Site icon Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com

9-15 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

9-15 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

9-15 Ağustos Haftalık Burç Yorumları Burcunuz İçin haftalık burç yorumları gunlukburcum.com’da. Burcunuzu seçerek yorumunuzu okuyabilirsiniz. Burcunuza özel 9-15 Ağustos haftalık burç yorumları…

Haftalık Burç Yorumları

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda yeni ay gerçekleşecek. Kendinizi meydana atacak olan çalışmalara dahil olabilirsiniz. İmaj değişikliğine gitmek istiyorsanız bunun amacıyla doğru bir vakit olacak.
11 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. Hayatınızda sistemsiz giden kısımları teşhis edecek ve bunları teker teker sistem içerisine sokmaya çalışacaksınız. Evinizin amacıylade de daha tertipli olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

 

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta başında aşk hayatınız ile alakalı mevzular gündeminizde olacak. Partnerinizle daha çok vakit geçireceksiniz. Beraber vakit geçirmek size eski duyguları hatırlatabilir. Hafta ortası ve sonuna doğru işiniz ile alakalı yapacak olduğunuz yenilikler söz hususu olabilir. İşyerinizde daha dikkatli ve derli toplu olacaksınız. Genellikle yapacak olduğunuz işlerinizi belli bir düzene sokmak isteyebilirsiniz. Önceliklerinizi belirleyecek ve şunlara yönleneceksiniz.

 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Evinizin amacıylade yapacak olduğunuz yenilikler var. Yeni eşyalar alabilir ya da sahip olunan olan eşyaları satışa çıkarabilirsiniz. Yeni bir eve taşınmak istiyorsanız da size ideal bir ev bulabileceksiniz. Haftanın sonuna doğru çocuklarınız ve aşk hayatınız ile alakalı hallere yoğunlaşabilirsiniz. Çocuklarınız amacıyla yeni yatırım fikirlerini yaşama geçireceksiniz. Partnerinizle beraber canınızı sıkan hallerın üstünde duracak ve mevzuşarak halletmeye çalışacaksınız.

 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Hafta başında kardeşleriniz varsa onların ömürleri ile alakalı güzel ilerlemelere tanık olabilirsiniz. Yapacak oldukları yeni başlangıçlar yardımıyla kendinizi iyi hissedecek ve elinizden geldiğince de destek olacaksınız. Hafta sonuna doğru ise evinizin amacıylade yapacak olduğunuz düzenlemeler gündem de olacak. Kendinizi daha konforlu bir ev durumu sağlamak önceliğiniz olabilir. Ailenizle beraber geçmişte yaşamış olduğunuz belli başlı sıkıntıların üstüne düşebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Parayla alakalı olumlu ilerlemeler hafta başında sizi bekliyor olacak. Daha daha eskiden planladığınız bir iş görüşmesinde talihli olacaksınız. Gelir kaynağınızı arttırmak amacıyla yeni planlamalar içerisine de girebilirsiniz. Hafta sonuna doğru yakın etrafınız ile etkileşiminizi daha olumlu tutmaya çalışacaksınız. Çevrenizdeki insanlarla daha çok vakit geçirecek ve seyahat planlamaları yapacaksınız. Okuma ya da yazma gibi işlere girilebilir, kendinizi buralarda daha net ifade edebilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Risk alacağınız ve işin sonucunda başarılı olacağınız bir haftaya ismim atıyorsunuz. Genellikle iş hayatınız ile alakalı önemli ilerlemeler olacak ve buralarda güzel fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Hafta sonuna doğru parayla alakalı düşünceler içerisine girebilirsiniz. Yeni gelir kapıları düşünecek ve son derece gelir gider dengesini en iyi şekilde planlamaya çalışacaksınız. Maddi anlamda desteğe gereksinimi olan bir şahsa yardım etmek isteyebilirsiniz.


Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kendinizi yormamalı son derece dinlenmeye çalışmalısınız. Hafta başında sağlığınız ile alakalı haller yüzünden huzursuz hissedebilirsiniz. Ancak çözüm yolları bulabilceksiniz. Hafta sonuna doğru kendinizi yeni şeyler öğrenmeye adaya bilirsiniz. Yeni eğitimler alabilir iş bölümünde da yeni oluşumlara odaklanabilirsiniz. Sizi zorlayacak olan yeni faaliyetler amacıylade bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızdaki soğukluğa bir çözüm bulmak isteyeceksiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta başına doğru dostlarınızla daha çok vakit geçireceksiniz. Genellikle desteğe gereksinimi olan bir arkadaşınıza elinizden geldiğince yardımcı olacak ve problemlerine .çözüm bulmaya çalışacaksınız. Hafta sonucunda ise kendinizi etrafınızdaki insanlardan soyutlayarak yalnız kalmaya çalışacaksınız. Geleceğiniz ile alakalı yeni planlamalar gerçekleştirmek önceliğiniz olacak ve bundan sonra şunları yaşama geçirmek amacıyla çaba sarf edeceksiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

İş hayatınız ile alakalı güzel ilerlemeler yaşayabilirsiniz. Kariyeriniz ile alakalı alacak olduğunuz kararlar yardımıyla kendinizi yeni bir serüvenin amacıylade bulabilirsiniz. İşiniz ile alakalı mevzular ile alakalı daha cesaretli olmanız gereken bir hafta. Hafta sonuna doğru dostlarınızla sık etkileşim amacıylade bulunacaksınız. Yakın dostlarınızla vakit geçirmek ve dertleşmek size son derece iyi gelecek. Genellikle aile amacıylade var olan bir sorunuz arkadaşınızla çözüme ulaştırmak isteyebilirsiniz.

 

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Eğitime ve seyahatlere odaklanacaksınız. Yeni eğitimler alabilirsiniz ve kendinizi ilerletmek isteyebilirsiniz. Hukuk ile alakalı işleriniz varsa bu mevzu ile alakalı güzel bir haber alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru iş hayatınız ile alakalı yeni kararlar alabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara karşı kendinizi ifade edeceksiniz. Çalıştığınız yerde patronlarınız varsa şayet onlarla etkileşiminizi en iyi şekilde tutmaya çalışacaksınız. Beraber yeni projelere ismim atabilirsin ve bu sayede parasal yönden kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

 

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Hafta başına doğru parayla alakalı mevzular ön planda olacak. Kredi ve borç alabilmek gibi bir planınız varsa şayet şunlar ile alakalı de yeni ilerlemeler yaşayacaksınız. Geçmişten gelen ve size zarar veren düşüncelerden ya da alışkanlıklardan tamamıyla arınmak isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise yeni bulgular öğrenmeye açık olacaksınız. Sizi ilgilendirmeyen bir tartışmanın ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Bu mevzuyla alakalı düşüncelerinizi açık bir şekilde ifade edeceksiniz.

 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta başında her türlü çift temasleriniz ön plana çıkıyor. Genellikle aşk hayatınız ile alakalı güzel ilerlemeler yaşayabilirsiniz. İlişkinin gidişatı ile alakalı yeni kararlar alabilirsiniz. Geçmişten gelen bir temas yine gündeminizde canlanabilirsiniz. Hafta sonuna doğru parasal yönden sizi düşündüren olaylarla karşılaşabilirsiniz. Yapacak olduğunuz yatırımlar var ise buralar ile alakalı etrafınızdeki insanların düşüncelerini de önemseyeceksiniz.

 

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta başına doğru iş hayatınız ile alakalı yeni ilerlemeler yaşayacaksınız. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz ve buralarda kendinizi geliştirebilirsiniz. Sağlığınız  yeni bir diyete başlayabilirsiniz ve spora başlayabilirsiniz. Sağlığınızı olumsuz etkileyen zararlı besinlerden uzak durmaya çalışacaksınız. Hafta sonuna doğru çift temaslarda yer alan etkileşiminiz giderek iyi bir yöne doğru evrilecek. Fikir alışverişi gerçekleştirmek ve etrafınızdeki insanlara yardımcı olmak sizi rahatlatacak.

 

 

Exit mobile version