7-13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

7-13 ARALIK HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta Pazartesi günü Merkür 30 Kasım’da gerçekleşen ay tutulması derecesini tetiklediği amacıyla benzer konular ve hadiseler yine gündeminize gelebilir. 9 Aralık Çarşamba günü Otorite figürlerinden beklediğimiz ilgi ve desteği göremeyebilir, hayal kırıklığı yaşayabiliriz. 11 Aralık Cuma günü Güneş güney ay düğümü ile kavuşacağı amacıyla işlemiş ile alakalı konularda yüzleşmeler yaşayabiliriz. 12 Aralık Cumartesi günü parasal ve manevi gereksinimi olanlara yardım edebilir merhametli ve affedici tavır ve davranışlar sergileyebiliriz. 13 Aralık Pazar günü sözlerimiz ve fikirlerimiz karşımızdakinde yara açabilir biz de yaralanabiliriz. Haftanın günlerine göre ilerlemelerine bakacak olursak;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve artan burcu koç olanlar Pazartesi günü kendi kazandığınız para bölümünde güzel ilerlemeler elde edebilirsiniz. Yurt dışı işler turistlarla temaslarınızda pandemi namacıylaiyle beklentilerinizi karşılayamayabilirsiniz. Salı günü sağlığınızla alakalı kaygılı kuruntulu ve pimpirikli olabilirsiniz. Hasta olmaktan ve hastaneye gitmekten kaçındığınız amacıyla hastalıklarla alakalı konularda dış dünyanın tesirsinden kaçabilirsiniz. Ortak gelirler ve ortak kazançlar konusu ile alakalı dilediğiniz nakit akışını elde edebilirsiniz. İş yaşamı ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü sağlayarak büyüme ve ilerleme elde edeceksiniz. Çarşamba günü iş yaşamınızda yeni bir yapılanma amacıyla harekete geçeceksiniz. Duygusal ve fiziksel olarak yaralanmış şahıslara sözleriniz ve tecrübelerinizle öncülük etmeye çalışacaksınız. Yurt dışı işler, turistlarla temaslar, vatan dışı seyahatler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık hususlarında kişiliğinizi, tipinizi ve tavrınızı meydana koymak isteyeceksiniz. Fakat konjonktür gereği işler dilediğiniz gibi gitmeyebilir. Bu gayela hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Perşembe günü eğitim ve yayıncılık bölümünde yeni projeler üretmek isteyebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile şuur dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. İkili temaslar ve evliliğinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Sevgi aşk ve temaslarde sevgi paylaşımınızı sevgi anlayışınızı değişik bir şekilde ifade etmeyi deneyimleyeceksiniz. Annenizle olan temaslarınızda güç savaşları kendi dediğinizin olmasında diretmek ve her şeyi denetim altına almaya çalışmakla alakalı problemler yaşayabilirsiniz. Cuma günü ortaklık kurma konusu ile alakalı abartılı iyimserlik ve abartılı beklentiler amacıylae girebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizi diğer yöntemler kullanarak yürütmeyi deneyeceksiniz. Teknoloji ve toplantı tekniklerini bir arada kullanarak çalışabilirsiniz. Yüksek öğrenim akademik çalışmalarda ders vermek ya da alabilmek amacıyla çevrimiçi ders metodu ile çalışabilirsiniz. Kendi kazandığınız para kısmı ile diğerlarının parası, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusu ile alakalı ani ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Kendi paranızı kullanmak ya da diğerlarının parasını kullanmak yönetmek arasında ktemin edebilirsiniz. Cumartesi günü ezoterik ve metafizik konularda çalışmalar yapılabilirsiniz. Bu hususları incelemek kitap okumak hafta sonunu evde geçireceğimiz amacıyla ilginizi çekebilir. Yabancı kaynak gereksiniminızı kredi çekerek ya da ailenizden eşinizden ya da ortağınız varsa ondan borç alarak giderebilirsiniz. Pazar günü dışarı çıkmak yürüyüş gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Evde vakit geçirmek gerekeceği amacıyla internet üstünden keşifler yapılabilir turist kültürleri tanımak amacıyla kitapların büyülü dünyasına dtemin edebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve artan burcu boğa olanlar Pazartesi günü şahsi refah ve mutluluğunuzu sağlamak amacıyla çalışmalarda bulunacak parasal ve fiziksel emniyet elde etmek amacıyla adımlar atacaksınız. İkili temaslar ve evliliğinizde aile ile alakalı konular namacıylaiyle problemler ve problemler yaşayabilirsiniz. Salı günü ortak kazançlar ve ortak gelirler kısmınızda beklentileriniz karşılanmayabilir. Arkadaşlarınızla sosyal etrafnizde yardım etmeye gereksinimi olanlar amacıyla sosyal mesuliyet projesi üretebilirsiniz. Danışmanlık vermek amacıyla öneri temin edebilirsiniz. Yurt dışı işler turistlarla temaslar konusu ile alakalı yapılandırma yaparak değişim ve dönüşümü sağlayacak büyüme ve ilerleme elde edeceksiniz. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel yara almaya açık olabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusu ile alakalı beklentilerinizin karşılanmaması namacıylaiyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Perşembe günü ortaklık kurma konusu ile alakalı inceleme yapılabilir fırsatları değerlendirebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum içerisinde kullanacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken iş dostlarınızla beraber harekete geçmekte kararsız ktemin edebilirsiniz. İkili temaslar ve evliliğinizde sevgi paylaşımını güçlendirerek ilişkinizi büyüteceksiniz. Cuma günü vatan dışı işlerinizle alakalı olarak salgın hastalığın seyahatlere imkân vermemesi namacıylaiyle teknoloji ve toplantı yöntemleri kullanarak işlerinizi yürüteceksiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusu ile alakalı harekete geçecek kendinizi göstereceksiniz. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek ve değişik bir tarz gerçekleştirmek isterken sonuçtan memnun kalmayabilirsiniz. Cumartesi günü dostlarınızla beraber dernek klüplere üye olabilir, toplumsal fayda gerçekleştiren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. İkili temaslar ve evliliğinizde sevginizi göstererek beraber güzel vakit geçireceksiniz. Pazar gününü evde geçireceğimiz amacıyla internet üstünden sörf yaparak bilginizi arttırabilirsiniz. Sözleriniz ve yaklaşımınız yaralayıcı olabilir. Aileniz ve sevdiklerinizle konuşurken kalp kırmamakta fayda olacak.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve artan burcu ikizler olanlar Pazartesi günü ani sürpriz beklenmedik güzel ilerlemelerle karşılaşabilirsiniz. İkili temaslar ve evliliğinizde sözleriniz ve fikirlerinizle uyuşmazlık yaşayabilirsiniz. Salı günü ortaklık kurma konusu ile alakalı inceleme yapar iken duygularınız ve iradeniz arasında ktemin edebilirsiniz. İş yaşamı ve kariyerinizde şimdilik dilediğiniz noktada olmadığınızı düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin amacıyla çalışan şahıslarla temaslarınızda uyum sağlayabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusu ile alakalı sistem ve disiplin kuracak büyüme ve ilerleme elde edeceksiniz. Bütçenizde turist kaynak oranını azaltmanız faydaınıza olacak. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel yara temin edebilirsiniz. İkili temaslar ve evliliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması namacıylaiyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Perşembe günü dostlarınızla beraber çalışma ortamınızda fikirler ve sözlerinizle bir uyum yakalayabilirsiniz. Ortaklık kurma konusu ile alakalı ortaklarınızla uyum içerisinde çalışabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal etrafnizde bir araya gelerek vakit geçirmek isteyecek fakat salgın hastalıkla alakalı tedbirler namacıylaiyle bunu gerçekleştiremeyeceksiniz. Ofisinizde yeni eşyalar satın alarak tablo, obje gibi etrafnizi güzelleştirmek isteyeceksiniz. Cuma günü ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını kullanmak isterken problem yaşayabilirsiniz. Kişiliğinizi, tipinizi ve tavrınızı yansıtmak amacıyla harekete geçeceksiniz. Arkanızdan dönen işleri ve gizli düşmanların gerçekleştirdikleri olumsuz davranışların neticeleri ile karşılaşacak ve yön değişikliğine gideceksiniz. Cumartesi günü iş yaşamınız ve kariyerinizle alakalı tasarımcı hayal kuvveti ve ilhamın tesirsiyle yeni değişik orijinal projeler üretebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü evde vakit geçireceğimiz amacıyla sanal ortamda bilginizi yükseltmek amacıyla sörf yapılabilirsiniz. Sözlerinizle yara açabilir sizde karşı doğrultudan sözle yaralanabilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda olacak.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili Yengeç burcu ve artan burcu yengeç olanlar Pazartesi günü dost etrafnizde sürpriz beklenmedik güzel ilerlemelerle karşılaşabilirsiniz. Sevgi aşk ve temaslarde sözleriniz ve fikirlerinizle uyuşmazlık ve meseleye namacıylae olabilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içerisinde kullanmakta zorlanacaksınız. Yurt dışı işlerinizle alakalı dilediğiniz büyüme ve ilerlemeyi elde edemediğiniz amacıyla hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla beraber vakit geçirerek sevgi paylaşımında bulunabilirsiniz. İkili temaslar ve evliliğinizde sistem ve disiplin kurarak değişim ve dönüşümü elde edecek ilişkinizi büyütecek adımlar atacaksınız. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel yara almaya açık olduğunuz bir gündesiniz. Sağlığınızla alakalı beklemediğiniz problemler meydana çıkabilir. Kontrollerinizi aksatmamalı ve tedbiri elden bırakmamalısınız. Perşembe günü iş dostlarınızla demokratik ve özgürlükçü tesirleşim yöntemlerini uygulayabilirsiniz. Kadın erkek temaslarinde uyuşma ve sistem sağlayabilirsiniz. İş yaşamınız ve kariyerinizde ekonomik koşulların bozulması namacıylaiyle yeni projeler amacıyla hamle gerçekleştirmek istemeyeceksiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve talih oyunları konusu ile alakalı talihınızı deneyeceksiniz. Risk alarak gerçekleştireceğiniz bu çalışma neticesinde dilediğiniz kazancı elde edemeyebilirsiniz. Cuma günü yakın dostlarınızla ilişkinizde problemler yaşayabilirsiniz. Günlük işlerinizi yürütürken sizin amacıyla çalışan şahıslarla temaslarınızda ortak noktada biraraya gelicek ve beraber bir gaye uğruna harekete geçeceksiniz. Arkadaşlarınızla beraber sosyal etrafnizde vakit geçirmek isterken kısıtlamalar namacıylaiyle planlarınızı erteleyeceksiniz. Cumartesi günü vatan dışı işler turistlarla temaslar vatan dışı seyahatler konusu ile alakalı tasarımcı çözümler geliştirebilirsiniz. Hobilerinizi meslek durumuna getirip büyütmek isteyecek ve bu husustan para kazanacaksınız. Pazar günü evde sanal ortamda vakit geçirecek bilginizi arttıracaksınız. Ailenize yemek yapılabilir onların hoşuna gidecek sohbetler konuşabilirsiniz. Sözleriniz aile bireylerini kırabilir ya da onlar sizi kırabilirler. Kalp kırmamaya çalışmak hepinize iyi gelecek.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve artan burcu aslan olanlar Pazartesi günü iş yaşamınız ve kariyerinizde olumlu sürpriz beklenmedik güzel ilerlemeler gelip sizi bulabilir. Aile bireylerinizle tesirleşiminizde uyuşmazlık problem ve problem yaşayabilirsiniz. Salı günü şuurlu yönleriniz ile şuur dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayamayacaksınız. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusu ile alakalı beklentilerinizin karşılanmaması namacıylaiyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Evinizde dilediğiniz güzelleştirme çalışmalarını yapacak bahçenizde ya da balkonunuzda kış bahçesi gibi değişik sistemlemelerde bulunacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken iş dostlarınızla beraber sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü yaşamınıza birleşik edecek büyüme ve ilerleme elde edeceksiniz. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel yaralanmalara açık bir durumda olabilirsiniz. İkili temaslar ve evliliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması namacıylaiyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Perşembe günü evinizi ve yerleşim yerinizi değiştirmek kiralamak satmak ya da yeni bir yer alabilmek konusu ile alakalı çalışmalar yapılabilirsiniz. Kadın erkek temaslarinde uyuşma ve uyum sağlayabilirsiniz. Yurt dışı seyahatlere çıkmak amacıyla heves duyabilir fakat salgın hastalıkla alakalı koşullar namacıylaiyle bunu gerçekleştiremeyeceksiniz. Aile bireylerinizle temaslarinizi değiştirip dönüştüreceksiniz. Cuma günü sağlığınıza ilgi etmelisiniz, denetimlerinizi aksatmamalısınız. Spekülatif kazançlar konusu ile alakalı borsa ve talih oyunları gibi risk alacaksınız. İş yaşamınız ve kariyerinizde beklemediğiniz öngörmediğiniz ilerlemelerle karşılaşarak yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusu ile alakalı ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Ailenizle beraber sevgi paylaşımında bulunacak alie üyeleri birbirinizi daha derinden anlayacaksınız. Pazar günü evcil hayvanlarınızın bakımı ile ilgilenebilirsiniz. Sözleriniz ve fikirleriniz muhatabında yara açabilir. Bu hususta ilgili olmalısınız.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve artan burcu başak olanlar Pazartesi günü vakit gelen bir davanız varsa onunla alakalı olarak ani sürpriz beklenmedik güzel haberler temin edebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla temaslarınızda uyuşmazlık ve problem yaşayabilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içerisinde kullanmakta zorluk çekebilirsiniz. İkili temaslar ve evliliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması namacıylaiyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Tanıtım, satış ve pazarlama konusu ile alakalı verimli çalışmalarda bulunabilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek meslek durumuna getirmek amacıyla elverişli koşullar altındasınız. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel yara temin edebilirsiniz. Aile bireylerinizle tesirleşiminizde otorite figürlerinden beklediğiniz destek ve yardımı göremediğiniz amacıyla hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Perşembe günü eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklık ve tadilat aynısı çalışmalar gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Kadın erkek temaslarinde uyuşma uyum ve uzlaşı elde edebilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusu ile alakalı harekete geçmek isterken duygusal olarak kendinizi buna hazır hissetmeyebilirsiniz. Yakın etraf gezilerine çıkarak etrafyi keşfetmek isteyebilirsiniz. Cuma günü spekülatif kazançlar borsa ve talih oyunları konusu ile alakalı risk alabilir ve zarar görebilirsiniz. Aile büyüklerinizden kredi, borç, vergi ve ödemeler konusu ile alakalı destek göreceksiniz. Yurt dışı seyahatler konusu ile alakalı ani iptaller ve gecikmeler yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü danışmanlık çalışmalarında bulunmak amacıyla öneri temin edebilirsiniz. Sosyal medyada aktif olarak yer alabilmek amacıyla internet sitesi açabilir blog yazabilirsiniz. Pazar günü evde evcil hayvanlarınızın bakımı ile ilgilenebilirsiniz. Bahçeniz varsa onları gezdirebilirsiniz. Evinizde dünyayı ve değişik kültürleri keşfetmek amacıyla sanal ortamda sörf yapılabilirsiniz. Aile bireylerinizle vakit geçirirken sözlerinizle ve fikirlerinizle münakaşa oluşturarak kalp kırılmasına namacıyla olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve artan burcu terazi olanlar Pazartesi günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusu ile alakalı ani sürpriz beklenmedik güzel neticeler elde edebilirsiniz. Etkileşim ve eğitim hususlarında zorlanacağınız bir proses sizi bekliyor. Salı günü şuurlu yönleriniz ile şuur dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Sağlığınızla alakalı beklenmedik koşullar meydana çıkabilir. Kontrollerinizi aksatmamakta fayda olacak. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla temaslarinizi geliştirip güzelleştireceksiniz. Aile bireylerinizle temaslarinizi değiştirip dönüştürecek ve manevi anlamda büyüme elde edeceksiniz. Çarşamba günü çift temaslar ve evliliğinizle alakalı konularda yara temin edebilirsiniz. Sosyal medyada kişiliğinizi, tipinizi ve tavrınızı tam olarak yansıtamadığınızı düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Perşembe günü internet sitesi açarak ya da blog aratarak daha çok şahsa ulaşabileceğinizi düşünerek yeni kararlar temin edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içerisinde kullanacaksınız. İkili temaslar ve evliliğinizde harekete geçmek isteyecek fakat bunun ilişkinizdeki ahengi ve huzuru bozacağını düşünerek vazgeçeceksiniz. Kendi kazandığınız para bölümünde yeni gelir kaynakları elde etmek amacıyla değişim ve dönüşümü yaşamınıza uygulayacaksınız. Cuma günü aile bireylerinizle tesirleşiminizde zorlanacaksınız. Eğitim verme konusu ile alakalı karar alacak ve şartlar gereği çevrimiçi eğitim sekmesini incelemek amacıyla harekete geçeceksiniz. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödemeyi düşündüğünüz amacıyla ani ilerleyen hadiseler neticesinde bu fikrinizi yaşama geçiremeyebilirsiniz. Cumartesi günü ezoterik ve metafizik konularda bilgi sağlamak amacıyla çalışabilirsiniz. Kazançlarınızı yükseltmek ve yatırım gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Pazar günü evde internet üstünden sörf yaparak diğer kültürleri tanıyabilirsiniz. Sözlerinizle ve fikirlerinizle karşı doğrultuda yara açabilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda olacak.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 7-13-Aralik-2020-Haftalik-Burc-Yorumlari 7-13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 7-13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve artan burcu akrep olanlar Pazartesi günü çift temaslar ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik güzel ilerlemelerle karşılaşabilirsiniz. Kendi kazandığınız para bölümünde sözleşme ve uyuşma imzalamak isteyebilir fakat bu hususta problem yaşayabilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içerisinde kullanmakta zorlanacaksınız. Çocuklarınızla tesirleşiminizde beklentilerinize ideal davranmadıklarını düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Fiziksel görünümünüzü değiştirmek amacıyla yeni bir tarz deneyebilirsiniz. Kardeşler kuzenler ve yakın akrabalarla temaslarinizi değiştirip dönüştürebilirsiniz. Bu sayede ilişkinizi büyütüp geliştireceksiniz. Çarşamba günü iş dostlarınızla temaslarınızda duygusal olarak yara temin edebilirsiniz. Kendi kazandığınız para bölümünde otorite figürlerinden ilgi destek ve yardım göremediğinizi düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para bölümünde uyuşma ve sözleşme imzalayabilir yeni gelir kaynakları elde etmek amacıyla çalışmalarda bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkinize yeni bir form vermek amacıyla harekete geçmeyi isterken duygusal olarak buna kendinizi hazır hissetmeyebilirsiniz. Kişiliğinizi, tipinizi ve tavrınızı, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi insanlara anlatmak amacıyla sunum hazırlayabilirsiniz. Cuma günü yakın etraf gezilerine çıkmak isteyebilir fakat kısıtlamalar namacıylaiyle bunu gerçekleştiremeyeceksiniz. Gelirlerinizi yükseltmek amacıyla harekete geçecek ve daha yoğun çalışmanız gerekliliğini düşüneceksiniz. Ortaklığınız varsa ani ilerleyen hadiseler neticesinde ortaklığınızı bitirme kararı temin edebilirsiniz. Cumartesi günü hobilerinizi ilerletmek amacıyla tasarımcı hayal kuvveti ve ilhamdan faydalanacaksınız. Sağlığınızla alakalı olumlu haberler temin edebilirsiniz. Pazar günü evde vakit geçirerek bilginizi yükseltmek amacıyla internet ve sanal alemde sörf yapılabilir turist kültürleri tanıyabilirsiniz. Sözleriniz ve fikirleriniz aile bireylerinizde yara açabilir. Konuşmadan evvelce düşünmekte fayda olacak.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve artan burcu yay olanlar Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin amacıyla çalışan şahıslarla temaslarınızda ani sürpriz beklenmedik güzel ilerlemelerle karşılaşabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu yükseltmek amacıyla gerçekleştireceğiniz çalışmalarda istedikleriniz elde etmekte zorlanabilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içerisinde kullanmakta problem yaşayabilirsiniz. Gayrimenkul alım satım işlerinizle alakalı aldanma ve yanılgı ile karşılaşabilirsiniz. Gizli gizli temaslare çekilebilirsiniz. Sevginizi yeteri kadar gösteremeyebilir siz de sevgi göremediğinizi düşünebilirsiniz. Kendi kazandığınız para bölümünde gelir kaynaklarınızı yükseltmek amacıyla yapılandırma yapacak sistem ve disiplin kuracak büyüme ve ilerleme elde edeceksiniz. Çarşamba günü sevgi aşk ve temaslarde yara temin edebilirsiniz siz de karşı tarafa yara verebilirsiniz. Perşembe günü tesirleşiminizi şahsi refah ve mutluluğunuzu yükseltmek amacıyla yürüteceksiniz. Bilinçli yönleriniz ile şuur dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Çocuklarınızla tesirleşiminizde harekete geçmek isteyecek fakat duygusal olarak kendinizi buna hazır hissetmeyeceksiniz. Cuma günü öz değerinizi karşı tarafa yansıtma konusu ile alakalı problem yaşayabilirsiniz. Sağlığınız alakalı vücut ve vücut dengeniz yerindedir. Gündelik işlerinizi yürütürken ani meydana gelen hadiseler ve haller neticesinde yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü aile bireylerinize karşı merhametli affedici ve bağışlayıcı tavırlar geliştirebilirsiniz. Arkanızdan dönen işleri ve gizli düşmanların gerçekleştirdiklerinı sezgisel olarak hissedeceksiniz. Pazar günü evde ailenizle beraber vakit geçirebilir kitap okuyabilir ve hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Sözleriniz ve fikirlerinizle yara almamaya ve karşı doğrultuda yara açmamaya ilgi etmelisiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve artan burcu oğlak olanlar Pazartesi günü sevgi aşk ve temaslarde ani beklenmedik güzel sürprizler gelip sizi bulabilir. Kişisel refah ve mutluluğunuzu sağlamak amacıyla gerçekleştireceğiniz çalışmalarda uyuşma ve sözleşme imzalamak amacıyla çabalarken problem yaşayabilirsiniz. Salı günü şuurlu yönleriniz ile şuur dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Tasarımcı hayal kuvveti ve ilhamın tesirsiyle tesirleşim ve eğitim bölümünde projeler üretebilirsiniz. Eğitim projeleriniz salgın hastalık namacıylaiyle iptal olabilir. Online yöntemler kullanarak değişik bir yol izleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal etrafnizde yardım etmeye gereksinimi olanlara yardım edebilirsiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi insanlara anlatmak amacıyla sunum hazırlayabilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinizle tesirleşiminizde yara almaya ideal konuşmalar yapılabilirsiniz. Arkadan dönen işler, dedikodu, gizli düşmanların yaptığı çalışmalar sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Perşembe günü şuur altınızı aktif duruma getirmek amacıyla eğitim alabilir korkularınızdan arınabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı amacıyla harekete geçmek isteyecek fakat ekonomik koşullar namacıylaiyle bu fikrinizi erteleyeceksiniz. Arkadaşlarınızla beraber sevgi paylaşımı gerçekleştirmek isteyecek fakat şartlar gereği telefon ve internet üstünden görüşebileceksiniz. Cuma günü sağlığınızla alakalı ilgi etmeniz gereken konular meydana çıkabilir. Diz, diş, eklem, kemik ağrılarına karşı ilgili olmalısınız. Kişiliğinizi, tipinizi ve tavrınızı meydana koymak yönetselliğinizi göstermek amacıyla harekete geçeceksiniz. Spekülatif kazançlar kısmınızda ani kayıplar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla temaslarınızda merhametli, affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Dernek ve klüplere üye olarak toplumsal fayda gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Pazar günü evde turist kültürleri ve ilgi alanlarınızla alakalı internet üstünden sörf yapılabilirsiniz. Sözlerinize ve fikirlerinize ilgi etmelisiniz. Aile bireyleri üstünde yaralayıcı tesir yaratabilirler.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve artan burcu kova olanlar Pazartesi günü aile bireylerinizle tesirleşiminizde ani sürpriz beklenmedik güzel ilerlemelerle karşılaşabilirsiniz. Sosyal etrafnizde dostlarınızla temaslarınızda tesirleşim problemlerı yaşayabilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içerisinde kullanmakta zorlanabilirsiniz. İş yaşamınız ve kariyerinizde yeni iş fırsatları, öneriler ve aktarım öneriyi ile karşılaşabilirsiniz. Bilinç altınızı aktif duruma getirerek korkularınızdan arınmak amacıyla eğitim temin edebilirsiniz. Çarşamba günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla temaslarınızda yara alıcı konuşmalar yapılabilir siz de yaralanabilirsiniz. Otorite figürlerinden işle alakalı gelirler amacıyla beklediğiniz ilgi destek ve yardımı göremediğiniz amacıyla hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Perşembe günü dostlarınızla beraber sosyal etrafnizde yardım etmeye gereksinimi olan insanlar amacıyla sosyal mesuliyet projesi oluşturabilirsiniz. Eğitim vermek ya da alabilmek amacıyla harekete geçmek isterken şartlar gereği vazgeçebilirsiniz. İş yaşamınız ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü içselleştirerek yaşamınıza birleşik edeceksiniz. Cuma günü uzun vakit kapalı yerde çalışıyor olmaktan ötürü sıkılacaksınız açık havaya çıkma gereksinimi hissedeceksiniz. İşle alakalı gelirler konusu ile alakalı daha çok gelir elde etmek amacıyla yol ve yöntemler araştıracaksınız. Eviniz ve yerleşim yerinizde ani onarım gerektiren konularda problemler çıkabilir. Cumartesi günü kendi kazandığınız para bölümünde tasarımcı hayal kuvveti ve ilhamın tesirsiyle orijinal sıra dışı benzersiz projeler üreteceksiniz. İş yaşamı ve kariyerinizde kendi öz değerinizi yansıtacaksınız. Pazar günü evde kitap okuyarak öğrenmek dilediğiniz konularda internette sörf yaparak kendinizi oyalayabilirsiniz. Sözleriniz ve fikirlerinizle ailenizdeki kişileri yaralayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve artan burcu balık olanlar Pazartesi günü sosyal medyada aktif olarak yer alabilmek isteyebilirsiniz. Yurt dışı işler turistlarla temaslarınızda vatan dışı seyahatlerinizin iptal olması ya da ertelenmesi namacıylaiyle problem yaşayabilirsiniz. Salı günü şuurlu yönleriniz ile şuur dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu yükseltmek amacıyla gerçekleştireceğiniz çalışmaların yeteri kadar tesirli olmadığını düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hukuksal konularda dilediğiniz olumlu ilerlemeleri sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal etrafnizde sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü yaşamınıza birleşik edecek büyüme ve ilerleme elde edeceksiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para bölümünde beklediğiniz nakit akışı gelmediği amacıyla üzülebilirsiniz. İş yaşamınız ve kariyerinizde şimdilik dilediğiniz yerde olmadığınızı düşüneceksiniz. Perşembe günü iş yaşamınızda dilediğiniz toplantıyı yapacak sözleşme ya da uyuşma imzalayabileceksiniz. Harcama gerçekleştirmek isteyecek fakat ekonomik koşulları düşünerek bundan vazgeçeceksiniz. Yurt dışı işler turistlarla temaslarınızda değişim ve dönüşüm uygulayarak teknolojik yollarla işlerinizi yürüteceksiniz. Cuma günü iş yaşamınız ve kariyerinizde yeni projeler üretmek yeni konulara başlangıç gerçekleştirmek amacıyla harekete geçeceksiniz. Yakın etraf gezilerine çıkmak etrafyi keşfetmek isterken sokak kısıtlamaları namacıylaiyle bu fikrinizi gerçekleştiremeyeceksiniz. Cumartesi günü manevi çalışmalarda bulunarak deva enerjisini etrafyinıza yayacaksınız. Pazar günü evde vakit geçirecek kitap okuyabilir internette turist kültürleri keşfedebilirsiniz. Aile bireylerinizle tesirleşiminizde sözlere ve fikirlere ilgi etmelisiniz. Kalp kırıklığına yol açabilirsiniz.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum