30 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları

30 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Ay Kova burcunda ilerliyor. Yeni fikirlere ve düşüncelere açık olacağınız bir güne ismim atıyorsunuz. O yüzden yeni bir iş öneriyi sizin algınızı açabilir ve parasal anlamda rahat edebilirsiniz

Koç Burcu

Son vakitlardaki ilerlemeler sizin başarı grafiğinizi yükseltebilir. Her an tahlih yine sana gülebilir bu konuda her zaman şans sendn yana oluyor bıraz daha sağlam adım atmaya özen gösterin. Özel hayatınızda ise takıntılarınızdan bundan sonra vazgeçmelisiniz, geçmişle şimdiki anı bundan sonra karşılaştırmamalısınız çünkü kaybeden siz oluyorsunuz. Akşam saatlerinde mühim ve güzel haberler alabilirsiniz.


Boğa Burcu

Bugün sizin amacıyla mühim bir gün olabilir. Alacağınız kararlarla iş ortamınızdaki huzuru rizikoya sokabilir ya da başarı grafiğinizi daha da yükseklere çıkartabilirsiniz. Maddi anlamda beklentilerinizi biraz daha ertelemelisiniz. Özel hayatınızda tartışmalardan uzak durun. Buvakitlarda partnerinizin iş yükü ağırlaşmış olabilir ve gerginlik size de yansıyabilir.

İkizler Burcu

Son vakitlerde karamsarsınız fakat bundan kurtulmalı ve kendinizi iş akışına daha çok baskın olarak göstermelisiniz çünkü iziniz silinebilir. Birkaç gün içerisinde sevineceğiniz ilerlemeler söz konusu. Yeni başlayan ilişkiniz size hayal kırıklığı yaşatabilir buna ilgi etmelisiniz çünkü üzülen siz oluyorsunuz ve bu size farkında değilsiniz fakat zarar veriyor.

Yengeç Burcu

Aşk hayatınız bu aralar son derece hareketlenecek siz duygularınızı meydana koymaktan çekinmeyeceksiniz partneriniz ise ayak uyduracak hem de ilişkinizde size yol gösterecek. Birkaç gün içerisinde sevineceğiniz haberler alabilirsiniz. Umudunuzu kaybettiğiniz bir projenizden olumlu neticeler elde edeceksiniz. Uyku düzeniniz sağlığınızı olumsuz etkileyebilir, ilgi.

Aslan Burcu

Hayal kurmaktan vazgecin hayal gucunuz çok kuvvetli ama kurduğunuz hayaleride gerçekleştırmekte çok önemlidir. Mutlu olmak istiyorsanız gerçek aşkı yakaladığınızı düşündüğünüz şahsa karşı daha yürekli olmalısınız. Buvakitlarda sıkı para tartışmalarınız var. Tartışmadan bir şeyleri halletme niyetinizde zorluklar yaşayabilirsiniz.

30 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR
Başak Burcu

Uzun süredir ertelediğiniz ve yapmadığınız şeyleri bundan sonra yapma vakitı. Bu işiniz amacıyla geçerli bulunduğu kadar özel hayatınızda gerçekte sizin gergin hallerinizin oluşturduğu problemler amacıyla de geçerli. Partnerinizle konuşarak başlayabilirsiniz. Beklediğiniz para gecikebilir bilhassa ödeme dengenizi gözden geçirmelisiniz, sizi üzecek ilerlemeler olabilir.

 

Terazi Burcu

Bugün alacağınız haberler bu sizi son derece heyecanlandıracak ve aşk hayatınız hareketlenecek. Eskisinden değişik olacaksınız ve bu hal sevgilinizi şaşırtacak. İşinizi isteyerek yapıyor olmanız sizin amacıyla mühim bir faktör çünkü hem de büyük başarılar elde etmeye hazırlanıyorsunuz. Maddi konularda ise doğru kararlar almanız gerekiyor çünkü bu şuanda mühim gözükmese de ilerisi amacıyla mühim bir hal.

Akrep Burcu

Her zaman ileriye bakıp ona göre yatırım yapıyorsunuz bu güzel bir düşünce ama bazen herşey sandığınız gibi gitmiyebilir. Geçmişe dayalı, bugün de yaygın bir para tartışmasında tutumunuz pek beğenilmiyor. Yanlış değerlendirdiğiniz bir şeyler var. Bu hırslı tutumunuz özel hayatınıza da yansıyor. Partneriniz bu haliniz nedeniyle sizden uzaklaşabilir, ilgi..

Yay Burcu

Siz mantıklı birisiniz ve kafanızı kullanıp anı yaşamalı ve istikbal fırsatları değerlendirmelisiniz. Özel ilişkilerde yarını oluşturma konusu ile alakalı gecikiyorsunuz. İşinizle alakalı mühim atılımlar yapmışken ve parasal problemler yoluna girmişken kendinize ve özel hayatınıza vakit ayırmanın tam vakitı. Yeni sene yeni güzellikler getirebilir.

 

Oğlak Burcu

Bugün işinizle alakalı yaşanan problem bardağı taşırabilir ve yine aynı şeyleri düşünmeye başlayabilirsiniz. Fakat sakin olmalısınız, ani hareketler yerine düşünülmüş emin ismimlardan kazançlı siz çıkarsınız. Aşk hayatınızda birtakım sürprizler gerçeklştirmeyi planlıyorsunuz ve gerçekte yeni şeyler ve değişiklıklar yapmanın tam vakitı. Bu aralar ismimlarınız ise son derece doğru olacak ve bu aralar attığınız ismimlar size sevinç getirecek.

Kova Burcu

Önemli başarılar elde ettiniz, ediyorsunuz. Her yaptığınız işi başarıya ulaştırıyorsunuz bu hem siiz çok mutlu ediyor hemd eetrafınızdakileri çok mutlu ediyor aileniz bu başarınızdan dolayı sizden çok memnunlar. Bazı çift görüşmeler de size çok güzel kazançlı fırsatlar sunabilir bunun amacıyla yine düşünüp ona göre karar vermelisiniz. Elinize geride bıraktığımız fırsatlar kendini yinelamayabilir.

 

Balık Burcu

Buvakitlarda aşk hayatınıza ilgi, göze gelebilirsiniz. Her şeyi herkese anlatmayın. İşinizle alakalı yoğun tempo devam ediyor ve sizin aksattıklarınız da göze batıyor. Biraz daha ilgili olmalısınız. Ödemesi gelen birtakım ödemelerinizi bitirdiniz ve bundan sonra sizi zora sokacak diğer ödemelerinizde kalmadı. Önümüzdeki vakitlarda daha rahat olacaksınız.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News