3-9 Mayıs Haftalık Aşk Yorumları

Burcunuz amacıyla haftalık aşk yorumları ilk kez Kadinlarduysun.com’da. Burcunuzu seçerek yorumunuzu okuyabilirsiniz. Burcunuza özel 3 – 9 Mayıs haftalık aşk yorumları…

Haftalık Burç Yorumları Aşk Hayatı

2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş ve Satürn kare açı oluşturacak. Hayatınız ile alakalı daha öncesinden tespit edilen konularda birtakım farklılıklar meydana çıkabilir. Kurulu düzeninizi değiştirmek mecburiyetinde kalabilirsiniz.
4 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Tek bir noktaya odaklanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. İşiniz ve kariyeriniz ile alakalı net kararlar almaya çalışacaksınız.
9 Mayıs 2021 tarihinde de Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerdeki iletişiminize ilgi edeceksiniz ve birtakım yeniliklerin peşinde koşmaya çalışacaksınız.

 

 

Koç Burcu Haftalık Aşk Yorumu

 

Arkadaşlık temaslariniz bu hafta ön plana çıkıyor. Sorun yaratan bir şahıs var ise bu şahısyle alakalı bahsetmek isteyebilirsiniz. Sosyal hayatınızda ufak çaplı problemler ile karşılaşabilir ve bir müddet kendi başınıza süre geçirmek isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki yeni oluşumlara karşı değişik bakış açıları geliştireceksiniz. Maddi anlamda harcamalarınıza ilgi etmelisiniz. Kardeşleriniz varsa onlarla verimli bir zaman geçireceksiniz. Kendinizi en iyi şekilde ifade de bildiğiniz bir hafta olacak.

 

Boğa Burcu Haftalık Aşk Yorumu

 

Sağlığınıza her vaktinden daha çok ilgi etmeye çalışmalısınız. Genellikle uyku düzeninize ehemmiyet vermelisiniz. İş hayatınızdaki ve evinizin amacıyladeki yoğun tempodan ötürü kendinize zaman ayırmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Maddi anlamda yeni kaynaklar elde edeceksiniz ve son derece olumlu kararlar verebileceksiniz. Paranızı çarçur etmeden en iyi şekilde değerlendirmenin yollarını arayacaksınız. İş hayatınız ile alakalı olumlu ilerlemeler yaşayacaksınız.

 

İkizler Burcu Haftalık Aşk Yorumu

 

Eğitim hayatınızı devam ediyor ise bununla alakalı problemler ile karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandan beri düzenleme yaptığınız bir seyahatte aksilikler meydana çıkabilir. Haftanın başında enerjinizi toparlamakta zorluk yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların ikna kabiliyeti yardımıyla iş hayatınıza olan bakış açınız değişebilir. Girdiğiniz ortamlarda ilgi çekecek ve söyledikleriniz itinalı bir şekilde dinlenecek. İkili temaslarde talihli olacaksınız. Sevildiğinizi kolaylıkla hissedeceksiniz.

 

Yengeç Burcu Haftalık Aşk Yorumu

 

Arkadaşlık temaslariniz ön plana çıkacak. Anlaşmazlık yaşadığınız bir şahıs var ise bu şahıs ile alakalı iletişiminizi koparmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızdaki ortamda sizin arkanızdan mevzuşulduğunu farkına varacaksınız. Çevrenizdeki insanlarla daha çok süre geçirmektense yalnız kalmayı tercih edeceksiniz. Sizi rahatlatacak olan yeni hobiler edinebilirsiniz. İletişimden kaynaklı aile amacıylade birtakım problemler ile karşılaşabilirsiniz. Ancak bunları son derece düşünmemeye çalışacaksınız.

 

Aslan Burcu Haftalık Aşk Yorumu

 

Hafta başında çift temaslarde bilhassa de aşk hayatınızda birtakım problemler meydana çıkabilir. İş hayatınız ile alakalı eleştiriye açık olmayacağınız bir haftaya ismim atacaksınız. Her türlü çift temaslarde kendinizi en iyi şekilde ifade etmenin yollarını arayacaksınız. Girecek bulunduğunuz yeni küme ya da dost etrafı var ise buralarda düşünce alışverişleri amacıylade bulunabilirsiniz. İleriye dönük kararlar alırken geçmişte yaşadığınız hadiseleri da aklınızdan çıkarmayacaksınız.

 

Başak Burcu Haftalık Aşk Yorumu

 

İş hayatınızdaki yoğun tempo sizi bu sıralar biraz yorabilir. Kısa süreli de olsa evinizde ya da değişik bir yerde tatil gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Devlet ile alakalı işleriniz varsa buralarda ufak problemler ile karşılaşabilirsiniz. Patronlarınız ile aranızı en iyi şekilde tutmaya çalışacaksınız. Yeni istikbal olan bir proje ile alakalı güzel bir düşünce meydana koyacaksınız. Kariyerinizle alakalı mühim kararlar alma ismimına gelebilirsiniz. Kendinizi istikbalte görmek dilediğiniz bir mevki var ise bununla alakalı de çalışmalara başlayacaksınız.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 608c11b786b247071c7b2f3b 3-9 Mayıs Haftalık Aşk Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 3-9 Mayıs Haftalık Aşk Yorumları

Terazi Burcu Haftalık Aşk Yorumu

 

Hafta başında sevgilinizle aranızda birtakım problemler meydana çıkabilir. Bu problemleri düzeltmek amacıyla açık bir şekilde karşılıklı mevzuşmaya çalışmalısınız. Çocuklarınız var ise onların eğitim hayatlarını ilgilendiren bir pürüz ile karşılaşabilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ediyor ise de bu hususta talihli olacaksınız. Yeni eğitimlere katılabilir ve bu sayede yeni gezilere de çıkabilirsiniz. Yurtdışı ile alakalı temaslariniz son derece olumlu bir çerçevede seyredecek. Yabancı insanlarla tanışabilir ve güzel süre geçirebilirsiniz.

 

Akrep Burcu Haftalık Aşk Yorumu

 

Hafta başında ailenizle alakalı problemler ve evinizin amacıyladeki problemler gündemde olacak. Her türlü temaslar yönünden anlaşmazlık yaşayabileceğiniz bir hafta olabilir. Para ile alakalı mevzularda tedbirli olacaksınız ve bununla alakalı yenilenmek gerektiğinin farkına varacaksınız. İleriye dönük yatırımlarınız varsa en iyi şekilde yönetebilmek amacıyla değişik çıkışı yolları arayabilirsiniz. Ödenmesi gereken kredi, sigorta borç yada alacak gibi haller varsa bu taraflarda rastgele bir problemle karşılaşmayacaksınız.

 

Yay Burcu Haftalık Aşk Yorumu

 

Yakın etrafınız ile alakalı yaşayacak bulunduğunuz problemler ön plana çıkıyor. İş hayatınızın yoğun temposu yüzünden kendinize zaman ayırmakta zorluk yaşayacaksınız. İş yerinde kendinizi patronlarınıza ifade etmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Her türlü çift temas üstüne düşüneceksiniz ve bilhassa aşk hayatınızdaki problemlerin, en çok ortak karar alamamaktan bulunduğunu anlayacaksınız. Hafta sonuna doğru aşk hayatınız ile alakalı yeni bir kapı açılabilir. Sevildiğinizi hissedebilir ve problemleri geride bırakmanın yollarını bulabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu Haftalık Aşk Yorumu

 

Maddi anlamda sizi zorlayan halleri teşhis edeceksiniz. Çocuklarınız var ise onları daha iyi koşullar altında tutabilmek amacıyla bir küme harcamalar yapabilirsiniz. İşyerindeki yapacak bulunduğunuz toplantılar ertelenebilir ve sağlığınıza daha çok özen göstermeye çalışabilirsiniz. Sizin amacıyla mühim olan evraklar var ise bunları bir kez denetim etmeli ve yedeklerini almayı unutmamalısınız. İş dostlarınız ve yakın etrafınızden görecek bulunduğumuz destek yardımıyla kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz.

 

Kova Burcu Haftalık Aşk Yorumu

 

Anne, baba ve kardeşlerin size yüklemiş bulunduğu sorumluluklar yüzünden hafta başına biraz yorgun bir şekilde girebilirsiniz. Evinizin amacıylade tadilat gerektiren mevzularda ufak problemler çıkabilir. Çocuklarınız var ise onların daha yaratıcı ve kendilerini geliştirmeleri amacıyla yeni kurslara yazdırabilirsiniz. Aşk hayatınız olumlu açılar alacak ve partnerinizle beraber daha çok zaman geçirme fırsat bulabileceksiniz. Yalnız iseniz yeni birisi ile tanışabilir ve size iyi istikbal olan bir temasa başlayabilirsiniz.

 

Balık Burcu Haftalık Aşk Yorumu

 

Kardeşleriniz ve akrabalarınız ile alakalı hususları ön plana çıkabilir. Uzun zamandan beri tartışmakta bulunduğunuz bir mevzu var ise bunu bir an evvelce bundan sonra halletmek isteyebilirsiniz. Çevrenizde size olumsuz etkileyen bir şahıs ile açık bir şekilde mevzuşacaksınız. Aile içi temaslar giderek daha da kuvvetlenecek ve birbirinize olan saygınız artacak. Uzakta yaşam sürdüren bir akrabanız ev misafirliğine gelebilir. Sizinle beraber süre geçirebilir. Evinizin amacıylade değiştirmek dilediğiniz oda ya da dekorasyon tipi haller var ise bunları kolaylıkla yapabileceksiniz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum