9 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları

9 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları

9 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Ay. İkizler burcunda ilerliyor, Merkür ise Terazi burcunda düz hareketine dönüyor. Bugün kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz. Bu yüzden de yapmanız gereken işleri erteleme ve biraz dinlenme İyi olacaktır.

Koç Burcu

Sizin en kötü yanınız parasal olarak kendinizi ayarlamalarınızın yapamıyor olmanız fakat bunun nedeni çok eli açık olmanızdan kaynaklanıyor. Üstünde çok düşündüğünüz bir işiniz var bu hususta karar vermeden evvelce koşullarınızı yine gözden geçirin. Özel hayatınızda ise duygusal günler sizi bekliyor. Hem mutluluk hem üzüntü aynı anda karşınıza gelebilir.

Boğa Burcu

Bugün işinizle alakalı mühim ilerlemeler söz hususu. Bütün dikkatinizi yaşananlara vermeli ve doğru kararlar sunabilcek amacıyla ayrıntılara hakim olmaya çalışmalısınız. Yeni halin hayatınıza etkisi tahmininizden çok olabilir. Aşk hayatınızda ki durgunluk sizden değil karşı taraftan kaynaklanıyor belki de doğru kişiyle beraber değilsinizdir.

İkizler Burcu

Aşkı hayatınızdan çıkarmış gibi davranıyorsunuz bunu size yaşatan daha evvelceki ilişkilerinizin ciddiyetsizliği bir vakit soluklanıp yine kaldığınız yerden devam etmelisiniz vakit geçiyor ve yalnızken daha da çok acele geçiyor. Maddi problemleriniz devam ediyor harcamalarınızı kısarak bunu üstesinden gelemiyorsunuz diğer bir seçenek düşünmelisiniz.

Yengeç Burcu

YumUşak bir yapınız var, kimseyi incitmemeye çalışıyorsunuz. Ama bundan sonra hayır demeyi öğrenme vakitınız geldi, aksi takdirde incinen hep siz olmaya devam edeceksiniz. Bugün bilhassa iş hayatında buna bir ismim atmakla başlayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı akıllıca kullanacağınız bir gün yaşıyorsunuz. Biraz daha özen gösterirseniz birikim bile yapabilrsiniz.

Aslan Burcu

Duygularınızı sevgilinize söylemekte bu sıralar çekingen davranıyorsunuz fakat onu şımartmamayı düşünürken ondan çok uzaklaşıp kaybetmeyi göze alıyorsunuz. Aklınız onda fakat bunu sık sık olmasa da ara sıra belli etmelisiniz. Maddi konulada uzun vadeli planlarınız var ve bunları gerçekleştirmek amacıyla biraz vakte ihtiyacınz var.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com gunluk-burc-yorumu-ozellikleri-2258984 9 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 9 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları 9 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları
Başak Burcu

Bugün özel hayatınızda çoğalan gerilime son verme amacıyla ismim atmalısınız. Partneriniz sizin çok işkolik olmanızdan yakınıyor ve siz de ona sert reaksiyonlar sağlıyorsunuz. Oysa bu hali çözmenin tek yolu ona iş hayatınızın yoğunluğundan ideal bir dille anlatmanız. Maddi yatırımlarınızda dikkatli olmalısınız çevrenizde ki bireylerin söylediklerine kulak vermekte yarar var.

Terazi Burcu

Aslında siz tam bir yöneticisiniz. Genellikle işinizle alakalı konularda idare sizde olması daha rahat hareketlerde bulunmanızı sağlıyor bu sayede kendinizi meydana koymayı başarıyorsunuz. Maddi olarak dikkatli davranmaya çalışsanız da yeteri kadar temkinli davranamıyor gereğinden çok harcama yapıyorsunuz. Bugünlerde baş ağrılarınız artabilir, dikkat.

Akrep Burcu

Aşk hayatınızda sevgilinize bir ders vermek ister gibisiniz onu seviyorsunuz fakat bir hatasının olduğunu düşünüyor ve bir ders vermek amacıyla ondan bir vakit uzaklaşmayı düşünüyorsunuz. İşinizle alakalı konularda başarıyı yavaş yavaş yakalıyorsunuz. Bu sıralar parasal ihtiyaçlarınız artabilir ve çevrenizden bu hususta destek talep edebilirsiniz. Sağlığınızı önemsemelisiniz.

Yay Burcu

Normalde de sabırlı biri değilsiniz, tam aksine tam bir hiperaktifsiniz. Fakat işinizle alakalı asi davranışlarınız iş hayatınızda pek olumlu karşılanmıyor daha sabırlı davranmanız sizin amacıyla daha olumlu neticeler doğurur. Becerileriniz doğru vakitlerde yaparsanız hem işinizde hem de sosyal hayatınızda yükselmenizi sağlayabilir.

 

Oğlak Burcu

Bugünlerde enerjiniz çok yüksek. Oldukça aktifsiniz resmen her yerdesiniz, yeni ortamlara giriyor ve üzerinizdeki stresi atıyorsunuz. Maddi olarak da rahat bir devre geçiriyorsunuz. Yine de temkinli davranmaya özen göstermelisiniz. Bu sıralar iş hayatınızda dikkatinizi toparlayıp işinizi gerçekleştirmek sizin amacıyla büyük sorun oluyor fakat işinizi seviyor olmanız yardımıyla çoğu şeyin üstesinden geliyorsunuz.

 

Kova Burcu

Bugünlerde işinizle alakalı çoksıyla agresifsiniz. İş hayatınızda eleştirilere açık olmalısınız bu sizi yermez aksine olgunlaştırır hem de bu eleştirileri olumlu yönde değerlendirirseniz yeni iş teklifleri bile alabilirsiniz. Uzun vakitn bu beraberliğinizin gerisinde birbirinize olan sadık tutumunuz söz hususu arada ki saygıyı koruduğunuz prosese ilişkinizin vakitı daha da uzayacaktır.

 

Balık Burcu

Bugünlerde özel hayatınızda işler biraz karışık. Ancak Duygularınız ve mantığınız aynı şeyi söylemiyor. Bir karar sağlıyor bir vazgeçiyorsunuz. Özellikle Böyle devam etmeniz sizi yaralayabilir. Bir karar vermelisiniz. İşinizle alakalı aldığınız kararlarda ise hal beklediğinizden iyi. Gelecek sizin amacıyla şuandan aydınlanmaya başladı.

Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum