Bebeksi Bir Cilt İçin 8 Öneri

Ne demişler; “En güzel giysiniz cildinizdir” kadınlar… Yaş geliştikçe yorulan ve yıpranan cildinizi her vakit genç kalması amacıyla yapmanız lüzumli olanlar var. Bilmeniz lüzumen ilk şey, tonlarca para verip cildinize uyguladığınız bakım mamülleri tek başlarına maalesef bir işe yaramıyor. İşte bebeksi güzelliğinizi ön plana çıkaracak eksper tavsiyeleri…

Aşırı soğuk veya aşırı sıcak bölgelarda cildiniz nemini kaybeder. Böyleliklekuru, pul pul dökülen bir ciltle karşılaşırsınız. Yaz kış demeden koruyucu krem kullanmayı bağımlılık durumuna getirmelisiniz.
Sık sık yüzünüze parmak uçlarınızla, nazik bir biçimde masaj yapın. Bu biçimde kan dolaşımı süratlenacak ve daha sıhhatli bir manzarae kavuşucaktır.

Yatak odanıza hava nemlendirici koymanız, geceleri cildinizin nem kaybetmesini engelleyecektir. Eğer hava nemlendiriciniz yoksa, radyatörünüzün üstüne ıslak bir havluda koyabilirsiniz.
Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Bebeksi-Bir-Cilt-Icin-8-Oneri Bebeksi Bir Cilt İçin 8 Öneri GENEL SAĞLIK  nasıl daha fazla güzel olurum güzelik sırları en güzel makyaj nasıl yapılır Bebeksi Bir Cilt İçin 8 Öneri
Aşırı yağlı veya tatlı tüketmekten yeterli bulunduğunu düşündüğü kadarı ile kaçınmalısınız. Bu tip beslenme biçimi yalnızca bedeninuzda yağlanmaya yol açmaz, bunun yanı sıra cildinizin sıhhatsız durmasına yol açar.

Uyku sistemi en mühim etkenlerden bir tanesidir. En az 7 saat uyumaya özen gösterin.
Makyajla uyumaktan vazgeçmelisiniz. Geceleri cildinizin lüzumsinimi olan oksijeni alması amacıyla cildinizi derinlemesine temizlemeniz lazım.

Bol bol su tüketin. Su kullanımınız çok çok değilse, dilediğiniz kadar bakım kürleri uygulayın gene de dilediğiniz sonuca uladımzsınız.
Gerilimin tesir ettiği ilk noktalardan biri cildinizdir. Kendinizi yeterli bulunduğunu düşündüğü kadarı ile sakin tutmaya çalışın


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum