30 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları

30 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumlarınız; Ay, Oğlak burcunda ilerliyor. Ertelemek mecburiyetinde kaldığınız bir tatil planı gerçekleştirmek hedefiyle fırsat bulabilirsiniz. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz değişiklıklar yardımıyla kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz.

 

Koç Burcu

Belli iş birliklerinizi, anlaşmalarınızı, katılım lüzumtiren planlarınızı ya da belli başlı düzenlemeleri ilgilendiren konulara yeteri kadar müsamaha gösterdiniz. Artık belli sınırlar çizmenizin ya da kurallar koymanızın vakti yaklaştığını fark edebilirsiniz. Bir iki gün amacıyla planlarda değişiklık yapılması lüzumebilir ya da plan gerçekleştirmek zor olabilir.

 

Boğa Burcu

Bugün şahsi anlamda daha ön planda olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Hassas olduğunuz konular ön plana çıkabilir. Bazı konularla uğraşmak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Karşıtlıklar ortaya gelebilir. Sorumlu olduğunuz hususları düzeltmek amacıyla daha çok çalışmanız lüzumebilir. Duygusal olarak ani çıkışlar yapabilirsiniz.

 

İkizler Burcu

Bugün ailevi konular gündeme gelebilir. Evde ortaya gelebilecek ufak kazalara karşı ilgili olmalısınız. Ticari konularda değişiklıklar olabilir. Güçlü şahıslardan destek görebilirsiniz. Günün ikinci yarısı çocuklarınızla vakit geçirebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler amacıyla harcama yapabilirsiniz. İkili temaslarınızda mücadele yaşanabilir.

 

Yengeç Burcu

Partnerinizin isteklerini karşılarken, bir inatlaşma pozisyonu içerisinde davranıyormuş gibi imaj yaratmak mecburiyetinde değilsiniz. Bu tür davranmayı bağımlılık haluna getirmeyin. O üzerinizde her vakit hissettiğiniz “şeytan tüyü” kimi vakit size yardımcı olmayabilir ve beklemediğiniz anlamda ters reaksiyon alabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 15-ekim-2020-merkur-retrosu-basliyor-gizli-bilgiler-aciga-cikiyor_1601970681 30 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  30 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları

Aslan Burcu

Çevrenizdeki bütün olayları, amacıylaizden değişik bir şekilde yorumladığınız amacıyla, hayata komik bakıyorsunuz. Venüs yardımıyla karşı cinsin ilgiini yoğun hissedebileceğiniz bu gündesiniz. Etkileşime ilgi. Bugün süratli hareket etmemelisiniz. Gözünüzden kaçan sorunler sonra sizi üzebilir. Dikkatli olun.

 

Başak Burcu

Kendi düzenini seven biri olarak, baskıya gelemiyorsunuz. Paslaşarak çalıştığınız vakit, başarılı oluyorsunuz. Ortak çalışma içerisinde bulunduğunuz kişilerin, yaratma gücünden olumlu etkilenebilirsiniz. Fakat itimat duygunuzun eksik olduğundan kaynaklanan sorunler söz konusu. Bugün, sorguladığınız hususların cevapları sizi tatmin etmeyebilir.

Terazi Burcu

Bu aralar duygusal anlamda kendinizi son derece iyi hissedeceksiniz, günü son derece haraketli geçirmeniz bile mümkün. Kazancınızdan şikayetçi değilsiniz fakat paranızı bir türlü yetiştiremiyorsunuz bu sizi kimi vakit çıkmaza sokar. Çevrenize uyum sağlamakta sorun yaşamıyorsunuz fakat bunu yapar iken her şeyinizi anlatıyorsunuz.

Akrep Burcu

Gün içerisinde parasal hususlarınızla alakalı mesuliyet alabilmek halinde kalabilirsiniz. Harcamalarınıza ilgi etmeniz lüzumen bir gündesiniz. İşten gelen paralar olabilir. Bunları denetim etmekte zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sabırlı olmalısınız. İşlerinizdeki çözülmeler sizi rahatsız edebilir. Mücadelesini verdiğiniz konularda gerçekçi olmaya bakın.

 

Yay Burcu

Partnerinize anlatmak dilediğiniz şeyleri, darılmak yerine değişik yöntemlerle anlatmalısınız bu gibi şakalar ilerde temasnizi zor hal da bırakabilir. Yeteneklerinizi iş hayatınıza yansıtmak konusu ile alakalı son derece başarılısınız. Duygusal yaşamınız da ki olumsuzlukları iş hayatınıza yansıtmamaya özen göstermelisiniz. Maddi harcamalarınız ise siz farkında ile olmadan artmış ve ay sonun da faturalarınız siz de ufak şaşkınlıklara namacıyla olabilir ilgili olmalısınız.

 

Oğlak Burcu

Son vakitlerde haksız suçlamaların odağında kalmış olabilirsiniz. Canınız sıkılsa da siz karakterinizden taviz vermeyin. Sizin bir şeyler kanıtlamaya ve kendinizi kanıt etmenize lüzum yok. Siz esasen onurunuzla duruşunuzla esasen nasıl bir karaktere sahip olduğunuzu gösterdiniz. Onlarda vakit içerisinde bunun farkına varacaktır.

 

Kova Burcu

Partnerinizle alakalı birtakım sorunler hayatanız çokca mümkün gibi görünüyor. Sizin susan doğrultu olmanız ve sevgilinizin sıksık kendini haklı göstermesi sizi kimi vakit çileden çıkartsa da sizi nu temas de mutlu eden tek şey onu halen seviyor olmanız. Fakat aşkınızın gidişatı bu halun uzun sürmeyeceğini size düşündürüyor. İşinizde son derece mutlusunuz ve bunu her fırsatta dile getiriyorsunuz. Fakat çevrenizde ki insanlar sizin çok işkolik olduğunuzu düşünüyor fakat sizin düşünceleriniz çok değişik. Hayatınıza renk katmak amacıyla yeni heyecanlar deneyeceksiniz.

Balık Burcu

Kendiniz amacıyla bir şeyler gerçekleştirmek sizin amacıyla zor olabilir. Genellikle başkalarının yardımına lüzumsiniminiz olabileceği kanaati sizi alıkoyabilir fakat bu sefer kendinize vakit ayırmalısınız. İş ortamınızdaki gerginlik günün ilk saatlerinde canınızı sıksa da, akşam saatlerinde partnerinizin gerçekleştireceği sürpriz keyfinizi yerine getirecek.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum