Balık Burcu Ekim Ayı Yorumu

Çevrenizde sıkıldığınız ve değişmesini dilediğiniz birtakım haller varsa bunları değiştirmek amacıyla yeni kararlar alabilirsiniz. Hayatınızda yapacak olduğunuz bu farklılıklar sizin yaşama bakış açınızı değiştirecek ve daha pozitif olacaksınız. Aşk hayatınıza, ortaklıklı ilişkilerinize yada her türlü çift ilişkilerde birtakım problemler yaşayabilirsiniz. Hassas olacağınız bir devre içerisine giriyorsunuz bu yüzden çevrenizde size söylenen şeyleri hatalı anlayabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek Bakalım

1 Ekim 2020 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve iyi de kötü de olsa hislerinizı en dorukta yaşayacaksınız. Sizin amacıyla mühim olan her ne varsa bunları baştan sona gözden geçirmek isteyebilirsiniz.
16 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcunda Yeniay gerçekleşecek ve kariyerinizde daha iyi bir yere gelebilmek amacıyla kendinize çok çok yüklenmenize lüzum yok. Olanları biraz vakte bırakın akışa ayak uydurmaya çalışın.

Balık Burcu Ekim 2020 Aşk Yorumu

Bu ay amacıylade partnerinizden hiç beklemediğiniz bir yaklaşım görebilirsiniz. Geçmişte beraber yaşamış olduğunuz rahatsız edici bir vaka yine karşınıza çıkabilir. Bu hali iyi bir şekilde yönetebilmek amacıyla sakinliğe lüzumsiniminiz olacak. Partneriniz sizin gibi soğukkanlı davranmayabilir ve bu yüzden aranızda yine problem çıkabilir. İlişkisi olmayan Balık burçları ise bu ay amacıylade sizden hoşlanan bir şahıs hislerini tanımlamak isteyebilir. Zaman amacıylade size bu şahıstan hoşlanmaya başlayabilirsiniz.
Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Balık-1 Balık Burcu Ekim Ayı Yorumu AYLIK BURÇLAR GENEL  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc Balık Burcu Ekim Ayı Yorumu balık burcu aslan burcu akrep burcu
Balık Burcu Ekim 2020 Aile ve İlişkiler

Aile amacıylade yaşanan olumsuz hallere çok çok baş yormak size iyi gelmiyor. Karşınıza çıkan hadiseleri derhal değerlendirmek yerine biraz oturup düşünmeli çok alınganlık göstermemeye çalışmalısınız. Ailenizle aranızda geride bıraktığımız problemleri etrafınızdaki herkese anlatmanıza lüzum olmadığını anlayacaksınız. Daha evvelce güvenerek anlattığınız mühim bir hadiyi bir başkasından öğrenebilirsiniz. Bu vaka size aynı vakitte çevrenizdeki insanlar ile ilişkinizi sorgulatabilir.

Balık Burcu Ekim 2020 Sıhhat ve Kariyer

İşiniz amacıyla ne kadar çaba sarf etsenizde bu ay birtakım aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizde birtakım hallerın rayına oturması amacıyla biraz daha vakte lüzumsiniminiz var. Maddi yönden daha çok zarar görmemek amacıyla harcamalarınızı düzene sokmanız lüzumebilir. Kalça kemiğinizde biraz ağrılar meydana çıkabilir ve bu yüzden fiziksel hareketleriniz de kısıtlanmalar söz hususu olabilir. Kendinizi çok zorlamayacak ve daha sakin hareket etmeye çalışacaksınız.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum