Bu Burçlar Paraya Para Demiyecekler

O burçlar bugüne çok dikkat! Fırsat üstüne fırsatları bugün sakın tepmeyin! Üşenmezseniz varlıklı olabilirsiniz! Bugün (22 Ocak Ayı Cuma) Merkür ile kuvvetli dönüşümleri temsil eden Pluton arasında kavuşum gerçekleşiyor.

Bugün araştırma, derinleşme ve yüksek konsantrasyon gerektiren mevzularda rahat ilerleyebilirsiniz. İş mevzularına yüksek bir performansla odaklanabilirsiniz. Fikirleriniz kuvvetli ve çarpıcı olabilir. Diğer yandan, takıntılı, sabit, eğilmez, bükülmez, esnemez düşünceler meydana çıkabilir. Kendi düşüncelerinizi diğerlarına kabul ettirmek amacıyla baskı yapabilirsiniz ya da diğer biri size kendi düşüncelerinizi empoze etmeye çalışabilir.

En azından kendi fikrinizden öyle basit basit vazgeçmeyeceksiniz. Bu transit etkisi altında psikoloji, metafizik, gizemler ve şuur altının derinliklerine inmek gibi mevzularla ilgilenebilirsiniz. Venüs gününde temaslar de öne çıkar. İlişkilerde kıskançlık, baskıcı ve sahiplenici bir tutum meydana çıkabilir. İsteklerinizi kabul ettirme bakımından ikna kabiliyetiniz yüksek olur. Hayır cevabını basit basit kabul etmezsiniz. O amaçla aslında söylemek ve gerçekleştirmek dilediğiniz bir mevzu varsa meydana çekinmeden atınız, dilediğinizi alabilmek amacıyla ideal bir fırsat bu. Genellikle iş ve kariyer bölümünde Merkür’ün de hala geri gittiği düşünülürse eskiye dönük halledemediğiniz işler, plan ve programlar varsa bu enerjiler altında, merkezli bir tutumla üstesinden gelmek amacıyla bir şansınız var. Şüphe ve korkuların sizi etkilemesine izin vermeyiniz. Para mevzularında daha gerçekçi ve bütçeye sadık kalarak ismim atmak gerektiğini hissedebilirsiniz.

 

KOÇ

Bu Burçlar Paraya Para Demiyecekler ASTROLOJİ GENEL
Finansal mevzular gene gündeminizde olacak. Yalnız kazançlarınız finansal kaynaklarınız ile alakalı zevkinize, keyfinize çokca düşkünce harcamalar gündeme gelebilir. Bir şeyleri ede etmeye yönelik ısrarcı ve inatçı bir tavır içerisinde olabilirsiniz. Ya hep ya hiç mantığında hareket etmek sizi zor hale sokabilir. Beraber olduğunuz biri var ise onun amacıyla harcamalar yapabilirsiniz.

BOĞA

Bu Burçlar Paraya Para Demiyecekler ASTROLOJİ GENEL
Özel hayatınız ve zevkleriniz gündemde olacak. Yalnız olanlar işin içerisinde daha çok tensel paylaşımların ön planda olabileceği birliktelikler kurulabilir. Cinsel anlamda daha aktif, kuvvetli tutkulu hisler içerisinde olabilirsiniz. İstekleriniz, hedefleriniz mevzusu ile alakalı inatçı ve ısrarcı bir tavır takınabilirsiniz. İlişkilerde kıskançlık, bireysel isteklerinizde ya hep ya hiçci bir tavır takınabilirsiniz.

 

İKİZLER

Bu Burçlar Paraya Para Demiyecekler ASTROLOJİ GENEL
Özel hayatınızda yaşanması muhtemel krizlere karşı ilgili olmakta fayda var. Şartları ve koşulları çok çok zorlamamakta fayda var. Gizli temaslar gündeme gelebilir, özel hayatınızda saklılık içerisinde hareket etmek isteyebilirsiniz. Yalnız olanlar özelikle platonik temaslare çekilebilirler bu aralar.

Bu Burçlar Paraya Para Demiyecekler ASTROLOJİ GENEL

YENGEÇ

Bu Burçlar Paraya Para Demiyecekler ASTROLOJİ GENEL
Sosyal etraf dostluk temaslarinde aşırı korumacı ve sahiplenici bir yapı içerisinde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla temaslarınızda uzlaşmacı olmak amacıyla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Genellikle bu aralar bayanlarla temaslar ön plana çıkabilir, sosyal etrafnizden destek görebilirsiniz. Dostlarınız yardım etmeye her an hazır olacaklar.

 

ASLAN

Bu Burçlar Paraya Para Demiyecekler ASTROLOJİ GENEL
İş ve kariyerinizi ilişkilendiren mevzularda aşırı inatçı, ya hep ya hiç mantığından uzak durmakta fayda olacağına işaret etmekte. İş ile alakalı daha hırslı ve kendinizi meydana koymaya çalışacağınız bir hafta olacak sizler amacıyla. Oldukça çözüm odaklı, iş bitirici olabilecek, işinizle alakalı mevzularda kuvvetli şahıslardan mühim tavsiyeler alabilecek, iş mevzusu ile alakalı size üstünlük sağlayacak sözleşme ve anlaşmalar
yapabilirsiniz.

 

BAŞAK

Bu Burçlar Paraya Para Demiyecekler ASTROLOJİ GENEL

Seyahatler, turistlarla temaslar, medya, satış, pazarlama, ticaretle ve hukukla alakalı mevzularda ilgili ismim atılması gerektiğini, vakit vakit gecikme, aksaklıklarla karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Bu mevzularla alakalı sabırsız, aşırı inatçı tavırlardan uzak durmak faydalı olacaktır. Hayatınızı değiştirecek bir seminere, mevzuşmaya katılabilir ya da eğitime başlayabilirsiniz.

 

TERAZİ

Bu Burçlar Paraya Para Demiyecekler ASTROLOJİ GENEL
Finansal mevzular, ortaklaşa kazanımlar, miras, ödemeler, borçlar, alacak-verecek mevzuları, krediler, burslar..vb mevzularla alakalı çözüme kavuşacak ama gerilim yaratacak hallerle karşılaşabilirsiniz. Aşırı inatçı, sert, yıkıcı olmak yerine yapıcı ismim atmanız bu hafta ehemmiyet kazanacaktır. Aşırı hırs zarar verebilir.

AKREP

Bu Burçlar Paraya Para Demiyecekler ASTROLOJİ GENEL
İkili temaslar, ortaklıklar ve evlilikle ilgi mevzular ön planda olacak. Bu mevzularla alakalı aşırı inatçı, dediğim dedik, ya hep ya hiç mantığında hareket etmek zarar verebilir, daha uzlaşması ve desteklere açık durmakta fayda var. Yine yalnız olanlar bu hafta aşktan yana talihli sayılabilecek bir proses, bilhassa bu mevzu ile alakalı etkileşim trafiğiniz artmaya başlayabilir.

 

YAY

Bu Burçlar Paraya Para Demiyecekler ASTROLOJİ GENEL
İş ve çalışma ortamınızla alakalı mevzularda çok daha enerji ve efor sarf edeceğinize işaret etmekte. Beraber çalıştığınız şahıslar ile inatçı davranışlar, haklı olup olmama mücadelesi temaslare zarar verebilir ilgili olmakta fayda var. Bu hafta bilhassa free çalışanlar ya da kendi işini yapanlar, serbest çalışanlar yeni kazanç sağlayacak projeler ile karşılaşabilirler.

 

OĞLAK

Bu Burçlar Paraya Para Demiyecekler ASTROLOJİ GENEL
Aşk ve çocuklarla alakalı mevzularda agresyon, efor ve mücadele daha çok ön planda olabilir. İnatçı, aksi, aşırı sahiplenici tavırlar zarar verebilir. Libidonuz her vaktinden yüksek olabilir. Özel hayatınıza dair bir şeyleri değiştirmek, tekrar düzenlemek amacıyla ideal bir proses olacaktır.

KOVA

Bu Burçlar Paraya Para Demiyecekler ASTROLOJİ GENEL
Hayat mucadelesinden baya bir efor sarfediyorlar ve eni sonunda mutlu osna kavuşuyorlar. Şartları ve koşulları çok çok zorlamamakta fayda var, eviniz amacıyla tamirat, onarım, bakım, taşınma, yer değiştirme amacıyla son derece ideal bir hafta olacak sizler amacıyla. Geleceğe yönelik projelerinizi bu hafta şekillendirmeye başlayabilirsiniz.

 

BALIK

Bu Burçlar Paraya Para Demiyecekler ASTROLOJİ GENEL
Yakın etrafniz, kardeşleriniz ve komşularınızla gergin etkileşimden sakınmanızda fayda var. Bu hafta herkesin ilgi oda siz olabilirsiniz güzel sözlerinizle ve tebbesümünüzle tüm dikkatler üzerinize gelecektir. Uyumlu ve barışçıl bir yaklaşım size kazanç sağlayacaktır. Yine bu hafta süratli bir kararla eğitime başlayabilirsiniz ki bu turist dil eğitimi olabilir, seminerlere, sunumlara katılabilirsiniz.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News