8-14 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumlarınızı alttaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 8 – 14 Şubat haftası burç yorumlarınızda, bu hafta amacıylade sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz haller ve bu haller karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları

11 Şubat 2021’de Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Merkür, Ay, Venüs ve Satürn, Güneş ve Jüpiter gezegenlerinin hepsi Kova burcunda yer alacak.
Planlamalar yapılırken daha kararlı ve hevesli olabilirsiniz. Finansal konulara biraz daha ilgi etmek gerekebilir. Ekonomik yönden iniş çıkışlar meydana çıkacak.
İkili ilişkilerde tükenmişlik yaşayabilirsiniz. Sizi yoran konulardan ve şahıslardan uzaklaşmak isteyeceksiniz. Sağlığınız amacıyla spora yazılabilir ya da kendiniz egzersiz yapabilirsiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sorunlarınızı kabulleneceksiniz ve bu hallerle yaşayabilmek amacıyla yeni çözüm yolları arayacaksınız. Maddi yönden biraz daha tutumlu olmanız gerekiyor. İhtiyaçlarınız dışında gerçekleştirmek dilediğiniz alış veriş sizi zor hale sokabilir. Ailenizle beraber çok çok zaman geçiriyorsanız şayet bu hafta daha çok kendinizle süre geçirmek isteyeceksiniz. Sağlığınızı olumsuz etkileyen namacıylaleri teşhis edip bunlardan kurtulmak amacıyla yeni yöntemler arayabilirsiniz. Sıkıntılarınızı hafifletecek etkenlerle karşılaşacaksınız

 

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Haftalik-Burc-Yorumlari 8-14 Şubat Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 8-14 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Maddi yönden yaptığınız planlamaların olumlu geri dönüşleriyle karşılaşacaksınız. Zaman aşımına uğrayan almanız gereken bir borç varsa bunu bu hafta amacıylade alabilirsiniz. Sıhhat konusu ile alakalı zorlandığınız hususları yavaş yavaş geride bırakacaksınız. Size yakın olan insanlarla aranızda problemler varsa bunları kabul etmelisiniz. Yapmış bulunduğunuz yanlışlar tarafında başkasına suç atmak size iyi gelmeyebilir. Aile amacıyladen bir şahıs kendi parasal çıkarları amacıyla sizi kandırıyor olabilir.

 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Duygusal anlamda sizi zorlayan bir aile krizinin amacıylade kendinizi bulabilirsiniz. Kendi başınıza hareket etmek isteyeceksiniz ve kısıtlandığınızı hissettiğiniz anlara müdahile edeceksiniz. Fiziksel olarak rastgele bir sıhhat sorunu ile karşılaşamayacaksınız. İçinizden atamadığınız ya da karşı tarafa aktaramadığınız konulardan dolayı ruhsal bir bunalıma girebilirsiniz. Hayatınızda size iyi ve kötü gelen etkenleri bu hafta net bir şekilde teşhis edebileceksiniz.

 

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Uzun zamandan beri sizin dışınızda ilerleyen ancak sizi sıksık düşündüren konular var. Bunlardan uzaklaşmak ve aklınızı dinlemek amacıyla bu hafta tatil gerçekleştirmek son derece iyi istikbal. Aile amacıylade meydana gelen problemlerin kırgınlıklara dönüşmesine izin vermeyeceksiniz. Siz duygularınızı net bir şekilde aktaracaksınız ve bu hususta ailenizin fikrini alabilmek isteyeceksiniz. Parayla alakalı sıkıntılarınız bu hafta son buluyor. Ödenmesi gereken borcunuz varsa bunu ödeyeceksiniz.

 

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Yakın çevrenizle beraber daha çok zaman geçireceksiniz. Sizin yardımınıza gereksinimi olan bir bireyin yanısıra olmak amacıyla çaba sarf edebilirsiniz. Madi hallerinızı toplayabilmek amacıyla ailenizden birinden borç isteyebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınıza yapmış bulunduğunuz hatanın farkına varacaksınız. Hiçbir şey amacıyla geç değil onunla açık bir şekilde bahsetmek halleri toparlamanıza yardımcı olacak. Sağlığınız amacıyla yeni bir girişim içerisine girebilirsiniz. Bu hafta dşayet yargılarınızın üstüne düşüneceksiniz.

 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Kulaktan dolma bilgilerle insanlar ile alakalı karar veremezsiniz. İçerisinde bulunduğunuzdan dolayı huzursuz hissettiğiniz konulara karşı da tepkinizi belirlemeniz gerekebilir. Aile amacıylade alıncak olan bir karar konusu ile alakalı sizin fikrinize gereksinim duyabilirler. Maddi yönden kendinize çeki sistem vermenin vakti geldi. Düşünmeden para harcamanın olumsuz geri dönüşleriyle karşılaşabilirsiniz. Daha evvel borç olarak verdiğiniz para size geri istikbal ve biraz da olsa rahat edebileceksiniz.

 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Bu hafta düşünmeye vaktinız olacak. Peşinizi bırakmayan olumsuz hadiselerin sıksık yine ettiğini anlayacaksınız. Hayatınızdaki bu kötü şartları değiştirmek amacıyla tercihlerinizi sorgulamanız gerekiyor. Aile amacıylade çıkan bir tartışmadan dolayı canınız sıkılabilir. Uzun zamandan beri devam eden bu gerginliği bitirmenin yolunu bulacaksınız. Hem sıhhatli hemde daha fit gözükmek amacıyla bu hafta yeni bir diyete başlamak isteyeceksiniz.

 

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Para ile alakalı problemlerinız bu hafta son bulacak. Kendinizi mutlu etmek amacıyla uzun zamandan beri dilediğiniz bir eşyayı alabilirsiniz. Ailenizle aranızda dile getirilmeyen bir soğukluk var. Geçmişte yaşamış bulunduğunuz hadiseleri düşünerek bu problemin namacıylain ne bulunduğunu teşhis edebilirsiniz. Kardeşlerinizle aranızda uzaklık varsa bu hafta onlarla daha çok zaman geçirmek amacıyla kısa süreli bir ziyaret gerçekleştirebilirsiniz. Sıhhat problemlerinızı ihmal etmemeye çalışın.

 

Yay Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Uzun zamandan beri yaşamış bulunduğunuz yaşamı sorgulayacaksınız. Zaman zaman gelen bıkkınlık ve tükenmişlik duygularının namacıyla kaynaklandığını gerçekte biliyorsunuz. Arkadaş çevrenizle aranız her vaktinden daha iyi olacak ve kendinizi kötü hissettiğiniz anlarda çevrenizden destek görebileceksiniz. Sağlığınıza ehemmiyet veriyorsunuz bu yüzden yediklerinize dah ilgi edeceksiniz. Geçmişten kalmış problemler ile yüzleşmek isteyeceksiniz.

 

Oğlak Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Ailenizden bu hafta biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Kendi yaşamınıza odaklanmak ve şahsi problemlerinız ile ilgilenmek isteyeceksiniz. Sizi zora sokabilecek riskli yatırımlardan uzak durmaya çalışın. Maddi yönden sarsılmamak amacıyla daha sistemli bir şekilde harcama gerçekleştirmek en iyisi olacaktır. İş yaşamınız ile alakalı ani bir farklılık yaşayabilirsiniz. Başlarda bu değişim size zor gelse de hafta ortasına doğru ısınacaksınız. Sosyalleşmek isteyeceksiniz ve yeni arkadaşlar edineceksiniz.

 

Kova Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Aile büyüklerinden bir bireyin sıhhat sorunu bulunduğu haberini alabilirsiniz. Bütçenizi sistemlemeli acil alınması gerekli olanlar dışında alış veriş yapmamalısınız. İşiniz ya da eviniz ile alakalı yeni bir girişimde bulunmak amacıyla çevrenizdeki insanların onayına gereksinim duyabilirsiniz. Kendi kararlarınız ile yola çıkmak her zaman daha doğru bir seçimdir. Sıhhat problemlerinıza çözüm bulabilir ve yaşam niteliğinizi yükseltebilirsiniz.

 

Balık Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Para kazanmak amacıyla işinize ekstra ilgi göstereceksiniz. Elinize geride bıraktığımız yeni projeleri yetiştirmek amacıyla yeterli zaman bulamayabilirsiniz. Bu hafta kendinizi biraz yorgun hissedebilir ve dinlemenin iyi bir düşünce bulunduğunu düşüneceksiniz. Çevrenizde sizin arkanızdan konuşan bir bireyin farkına varacaksınız. Aile amacıylade alıncak olan bir kararda sizin düşünceleriniz son derece mühim olacak. Fiziksel sakatlanmalara ilgi edin. Dalgınlıktan dolayı sakarlıklar yapabilirsiniz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum