne sen üzülürsün neden bir başkası, hareketinizin bir anda masaya yatırılmaya başlanmasından hoşlanmayabilirsiniz.

29 Kasımda Doğan Erkekler Hangi Burç

29 Kasımda doğan erkekler yay burcudur…. 29 Kasımda doğan yay erkeği çok keyifli bir yaşam dostu olabilir sizin amacıyla. Yay burcların aradıkalrı özelikler şunalrdır patnerlerinin dediklerinin dışına hiç bir zaman çıkmalarını istemeler ve istedikleri birşey varsa hemen olmasını isterler. Bakıma çok önem veriyorlar gezmeyi özelikle çok seviyorlar yay kadınalrı birde her gitikleri yerde resim çekmeye özen gösteriyorlar.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum