31 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları

31 Mayıs 2021: gunluk burç yorumlarınız, Ay, Kova burcunda ilerliyor. Düşünce yapısına güvendiğiniz bir şahıstan kendi hayatınız ile alakalı düşünce alabilmek isteyebilirsiniz. Sizin amacıyla mühim olan şahıslarla süre geçirmek size daha eğlenceli istikbal.

Koç Burcu

Bugünlerde aşk hayatınızda beklemediğiniz sürprizler olabilir. Partnerinizin sizin amacıyla doğru karar olduğunu düşünüyorsunuz ve yanılmıyorsunuz. Tercihlerinizdeki doğru kararlar özgüveninizi arttırıyor. Bunu ona da hissettirmelisiniz. Maddi kaynaklarınızı akıllıca kullanacağınız bir gün yaşıyorsunuz. Biraz daha özen gösterirseniz birikim bile yapabilirsiniz.

 

Boğa Burcu

Son sürelerde parasal konularda bir hayli zor günler geçiriyorsunuz. İşinizdeki problemlere bir de özel hayatınızda çoğalan harcamalar eklenince iyice içerisinden çıkılmaz bir hal almaya başlayabilir. Aile içerisinde bu konuyu açık ve net bir şekilde konuşmanızda yarar var. Bugünlerde bilhassa üst solunum yolları sebebiyle zor süreler geçirebilirsiniz, dikkat.

 

İkizler Burcu

Duygusal hadiselerınızdan çok şey bekliyorsunuz. Partnerinizin her hususta size destek vermesi, beraberliğinizi olumlu kılabilir lakin sizin tatminkar olmanız çok zor. İdeallerinde hırslı ve hoşgörüsüz olabiliyorsunuz. Bugün, kendi düşüncelerinizi, bulunduğunuz ortamlarda iddialı bir şekilde savunacaksınız. Çevrenizin raksiyonundan çekinmemelisiniz.

Yengeç Burcu

Gerçekleşen ilerlemelere büyük bir inançla yaklaştınız. Bunun sebebi de şu ana kadar idealist davranmanız ve ahlaki değerlere ehemmiyet vermenizdi. Ama bu tür Genellikle hayatınızın duygusal alanını ilgilendiren, yeni yakınlaşmaların yaşanacağı, duyguların çıkış noktası bulabileceği deneyimlere hazır olmalısınız. Yaşantınızda devam etmekte olan temaslarınızda, daha derin ve yoğun paylaşımların yaşanabileceği yeni bir devresinin arifesindesiniz.

 

Aslan Burcu

Bugün dinamik bir gün içerisinde olabilirsiniz. Eğitim hususlarında yeni hareketlenmeler olabilir. Mücadele gerektiren işlere girişebilirsiniz. Yakın çevrenizde ilerleyen konularla ilgilenebilirsiniz. İlerleyen saatlerde ailevi konular gündeme gelebilir. Geçmişte kalan konularla alakalı sizden daha büyük bireylerin fikrini alabilirsiniz.

 

Başak Burcu

Son sürelerde ilişkinizde gözle görülür boyutlarda bir yıpranma söz hususu bu sizi ve partnerinizi hayli yoruyor. Aranızda ki soğukluğun asli sebebi de bu. İş temaslarınızda birtakım konularda titiz davranıyorsunuz lakin kimi zaman de çok duyarsız olabiliyorsunuz bu şekilde olumsuz bir netice elde etmiyorsunuz lakin olumlu bir neticede elde edemiyorsunuz. Elinize yakın sürete toplu para geçecek ve bununla aklınızda ki işin büyük bölümünü yapacaksınız.

Terazi Burcu

Çevrenizdekilerin ruh halinden acele etkileniyorsunuz. Genellikle bu sıralarda partnerinizin duygusal değişimlerinizden etkileniyorsunuz. Aranızda birtakım istenmeyen hadiseler gelişebilir. İkinizde değişik dünyaların insanları olmanıza rağmen, sorunlarınızı aşmamanız amacıyla namacıyla yok. İş hayatınızdaki hava olumlu esmeye devam ediyor. Fakat ödeme düzeni hala ehemmiyetini koruyor.

 

Akrep Burcu

Bugün aşk hayatınızda birtakım konular sizin amacıyla mühim duruma istikbal sevgilinizle aranızdaki uyum sizi bu aralar hayli hoşnut ediyor. İş hayatınızda ise birtakım projeleri yapmak amacıyla yeni adımlar atacaksınız ve bunun yakın sürete yararlarını göreceksiniz. Yakın sürete parasal anlamda bir rahatlamalar söz hususu olabilir.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com gunluk-burcum 31 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 31 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları

Yay Burcu

Bugün elinizde olmayan namacıylalerden ötürü sıkışmış hissedebilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizde daha çok çaba göstermeniz gerekebilir. Öğrendiğiniz hususları başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Planlama yapmanız gereken işlerde harekete geçebilirsiniz. Duygusal konularda baskı altında hissedebilirsiniz. Çalışma dostlarınızla mücadele içerisinde olabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu

Son sürelerde özel hayatınızda işler çok da yolunda değil. Bunun mühim namacıylalerinden birinin sizin işinize olan aşkınız. Ama bundan sonra partnerinize biraz daha zaman ayırmalısınız, sizin amacıyla yararlı olacaktır. Yeteneklerinizin farkındasınız ve bunu kullanabilmek amacıyla yeni fırsatlar kolluyorsunuz. Bazı hayalleriniz yapmak istiyorsunuz lakin bunun amacıyla belirlediğiniz teknik biraz gerçek dışı bunu fark etmelisiniz.

 

Kova Burcu

Uzun süretir sıksık engellerle karşınıza çıkan bir işiniz bugün sizin etkiniz olmaksızın lehinize gelişebilir. Bunun size parasal katkısı ise tahmininizden daha yüksek olacaktır. Yeni planlar yapmaya şuandan başlayabilirsiniz. Özel yaşamınız da ise beraber olduğunuz insanın duygularına samimiyetine güvenmeyi öğrenmelisiniz.

 

Balık Burcu

Aşk hayatınızda kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Kendinizi aşka kapatmış olmak sizi yoruyor, sosyal çevrenizin çoksıyla olması sizin aşka hayatınızdaki eksikliğin fark etmemenizi sağlıyor lakin bu bu tür devam etmemeli ve devrimlere açık olmalısınız ömrünüz süresince yalnız kalamazsınız. İş hayatınız da kendinize has güzel takdir edilmeye değecek projeleriniz var lakin finansal yetersizlik bundan ötürü bu projelerinizi yerine getiremiyorsunuz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum