29 Mart – 4 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumlarınızı alttaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 29 Mart – 4 Nisan haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz haller ve bu haller karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları

29 Mart 2021’de Güneş, Chiron ile kavuşacak. Zorlandığınızı hissettiğiniz mevzularda destek görebileceğiniz şahıslar yanınızda olacak. Etrafınızda sizi değiştirmek isteyen insanlar olabilir. Geçmişte yaşamış olduğunuz sıkıntılar yine gün yüzüne çıkabilir.
4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. İç sesinize güvenmeniz gereken bir hafta olacak. İleriye dönük hedefleriniz ile alakalı kararlar verirken biraz daha istikrarlı olmaya çalışmalısınız. Size yakın olan bir şahıs yapmış olduğunuz hataların farkına varıp sizinle bu mevzu ile alakalı bahsetmek isteyebilir.

 

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

29 Mart 2021’de Güneş, Chiron ile kavuşacak. Bu hafta hayatınız ile alakalı halleri biraz daha ciddi düşünmeye başlayacaksınız. Yakın arkadaşınızla aranızdaki bağı dayanıklılaştırmak isteyebilirsiniz. Kendi duygularınızı dinleyeceksiniz ve sizi üzen konulardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz.
4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlarla iletişiminize iki kat ilgi edeceksiniz ve söyleyeceğiniz kelimeleri itinalı seçeceksinizn hayatınız ile alakalı süratli kararlar alabilirsiniz..

 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

29 Mart 2021’de Güneş, Chiron ile kavuşacak. Haftaya enerjik bir şekilde başlayacaksınız. Size olumlu ya da olumsuz etkileyen hallerin üstünde durmak isteyebilirsiniz. Alacak olduğunuz kararlar üstünden düşüneceksiniz şunları analiz etmek isteyeceksiniz.
4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. İkili temaslarınızda problemler ile karşılaşabilirsiniz. Düşüncelerinizi karşı tarafa transfer etmek istemeyebilirsiniz. Sizi sıkan konulardan uzaklaşmak isteyebilir ve bunun amacıyla yeni hobi arayışlarına girebilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 29-Mart-4-Nisan-Haftalik-Burc-Yorumlari 29 Mart - 4 Nisan Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 29 Mart - 4 Nisan Haftalık Burç Yorumları

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

29 Mart 2021’de Güneş, Chiron ile kavuşacak. Oldukça enerjik başlayacaksınız ve eğlence hayatınız aktif olacak. İkili temaslarde talihli olacağınız amacıyla karşınızdaki insanlarla aranız son derece iyi olacak. Etkileşim konularında kendinizi rahatlıkta karşı tarafa aktarabileceksiniz.
4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Yeni insanlarla tanışabilir ve bu şahıslarla düşünce alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber iş yapılabilir ve yeni projeleri yönetebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

29 Mart 2021’de Güneş, Chiron ile kavuşacak. Hayatınızdaki problemlere çözüm yolları getirmeye başlayacaksınız. Ailenizle alakalı konular ön plana çıkabilir ve onlar amacıyla yeni bir sistem kurmak isteyebilirsiniz.Yeni bir ev alabilir ya da işinize yüklü miktarda yatırım yapılabilirsiniz.
4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. İşiniz ve kariyeriniz ile alakalı konular ön planda olacak. Eğitim hayatınız devam ediyor ise kendinizi ilerletmek amacıyla yurtdışına ya da kent dışına seyahatler sistemlemek isteyebilirsiniz.

 

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

29 Mart 2021’de Güneş, Chiron ile kavuşacak. İşiniz ile alakalı olumlu ilerlemelere tanık olacaksınız. Pantolonlarınız var ise onların size karşı bakış açısı değişebilir ve kariyerinizde olumlu bir ilerleme yaşayabilirsiniz. Evinizin amacıylade alacak olduğunuz sorumluluklar meydana çıkabilir.
4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Günlük hayatınızın sıradanlığından kurtulmak amacıyla yeni etkinlikler bakmaya başlayabilirsiniz. İleriye dönük hedeflerinize odaklanarak kendinizi değişik konularla ilerletmek isteyeceksiniz.

 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

29 Mart 2021’de Güneş, Chiron ile kavuşacak. İş hayatınızda başarılarınız meydana çıkabilir. Tamamlamış olduğunuz işler yardımıyla parasal durumunuzda da iyileşmeler meydana çıkacaktır. İlişkiler manasında talihli bir hafta olacak.
4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. İş ortağınızla aranızda gizlenmiş olan konular var ise şunları bahsetmek isteyebilirsiniz. Aranızdaki problemleri çözdükten sonra ilişkinizin daha dayanıklı temellere oturduğunun farkına varabileceksiniz.

 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

29 Mart 2021’de Güneş, Chiron ile kavuşacak. Bu hafta çevrenizdeki insanlardan fazlasıyla destek alabileceksiniz. İkili temaslarde talihli olacaksınız. Yeni bir iş kurabilir ya da sahip olunan olan işinizi ilerletmek yolunda gidebilirsiniz.
4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Evinizin amacıyladeki işleri yoluna koymak amacıyla yeni yöntemler arayabilirsiniz. Zorlandığınızı hissettiğiniz konularda aile amacıyladen bir şahıstan yardım isteyebilirsiniz. Sıhhat problemlerinızın üstüne biraz daha düşünebilirsiniz.

 

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

29 Mart 2021’de Güneş, Chiron ile kavuşacak. İş hayatınız ile alakalı olumlu fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Sezgileriniz son derece kuvvetli olacak ve size karşı olumsuz düşünceler besleyen şahıslardan kendinizi koruyabileceksiniz.
4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Çevrenize kendinize daha net ifade edebileceksiniz. Rahatsız olduğunuz konular varsa şayet şunlar üstüne biraz baş yormak isteyebilirsiniz. Hayatınız ile alakalı önemli kararlar almadan evvelce biraz daha düşünmek sizin amacıyla en iyisi olacaktır.

 

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

29 Mart 2021’de Güneş, Chiron ile kavuşacak. Daha evvelcesinden iptal etmek mecburiyetinde kaldığınız tatili gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Derneklere girebilir ve buralarda toplumun faydasına olacak işlere ismim atabilirsiniz. Arkadaşlık temaslariniz bu hafta her vaktinden daha güzel bir noktaya doğru evrilecek.
4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Her türlü çift temaslar sizin amacıyla ön plana çıkacak. Aranızda problem meydana gelen konular varsa şayet şunlar üstüne yeni gidiş yolları tespit etmek isteyebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

29 Mart 2021’de Güneş, Chiron ile kavuşacak. Şanslı olacağınız bir haftaya ismim atıyorsunuz. Daha evvelcesinden olumsuz bir şekilde geri dönüş aldığınız konuların değiştiğine tanık olabilirsiniz. İş hayatınızda elde edecek olduğunuz başarılar yardımıyla adınızı duyurabileceksiniz. .
4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Aileniz ile alakalı konular ön plana çıkacak. Aranızda problem meydana getiren konular varsa şayet şunları düzeltmek isteyebilirsiniz. Eviniz ile alakalı konularda yeni sistemlemeler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

29 Mart 2021’de Güneş, Chiron ile kavuşacak. İş hayatınız ve kariyeriniz ile alakalı olasılıkları dşayetlendirebilmeniz amacıyla bol bol vaktiniz olacak. Manevi anlamda kendinizi daha rahat ve güvende hissedeceğiniz bir hafta olacak. Dini konulara yönelebilir ve huzur arayışına geçebilirsiniz.
4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Hayatınızda yolunda gitmeyen olaylara değişik bakış açıları ilerletmek isteyebilirsiniz. Sorunlardan kaçmak yerine onların üstüne gitmek sizi daha da rahatlatacaktır. Etkileşim ile alakalı konularda kendinizi daha güvenilir hissedebileceksiniz.

 

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

29 Mart 2021’de Güneş, Chiron ile kavuşacak. Karşınıza çıkan engelleri aşmak amacıyla kendinizi daha cesaretli hissedeceksiniz. İş hayatınız ile alakalı hallerinızı göz önünde bulunduracaksınız ve bununla alakalı çevrenizdeki insanlardan destek isteyeceksiniz.
4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Para ile alakalı konularda talihli olacaksınız. Yeni yatırımlar yapılabilir ve buralarda kazançlı çıkabilirsiniz. Ödenmesi gereken borçlarınız var ise şunları kolaylıkla ödeyebilme olanağı bulabilceksiniz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum