Anadolu Burçlarınız

Bilinen 12 burcun konumunu bundan sonra yenileri aldı. Senin doğduğun Aya göre  denk gelen burç bu yeni burçlardan hangisi? Fareli, ejderhalı, domuzlu Çin burcu gibi burçlar ise temelen bize hiç hitap etmiyordu. Sizler amacıyla uzun ve üstün çabalarımız neticesi hazırlanan, yaşantınızı baştan açıklamak amacıyla yerkonumumuzun jeopolitik yapısı ve yıldız haritası temel alınarak meydana çıkarılan, her gün gördüklerinizden değişik olan özel burç sistemi. Acaba hangisi benim burcum hangisi diye kafanız karışmasın. Her ayı bir burç olarak ele aldık. Yani 1-31 Ocak Ayı bir burç ve 1-30 Mayıs bir burç gibi.

 

Telli Turna Burcu – Ocak Ayı

İnce, hassas ruhlu telli turnalar son derece narin yapılı ikimselerdir. Alıngan kişilikleri, herşeyi üstlerine alınmalarına sebep olur. Ortamda birileri kendi arasında konuşup gülsünler, derhal kendisine gülündüğünü düşünür. Titizlik hastası değillerdir ama hassas ve düzenlidirler. Dağınıklığı pek sevmezler. Aynı anda aniden çok işle uğraşmak onlara göre değildir. İş yaşamlarında sistemli hareket ederler. Ani ilerlemeler onları strese sokar. Telli turna burcunun strese girmesi ise hiç hoş olmaz. Tamamen diğer biri olurlar, paniklerler, her şeyi birbirine karıştırırlar. Son derece iyi niyetli, pozitif olmaya gayret gösteren biridir. Baskı altına alınmaktan hoşlanmadığı amacıyla stress altında çalışamaz. Çok sosyallikten hoşlanmaz. Depresyona meyilli olması onun kötü özellikleridir. Telli turna insanı çok hırslıdır, kafasına bir şey koyarsa, bunu gerçekleştirmesine kimse engel olamaz.

Kangal Burcu – Şubat Ayı

Kararlı yapılarıyla ön planda olan kangal burcu insanları azimlidir ve tuttuğunu koparır. Elini attığı her işte başarılı olmak isteyen kangal burçları, bunu gerçekleştirmek isterken kendi üstüne çok gitmesine ve kendini yıpratmasına sebep olur. Kendini kaptırıp kusursuzluk peşinde koşmaya başlarsa sıksık kendinden yiyecektir ki iş hayatında bu sıkça görülür. Bu halleri onu başarıya taşıyabildiği gibi, tüketebilir de. Kangal insanı hayatındaki dengeyi kurmayı başaramazsa, bundan hem iş hayatı hem de özel hayatı olumsuz yönde etkilenir. Kangal burcu insanlarıyla bir temas kurmak zordur, aşk ömürleri partnerleri amacıyla yorucu ve yıpratıcıdır. Biraz bencildir kangal insanı, anlaşılmak ister, her şeyin ona göre olmasını ister, istedikleri olmadığında ise basitçe sinirlenebilir. Fakat siniri çok acele yatışır. Çabuk sinirlenip acele sakinleşse de bu yapısı kimi vakit etrafındakilere zarar da verebilir. Siniri geçtiğinde ise özür dilemeyi de bilir. Kangal insanın hayatını özetleyen sözcük “denge” dir.

Sincap Burcu – Mart Ayı

Sincap burcu mantığıyla hislerini birarada yönetebilen burç insanlarından oluşur. Bu ikisi arasında kurdukları kusursuz denge onları başarıya götüren şeydir. Mantık ve duyguyu aynı anda kusursuz şekilde yönetebilmeleri hayatlarını bu tarafta kusursuz kılar fazlası vakit. Nerede nasıl davranmaları gerekliliğini iyi bilen sincap insanı sevgi ve hoşgörü insanıdır. Karşısındakini dinlemesini, yol göstermesini, akıl vermesini iyi bilir ve şunları yapar iken de karşısındaki bireyi incitmez, ona kendini kötü hissettirmez. Sincap burçlarının olumsuz bilhassari arasında en ilgi çekici olanı çabuk canlı olmalarıdır. Çok acelecidirler, taleplerinin derhal olmasını isterler. Uzun vakit sonra yapılacak bir şey amacıyla o günden plan kurmaya, hazırlanmaya başlarlar. Sincap insanları çok çalışkandırlar. Çalışmak onların hayat felsefeleridir. Şanslıysanız bir sincap insanını sever ve onun doğrulusunda çok sevilirsiniz zira onlar harika birer sevgilidirler.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Anadolu-Burçlarınız Anadolu Burçlarınız ASTROLOJİ GENEL  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu Anadolu Burçlarınız akrep burcu

Van Kedisi – Nisan Burcu

Van kedisi insanları sevinçli tavırlarıyla tanınırlar. Kıpır kıpır, sürprizlerle dolu insanlardır Sosyallikten ve organizasyonlar gerçekleştirmekten hoşlanırlar. Hayatın keyfini çıkarmasını çok iyi bilen van kedisi insanı enerjik yapısıyla ön planda olan ve yerinde duramayan olarak nitelendirilebilirler. Bu halleri toplum içerisinde kimi vakit yapmacık olarak algılanabilir ve bilhassa yeni tanıştığı insanlar üstünde olumsuz izlenimler bırakmasına sbep olabilir, Van kedisi insanı tanıdıkça sevilecek bir tanesidir ve bu talihi hak ederler. Son derece yardım sever, empati kurabilen insanladır. Herkesin yardımına koşmak onu çok yoruyor olsa da, bunu gerçekleştirmekten çok büyük keyif duyar. Birine yardım ettiğinde sanki dünyayı kurtarıyormuş hissi uyanır van kedisi insanında. Yalnız kalmayı hiç sevmezler. Kalabalık ve sosyal bölgelarda kendini bulan van kedisi burcu insanının ollumsuz bir tarafı varsa o da ilgi çekmeyi çok sevmesidir. Hayat felsefesi herkese yardımdır ve herkes beni sevsindir.

Caretta Caretta Burcu – Mayıs Ayı

Caretta caretta burcu inanları çok çekingendirler. Yalnızlığı seven insanlardır ve onları içlerine kapanık olarak bilirsiniz genellikle. Onların en iyi arkadaşları kitap, kahve ve müziktir. Bu üçüyle günler hem de aylarını geçirebilirler. Dostluklara çok ehemmiyet sunarler, dostları azdır ama dayanıklı dostlukları bulunmaktadır bu kişilerin. İnsanlarla kaynaşmaları bir hayli zordur. Melankoliktirler ve depresyona yatkın kişilikleri bulunmaktadır caretta burcu insanlarının. O yüzden ilk görüşmede “buz gibi” dediğiniz insanlar genellikle bu burç insanlarıdır. İyi bilhassare sahip caretta burçları kıymetli, bilgili, entelektüel kişilerdir. Eğer sohbetiniz hoşuna gittiyse sizinle saatlerce sohbet edebilirler. Sessiz sakin olmalarının sebebi, mevzuşacakları mevzu olmamasındandır. Dünyaya değişik bir gözle bakabilen, yaratıcı kimselerdir. Yalnızlıkları yaratıcılıklarını besler. Caretta insanları ailesine düşkün olur aynı vakitte kendilerinden de harika bir anne-baba olur. Sevdiği birisi ile beraber olan Caretta insanı çok mutlu bir temas yaşar. Küçük şeyleri katiyen büyütmeyen, boş işler peşinde koşmayan Caretta insanı, beraber bulunduğu bireyi entelektüel yönden bir üst civara taşıyacak kabiliyettedir.

Sazan Burcu – Haziran Ayı

Kurnaz insanların burcudur sazan burcu. Ama hatalı anlaşılmasın bu kurnazlıkları olumsuz anlamda bir kurnazlık değildir. Zekalarının pratikliği ve kıvraklığı ile meşhurdurlar. Bir hususta en süratli kararı o sunar ve süratli düşünebilme kabiliyetine sahiptir. Bu bilhassari onların iş ömürlerinı da olumlu yönde etkiler ve son derece başarılıdırlar. Aynı vakitte iş bölgelarında da özel hayatlarında da sevilen kimselerdir sazan insanları. Oldukça mücadeleci, bıkmayan bir yapısı bulunmaktadır. Hırslıdır ve bu hırsıyla ilerlerken birtakım hallerde bencilmiş gibi görünse de gerçekte bu onun verilen hayat mücadelesinin ta kendisidir. Sazan burcu insanları iç aleminde yaşadıklarını insanlara hissettirmeyi sevmezler bu amaçla genellikle maske takarlar. Bazı mevzularda konsantrasyon problemu hayatalarının sebebi, kafalarının içerisinde binlerce şey bulunduğundan dolayıdır. Sazan burçları aynı anda fazlası işi bir arada yürütebilecek kabiliyette çok yönlü kimselerdir. Korkuları bulunmaktadır Sazan insanının, ya geçmişten kalan yara izleri yüzündendir şunlar ya da yaralanmamak amacıyla çok düşünmesinden ileri gelir. Eğer bir sazan insanı ile temasa başlamak niyetinde iseniz onu çok sevmek zorundasınız, zira sazan insanı yönetilmekten hiç hoşlanmaz.

Kelaynak Burcu – Temmuz Ayı

Kelaynak insanları toplum insanıdır. Sosyalliği çok sever ve nasıl mevzuşacağını çok iyi bilir. Fikir insanıdır. Onlar iyi birer yazar olabilirler. Kelaynak burcu insanı, kafası süratli çalışan insanlardır. Problemleri çözerken göz önünde olmaktan haz etmezler ve problem çözme yetisi en üst düzeydedir. Belki de bu yüzden fazlası vakit haklarının yendiğini düşünürler ve fazlası vakit gerçekte yenir de. Çünkü Kelaynak insanları tabiri caiz ise seslerini yükseltmesini bilen, kavgacı insanlar değildir. Kelaynak insanı, gerilimi ve çatışma bölgelarını hiç sevmez. Kavgalı ve stresli bölgearda aşırı strese girerler. Aynı vakitte da kelaynak insanları eleştirirken acımasız olabilirler. Eleştirilerindeki acımasızlıkla kimi vakit karşısındaki insanı istemeden de olsa kırabilir ve kırdığını çok geç fark ederler. Kelaynak burçlarının öğretici yönleri baskındır, bu amaçla bu burcun en ideal mesleği öğretmenliktir. Her bildiklerini en iyi şekilde öğretebildikleri gibi, problemlara ve hatalılara karşı tahammülleri ise çok azdır. Yapılan bir hata varsa bu hatanın derhal düzeltilmesini isterler. Kelaynak insanları Romantik değillerdir. Aşk onlar amacıyla arka plandadır. Ön planda olan şey arkadaşlıktır. Onu seven insanın evvelce dostu olmasını ve kafaların çok iyi uyuşması isterler.

Altın Çakal Burcu – Ağustos Ayı

Tam bir disiplin burcudur altın çakal burcu. Yaşadıklarının tamamını denetim altına alabilmek isteyen, mesuliyet duygusu son derece yüksek kişilerdir. İş hayatında her vakit yükselmeyi amaçlayan Altın Çakal Burcu insanları başarılı olmak ve zirveye çıkmak amacıyla elinden gelen her şeyi yapar. Yani, Anadolu Burç Takviminin en hırslı, azimli ve kararlı insanlarıdır. Bu burcun çocuklukları bile büyümüş de küçülmüş denilen cinstendir. Enteresandır ama Altın Çakal burcu insanları her yaşta yetişkin olmayı başarabilen kimselerdir. Her vakit yetişkin fikirlere ve görüşlere sahiptirler. Hayranları ve takdir edenleri çok bulunduğu gibi, çekemeyenleri ve hasetlenenleri de çoktur. Tek olumsuz yönleri maddesel dünyaya düşkünlükleridir. Bu amaçladir ki altın çakal burcu insanları duygusal temaslerinde son derece zayıf kalmışlardır. İlişkilerinde yaşadığı başarısızlıklarının suçunu diğer yerlerde aramak yerine biraz kendi amacıylae bakmayı becerebilmesi lazımdır. Altın Çakal burcu insanları herşeyi bir kıyıya bırakıp, biraz kendisiyle başbaşa kalmalıdır. Esasında çok güzel sever ama aynı sevgiyi ve ilgiyi karşısındakinden görmediğinde o temasnin bitmesi kaçınılmazdır.

Tiftik Keçisi Burcu – Eylül Ayı

Tiftik keçisi burcu, şu vakita kadar en iyi ayak uyduran insanların burcudur. Teknoloji meraklısı, devrimlere çok acele adapte olan, bilhassa ilgiini çeken teknolojik hususları çok acele öğrenen insanların burcudur bu burç. Çok sevecendirler. Özgürlüklerine son derece düşkün, çok karakterli ve insancıldırlar. Nerede bir sosyal proje varsa tiftik burcu insanı da oradadır. Tam bir eylem insanıdır. Haksızlıklar karşısında susmak katiyen onlara göre değildir. Bu amaçla başları defalarca belaya girmiş olsa da bundan vazgeçemezler. Aşka çok ehemmiyet vermiyor gibi görünseler de, ömürlerinın aşklarını bulmak gibi bir dertleri olmasa da, sevgililerine, eşlerine değer veren insanlardır. Samimiyet, sadakat ve dürüstlük bir temasden beklediği şeylerdir. Arkadaşlıkları çok kuvvetlidir ve çevreleri doğrulusunda aranılan kişilerdir. Ortamlarda bireyi rahatlatan bir tarafı bulunmaktadır. Tiftik Keçisi burcu insanları geçmişe takılmazlar, daima ileriye bakarlar. Bu yönleriyle devrimlere ve öğrenmeye son derece yatkındırlar.

Hamsi Burcu – Ekim Ayı

Hamsi burcu insanları özgüveni son derece yüksek insanlardır. Her daim canlı ve enerjiktirler. Dışa dönük yapılarıyla etrafları doğrulusunda aranılan ve çok sevilen insan olmayı her vakit ve her bölgeda başarmışlardır. Gizemden ve esrarengiz olmaktan haz etmezler. Bunun yerine her bireyin anlayabildiği biri olmayı tercih ederler. Hamsi burcu insanının hislerini insanlardan saklama gibi bir derdi ve kapalı bir kutu gibi görünme çabası yoktur. Oldukça rahat tavırlara sahiptirler ve cümlelerini çekinmden kurarlar. Bu insanların ilgi alanları çok geniştir ve tüm şunlarla ilgilenebilecek enerjiyi kendilerinde bulurlar. Onlara bir lakap takılacak olsa en idealu atom karınca olurdu. Son derece sempatik, cana yakın ve sevimli olan hamsi burcu insanları çevrelerinde çok sevilirler. Kendisine iyi bakar, dengeli beslenir ve derli toplu spor yapar. En olumsuz özelliği ise, rastgele bir hususta yardım etmeye gereksinim duysa dahi kendisine olan güveni ve gururu namacıylaiyle diğersından yardım isteyememesidir. Bu da birtakım hallerde yalnız kalmasına ve problemlar yapmasına namacıyla olabilir.

Karakulak Burcu – Kasım Ayı

Karakulak burcu insanları aynı anda fazlası işi birarada yapabilen yetenekli burç insanlarıdır. Sürekli değişime gereksinim duyar ve katiyen aynı işe uzun vakit bağlı kalamaz. Bu da kimi vakit onun belirli Aralıkla iş değiştirmesine sebe olabilmektedir. Eğer uzun vakit aynı iş üstünde çalışıyorsa, mutlaka çok renkli ve parametre bir çalışma bölgeına sahiptir. Karakulak burcu insanlarının en olumsuz bilhassari ise rastgele bir mevzunun derinlerine inemedikleri amacıyla yüzeyel olarak kalma olasılıklarıdır. Fakat Karakulak insanı incelemeci yapıya sahiptir. Felsefe ve metafizik merakı bulunmaktadır. Bu insanlar yeni ülkeler görme, yeni kültürler tarife ve yeni insanlarla tanışma hastasıdır diyebiliriz. Karakulak insanları samimi kimselerdir ve iyimser bir yapıya sahiptirler. Cömert, anlayışlı, samimi ve acele heyecanlanan bir karaktere sahiptir. Kendileri istiklal düşkünü oldukları gibi, diğerlarının istiklallerine de son derece saygılıdırlar ve etrafındaki insanlar doğrulusunda da son derece sevilirler. Karakulak burcu insanı arkadaşları da dahil sevdiği insanı çok çok sahiplenir. Bu da onun kıskanç tarafınü devre devre ön plana çıkarmaktadır. Özgürlüğüne düşkünlüğünün ve sahiplenici kişiliğinin farkında bulunduğundan birini sevmek ve ona bağlanmak onun amacıyla çok zordur. Karakulak burcu bu amaçla bağlanma problemu hayat sürdüren bir burçtur.

Karaman Burcu – Aralık Ayı

Yalnız kalabilmektan hiç hoşlanmayan karaman koyunu burcu insanı, sıksık sosyallik ister. Her bölgeda kendisine ekip bulur ve beraber ekip çalışmaları yapabilmek amacıyla onlara detaylı fikirler ve bölge sunar. Karaman koyunu insanları her vakit iyi bir grup dostu olurlar. İşlerini sükunetle hallederler. Oldukça yumUşak yüzlüdürler, insanları kırmaktan hiç haz etmezler. Karaman koyunu burcu insanlarının sert bir mizaçları yoktur fakat bu yönlerinin altına gizledikleri otoriter bir tarafları bulunmaktadır. Bir talepleri varsa bu taleplerini güler yüzleriyle ve naif kişilikleriyle yaptırırlar. Karaman Koyunu burcu insanları son derece dürüst kimselerdir. Fakat aklına her geleni söylemeyecek kadar da akıllıdırlar. Fütursuzca mevzuşmazlar ve bu şekilde mevzuşan hem de davrananlardan da haz etmezler. Nerede çözülmesi gereken bir problem varsa bu burç insanları da oradadırlar. Konuya politik yönleriyle derhal el atarlar ve en ideal şekilde halletmeye çalışırlar. Karaman koyunu burcu insanları amacıyla en ehemmiyetli olan şeylerin başında adalet ve eşitlik gelir. Kendileri de bu düşüncelerini kanıt eder şekilde davranır ve diğerlerinin hakkına saygı duyarlar. Bu onların hayat felsefesidir ve bu şekilde çok mutlu olurlar.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum