Bembeyaz Bir Gülüş İçin Pratik Yöntemler

Beyaz dişlere sahip olmak amacıyla en mühim noktanın, derli toplu olarak diş fırçalamak ve diş ipi kullanmak lüzumliliğini bilmeyen yoktur herhalda. Fakat gün içerisinde aldığımız kafeinli meşrubatlar, birtakım asitli yiyecekler, sigara gibi dış faktör vakit içerisinde dişlerimizi sarartabilir. Bu gibi hallerde son derece basit yollarla yine eski bembeyaz gülüşünüze basitçe kavuşabilirsiniz.

Karbonat Mucizesi

Karbonat kullanarak 1 hafta gibi kısa bir müddet içerisinde dişlerinizi beyazlatabilirsiniz. Dişinizi diş macunu ile fırçaladıktan sonra, fırçanızı bir kaba koyduğunuz karbonata batırın ve dişlerinizi fırçalayın. 1 hafta vakitsince bu programlamayı derli toplu olarak yapın.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Bembeyaz-Bir-Gulus-Icin-Pratik-Yontemler Bembeyaz Bir Gülüş İçin Pratik Yöntemler GENEL SAĞLIK  Bembeyaz Bir Gülüş İçin Pratik Yöntemler

Ağzınızı Yağlayın

Hindistan cevizi yağı sağlığımız amacıyla son derece faydalı olan yağlardan bir tanesidir. Sihhatimızın yanısıra dişleri beyazlatma tesiri olan hindistan cevizi yağı ile 15 dakikada mucizeler yaratabilirsiniz. Yapmanız lüzumen tek şey, 1 çay kaşığı hindistan cevizi yağını ağzınıza alın ve 15 dakika vakitsince ağzınızda (yutmamalısınız) gezdirin ve derhal sonrasında dişlerinizi fırçalayın. Arzu ederseniz bu programlamayı hergün yapılabilirsiniz.

En Lezzetli Yöntem

En lezzetli diş beyazlatma tekniği çilek yemektir. Evet doğru okudunuz, çilek yiyerek dişlerinizi beyazlatmak olası. Yapmanız lüzumen tek şey, çilek yedikten sonra ağzınızı bir oran suyla çalkalamaktır.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum