Botoks Etkisi Ve Yüzünüzü Güzelleştiren

Botoks Etkisi Ve Yüzünüzü Güzelleştiren Havuç Maskesi Tarifi

 

Yüzünüzde var olan kırışıklıklar amacıyla botoks gibi şeylere tonlarca para vermenize bundan sonra lüzum kalmadı. Havuç maskesi yardımıyla kısa vakit amacıylade bu kırışıklardan kurtulacaksınız.

Botoks Etkisi İle Yüzünüzü Güzelleştiren Havuç Maskesi Tarifi!

Günlük hayatın stresi genel olarak yüzümüzdeki kasları etkiler ve vakit amacıylade kırışıklıklar meydana çıkmaya başlar. Bu kırışıklıklardan kurtulmak amacıyla güzellik merkezlerine gidip para vermenize lüzum yok. Botoks tesiri yaratan havuç maskesi yardımıyla yüzünüzde yer alan kırışıklıklar yok olacak ve cildiniz yenilenecek. Çok para vermeden yalnızca evinizde yer alan malzemeler ile büyüleyici bir maske hazırlamak çok basit. Havuç amacıylade antioksidan, potasyum, K vitamini, nasin, C vitamini ve B6 vitamini barındırır. Bu sayede kırışıklıklar dışında yüzünüzü nemlendirir ve sivilcelerden de kurtulmanıza yardımcı olur.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Botoks-Etkisi-Ve-Yuzunuzu-Guzellestiren Botoks Etkisi Ve Yüzünüzü Güzelleştiren GENEL SAĞLIK  Botoks Etkisi Ve Yüzünüzü Güzelleştiren

Botoks Etkili Havuç Maskesi

Malzemeler

5 Yemek Kaşığı Taze Sıkılmış Havuç Suyu
1 Yemek Kaşığı Mısır Nişastası
1 Yemek Kaşığı Az Yağlı Ekşi Krema

Hazırlanışı

1 yemek kaşığı mısır nişastasını yarım bardak suyun içerisine atın ve karıştırın. Nişasta açılınca tencereye koyun ve üstüne 100 ml kadar kaynatılmış su ek edin ve karışımı soğumaya bırakın. Karışım istenilen soğuma kıvamına geldiği vakit havuç suyunu ve ekşi kremayı ek edin.

Kullanımı

Yüzünü güzelce yıkayıp temizledikten sonra hazırlamış olduğunuz karışımı sürün ve yarım saat bekletin. Bekleyen maskeyi ılık su ile durulayın ve yüzünüzü temizledikten sonra nemlendiricinizi yüzünüze sürün.

Havuç Maskesinin Püf Noktaları

Evinizde havuçların suyunu çıkartmak amacıyla mutfak aletiniz yoksa şayet havuçları ince ince rendelemeniz yeterli olabilir. Havuçların suyunu iyice çıkartmak amacıyla ise ince bir süzgeçten geçirebilirsiniz. Cildinizde daha etkili bir netice alabilmek istiyorsanız şayet bu maskeyi en az haftada 3 kez kullanmayı tercih etmelisiniz. Fakat bu şekilde etkili netice alabilirsiniz. Havuç suyu çıkarmaya vakitı olmayanlar ise taze havuç suyu satan yerlerden de temin edebilirsiniz.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum