Başak Burcu Ekim Ayı Yorumu

2 Ekim 2020 tarihinde Venüs sizin burcunuza geçiş yapacak ve aşk kollarında aynı vakitte para ile alakalı mevzularda şansınız artacak. çift ilişkilerde imkânsız olarak yaklaştığınız durumların gerçekte o kadar da zor olmadığının farkına varacaksınız. Yönetici gezegeniniz olan Merkür 14 Ekim 2020 tarihinde Akrep burcunda geri hareketine başlayacak ve sizin amacıyla biraz riskli bir retro olabilir. Kriyerinizi ilgilendiren mevzularda çok çok hırslı olmamaya ilgi etmelisiniz aksi takdirde bu hırsın sizi büyük bir hayal kırıklığına uğratması an sorunu olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek Bakalım

1 Ekim 2020 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve yarım bırakmış olduğunuz işleri tamamlamak amacıyla ekstra bir çaba içerisine girebilirsiniz.

Başak Burcu Ekim Ayı Yorumu AYLIK BURÇLAR GENEL
16 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcunda Yeniay gerçekleşecek ve yakın çevrenizden bir bireyin sizin hakkınızda olumsuz mevzuştuğunu duyacaksınız.

31 Ekim 2020 tarihinde Boğa Burcunda Dolunay gerçekleşecek ve uzun vakittir aile amacıylade moralinizi bozan bir mevzu aydınlığa çıkacak.

Başak Burcu Ekim 2020 Aşk Yorumu

Duygularınız ile mantığınız arasında kalabilirsiniz iç sesinizi dinleyerek, karşı tarafa da haksızlık etmeyecek şekilde adaletli olmaya çalışmanız ilişkinizi toparlamanız yönünden son derece mühim olacaktır. İlişki amacıylade değiştirmek dilediğiniz noktalar varsa bunlara baş yorabilirsiniz. İlişkisi olmayan Başak burçları ise bu ay amacıylade çoksıyla kararsız kalabilirsiniz, bunun sebebi ise eski sevgilinizin sizinle yine iletişime geçmesi olabilir.

Başak Burcu Ekim 2020 Aile ve İlişkiler

Yakın dostlarınızla daha evvelce hiç yapmadığınız yeni bir faaliyete katılabilir ve eğlenceli anlar geçirebilirsiniz. Bu ay daha çok sosyalleşerek, sorunlarınızı kendi başınıza değil de daha içten olduğunuz şahıslarla çözmeye çalışacaksınız. Kardeşleriniz varsa onların eğitim hayatlarını ya da iş hayatlarını ilgilendiren bir mevzu ile alakalı endişelenebilirsiniz. Maddi yönden aile amacıylade çözmeniz gereken mevzular var bilhassa ailenizle ortak bir iş yapıyorsanız bununla alakalı yeni fikirler bulabilirsiniz.

Başak Burcu Ekim 2020 Sıhhat ve Kariyer

İş yerinizde daha başarılı olmak istiyorsanız yeteneklerinizi keşfetmeli ve daha kolay bir çalışma şekline geçiş yapmalısınız. Kariyeriniz amacıyla yeni bir eğitime katılabilir ve burada kendinizi geliştirebileceğiniz pek çok değişik alanlar keşfedebilirsiniz. Yurtdışı İle bağlantılı işleriniz varsa iletişimden kaynaklı birkaç sıkıntıdan ötürü işinizde aksamalar meydana çıkabilir. Sindirim sisteminiz ve bağırsaklarınız amacıyla size iyi gelmeyen gıdalardan uzak durmaya çalışmalısınız.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News