Site icon Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com

30 Kasım Ay Tutulması ve Dolunay Burç Yorumları

30 Kasım Ay Tutulması ve Dolunay Burç Yorumları

30 Kasım Ay Tutulması ve Dolunay Burç Yorumları gerçekleşecek. Dolunay ile beraber meydana çıkan bu Ay Tutulması en çok İkizler, Başak, Terazi ve Yay burçlarını etkileyecek. Mikron bir tutulma bulunduğu amacıyla daha çok deprem ve tsunami vb. tabiat olaylarını açığa çıkarabilecektir. Tutulmanın aksı 4. ve 10. evlerde bulunduğu amacıyla, aile amacıylade uğraşmak mecburiyetinde bulunduğunuz konular ve şahıslar bu tutulmada kendini daha çok gösterebilir. İş ya da kariyer hayatınız ile alakalı problemler varsa bu problemler ile uğraşmak istemeyecek ve oldukça bu konulardan uzak durmaya çalışacaksınız.

 

Koç

Koç burcu olanlar ve artan burcu Koç olanlar tutulma sizin aile mevzularınızı ve uzak akrabalarınızı ilgilendiriyor. Beklemediğiniz bir akreba ziyareti gerçekleşebilir. Konuşmadığınız ya da mevzuşmakta kararsız olduğunuz dostınız ile alakalı yeni bir karar alabilirsiniz. Maddiyatla alakalı mevzulara ilgi etmeniz gereken bir devre. İnternet üzerinden yapacak olduğunuz alış veriş varsa dolandırıcılara karşı tedbir almalısınız. Kariyeriniz ve işiniz ile alakalı problemlerden kurtulacaksınız.

Boğa

Boğa burcu olanlar ve artan burcu Boğa olanlar Ay tutulması ve Dolunay sizin parayla alakalı mevzularınız daha çok ön plana çıkarabilir. Ortaklıklı yürütmekte olduğunuz bir işiniz varsa partneriniz ile etkileşim problemleri yüzünden bir mevzu ile alakalı kararsız kalabilirsiniz. Yeni gelir kapıları açılacak ve bu sayede ileriye dönük dayanıklı yatırımlar yapma fırsatı elde edeceksiniz.

 

İkizler

İkizler burcu olanlar ve artan burcu İkizler olanlar tutulma sizin evinizde gerçkleşecek ve sağlığınızı ilgilendiren mevzulara biraz daha tedbirli yaklaşmanız da yarar var. Genellikle uzun süreden beri devam eden süreğen bir rahatsızlığınız varsa bu tutulma yüzünden yine uğraşmak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Psikolojik olarak kendinizi iyi hissetmeye gereksiniminiz var. Siz ne kadar problemlerden kaçmaya çalışsanızda kendinizi netlikle diğer bir problemin amacıylade bulabilirsiniz.

 

Yengeç

Yengeç burcu olanlar ve artan burcu Yengeç olanlar yakın çevrenizin sizden sakladığı saklı bir mevzu varsa bunu öğrenebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki yaşamış olduğunuz olumsuzlukları geride bırakacaksınız ve partneriniz ile daha dayanıklı bir temas esasları atmaya karar vereceksiniz. Yeni tanışacak olduğunuz insanlar yardımıyla geçmişte aklınızı karıştıran bir mevzuya dair çözüm yolları bulabilirsiniz. Sizin amacıyla son derece güzel bir devre başlayacak.

Aslan

Aslan burcu olanlar ve artan burcu Aslan olanlar bu tutulma ve yeni ay sizin dostluk temaslarinizi ön plana taşıyacak. Uzun vakitten beri gerçekleştirmek dilediğiniz ancak ertelemek mecburiyetinde olduğunuz bir dost görüşmeniz varsa bununla alakalı yeni bir karar alabilirsiniz. Maddi anlamda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bu yüzden elinize geride bıraktığımız parayı daha iyi değerlendirmek amacıyla yeni düşünce arayışları amacıylade olacaksınız.

Başak

Başak burcu olanlar ve artan burcu Başak olanlar kariyeriniz ile alakalı mevzularda net kararlar alacağınız bir devreye giriyorsunuz. İçinize sinmeyen ve rica minnet çalıştığınızı hissettiğiniz bir işiniz varsa buradan çıkmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınız ve çocuklarınız alakalı mevzularda zorlandığınız noktalar varsa bunları hafifletebilme olanağı bulacaksınız. Etkileşim sorunu yaşadığınız mevzuların üstüne durarak da kendi amacıylaizde ki problemleri çözüme ulaştırmak isteyeceksiniz.

Terazi

Terazi burcu olanlar ve artan burcu Terazi olanlar eğitim hayatınızda birtakım bitişler meydana çıkabilecektir. Genellikle sonuna gelmiş olduğunuz bir çabuk ya da kurs varsa ani bir bitiş haberi alabilirsiniz. Parayla alakalı mevzularda daha ilgili olacaksınız. Ve kendinize ekstra gelir getirecek olan yeni kazançlar elde etmeye çalışacaksınız. Aile amacıylade ya da aşk hayatınızda ki olumsuzluklar yerine olumlu olaylara bırakacak ve bundan sonra rahat bir soluk alabileceksiniz.

Akrep

Akrep burcu ve yükselen Akrepler eşinizin ya da sevgilinizin para halinde ciddi farklılıklar olabilecektir. Ya da sonlanmalar meydana çıkabilecektir. Partneriniz size karşı hoşunuza gidecek güzel bir sürpriz yaparak sizi şaşırtabilir. İş hayatınızda çift olarak yürütmekte olduğunuz işiniz varsa etkileşim sorunu yüzünden ufak çaplı krizler yaşayabilirsiniz. Çevrenizde güvendiğiniz insanlarla düşünce alış veriş gerçekleştirmekten çekinmemelisiniz.

Yay

Yay burcu olanlar ve artan burcu Yay olanlar çift temaslar ve ortaklıklar ile alakalı mevzular ön planda olacak. Özel hayatınız ile alakalı öğrenecek olduğunuz sizden saklanan bir mevzudan sonra temasnizde sonlanmalar meydana çıkabilir. Kendi amacıylaize yöneleceksiniz ve sizi huzursuz eden şahıslara karşı net kararlar alacaksınız. Bu devrede insanlara çok çok yardım etmek istemeyebilirsiniz. Daha çok kendinize vakit ayırmak ve aklınızı dağıtacak olan şeylerle ilgilenmek size iyi gelecektir.

 

Oğlak

Oğlak burcu ve Yükselen Oğlaklar günlük hayatta da sizi zora sokan bir sıhhat probleminuz olabilmektedir. Bununla birlikte Burada ani br bitiş olabilecektir. Ve rahat edebilirsiniz. Özellikle İş hayatınızda sizi zorlayan halleri patronlarınıza yada yanınızda çalışan insanlara belirtmek isteyeceksiniz. Üstelik Yapamadığınızı hissettiğiniz bir hal karşısında ise işten çıkma kararı alacaksınız. Yakın dostınızla daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

 

Kova

Kova burcu olanlar ve artan burcu Kova olanlar psikolojik olarak rahatladığınız bir devre olacak. Sizi tedirgin ve huzursuz eden mevzulardan yavaş yavaş kurtuluyorsunuz. Aşk hayatınızda beklemediğiniz bir vakitte ayrılık söz hususu olabilecektir. Toplum amacıylade insanlar doğrulusunda önemsenme ve takdir edilme olan bir davranış sergileyebilirsiniz. Sizin amacıyla bu hayatta ne önemliyse daha çok ona öncelik vermek isteyeceksiniz.

 

Balık

Balık burcu olanlar ve artan burcu Balık olanlar aileniz ile alakalı titiz olduğunuz mevzular olabilecektir. Bu devrede daha çok bunlara yoğunlaşabilirsiniz. Özellikle Kendiniz dışında diğerlarının sorumluluğunu alabilme size zor gelmeyecektir. Aynı zamanda Kardeşleriniz varsa onların dertlerini dinleyebileceksiniz. Bununla birlikte problemleri onlarla beraber çözüme ulaştırma isteyebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlama gibi bir düşünceniz varsa bununla alakalı ilerleme yaşayabilirsiniz.

Exit mobile version