29 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları

29 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumlarınız; Ay, Oğlak burcunda ilerliyor. Ertelemek mecburiyetinde kaldığınız bir tatil planı gerçekleştirmek amacıyla fırsat bulabilirsiniz. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz değişiklıklar yardımıyla kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz.

Koç Burcu

Bu aralar hayatınızı kendinizi biraz dinlendirme fikrine yöneleceksiniz, içsel huzuru bulmak amacıyla duygusal konulara bir süreliğine ara vereceksiniz. İş hedefli kent dışına çıkmalar söz hususu olabilir. Bu sizin ve partnerinizin arasında birtakım problemlere namacıyla olabilir. Partnerinize onu sevdiğinizi belli etmelisiniz aksi halda ilerde pişman olabilirsiniz.

 

Boğa Burcu

Buvakitlarda gelecekle alakalı planları daha çok yapmaya başlayabilirsiniz. Maddi konularda uzun vadeli planlarınız var gerçekte lakin bunları gerçekleştirmek amacıyla biraz vakte gereksiniminiz var. Duygularınızı sevgilinize söylemekte bu sıralar çekingen davranıyorsunuz lakin onu şımartmamayı düşünürken ondan çok uzaklaşıp kaybetmeyi göze alıyorsunuz. Esasında ara sıra bunu belli etmelisiniz.

 

İkizler Burcu

Düşüncelerinizde değişik değişimler yaşarken, çift fikirli davranabilirsiniz. Bugün Ay, Başak burcunda ilerliyor ve kendinizi aşma hususu ile alakalı size yüksek bir etkinlik kazandırıyor. Seçimlerinizi doğru yapmalı ve kendinizle alakalı yeni bir pota oluşturmalısınız. Duygularınız günlük hadiselerdan olumlu etkileniyor ve yaratıcılığınız artıyor.

 

Yengeç Burcu

Dostlarınızın fikirleri sizin amacıyla enteresan gelebilir lakin onların baskıcı duygularından rahatsız olabiliyorsunuz. Bugün değişik düşünceler içerisinde bocalamanız mümkün. Size kolay olan işleri seviyorsunuz. Organizasyon çalışmalarında başarılı oluşunuzun tek sebebi de bu özelliğiniz. Tartışmalardan uzak kalmanız gereken bir gün.

 

Aslan Burcu

Bugün mücadele neticesi gelen kısmetler olabilir. Farkındalık yaşayacağınız birtakım hadiseler gündeme gelebilir. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Çalışma dostlarınızla beraber programlar yapabilirsiniz. Ani ilerleyen hadiseler gündeminizi değiştirebilir. Duygusal olarak yorulabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınıza karşı daha sakin olabilirsiniz.

 

Başak Burcu

Bugün iş hayatınızda cazip gelen tekliflere karşı temkinli davranın. Üstünde etraflıca düşünmeden vereceğiniz bir karar sizi kötü hallere düşürebilir. Maddi konularda olumlu ilerlemeler yaşamaya başlayacağınız bu süreçte mesulluklarınızın hakkını yerine getirerek hareket ettiğinizde erteledikleriniz esasen karşınıza çıkacaktır.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com burclar 29 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  29 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları
Terazi Burcu

Son vakitlarda yaşadığınız hadiseler gergin olmanız yol açabilir, bu hal sizi hata yapmanıza ya da telafisi olmayan hadiselerla karşı karşıya bırkabilir. Ne kadar hadiseler karşısında gerginliğinizi bastıramazsanızda bu süreçten kurtulmanın yolu sakin olmaktan geçiyor.

 

Akrep Burcu

Ailenizle alakalı konularda duygularınızı denetim etmek halinde kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda en iyisini gerçekleştirmek amacıyla çaba sarf edebilirsiniz. Emlak işleri gündeme gelebilir. Günün ikinci %50 sinde keyif alacağınız konulara yönelebilirsiniz. Sevdiğiniz şeyler amacıyla harcama yapabilirsiniz. Riskli işlerde ilgili olmanızda yarar var.

Yay Burcu

Bugün şahsi yönden ehemmiyet verdiğiniz işler ön plana çıkabilir. Hassas olduğunuz konuların üstüne gidebilirsiniz. Aşk hayatınız renklenebilir. Gün içerisinde parasal konularla ilgilenebilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatabilir.

Oğlak Burcu

Aşk hayatınızda kuruntularınızdan kaynaklı lüzumsuz sıkıntılar yaşamanız an meselesi. Bu hali yenmenin tek çaresi eskiye takılı yaşamamak açıkçası hadiselera çok takılmamak. Maddi konularda beklentilerinizin neticelerini çok süratli alıyorsunuz lakin parasal dengeleri iyi korumalısınız. Sabah gerçekleştireceğiniz çalışmalar sizi biraz yorabilir.

 

Kova Burcu

Gün içerisinde planlarınızla ilgilenmek amacıyla vakit yaratabilirsiniz. Sosyal konular daha çok ilginizi çekebilir. Arkadaşlarınızla beraber olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizle daha çok göz önünde olabilirsiniz. Birkaç konuyla beraber ilgilenebilirsiniz. Mesleki konularla mücadele içerisinde olabilirsiniz. Başlatmak dilediğiniz konularda fırsatlar çıkabilir.

 

Balık Burcu

Gün içerisinde çalışma hayatınızda mesul olduğunuz konulara sürat kazandırmak isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işlere yön vermek amacıyla çaba göstereceksiniz. Sizi yoran konulara karşı ilgili olmalısınız. Ailevi konularda ön göremediğiniz hadiseler gündeme gelebilir. Alım satımlar amacıyla ideal bir gün değil. Anlaşmalara ilgi etmenizde yarar var.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum