Burçlar Aşık Olunca Barometresi Nedir

Genellikle yeni tanıştığımız ve etkilendiğimiz insanların burçlarını öğrenir öğrenmez onların ile ilgili düşünce sahibi olabilmek ve bir şeyler öğrenebilmek amacıyla kesinlikle burç özelliklerini inceler ve o bireyi tanıyabilmek ve doğru yaklaşabilmek amacıyla lüzumlu adımlara dair taktikler öğreniriz. Aynı vakitte şahsa dair düşünceler ve uyuşup uyuşulmayacağını kavramanın bir başka yolu da aşk barometresine bakmak ve bu hususta düşünce üretebilmektir.

Aşk Barometresi Nedir?

Burçların birbirleriyle uyumunun yanı sıra, hangi burç âşık olunca nasıl davranır, hareketleri ne yönde değişir, âşık bulunduğu kadında ya da erkekte ne gibi özellikler arar gibi bulguların yer aldığı astrolojik bulguya aşk barometresi denmektedir.

12 burca ait değişik aşk barometresi bulunmaktadır. Nasıl ki her burcun kendisine göre değişiklik gösteren özellikleri bulunmaktadır ise, temas sırasında ve âşık olduklarında da değişik tutumlar gösterebilmeleri mümkündür. Bu sebeple etkilenilen şahıs ile ilgili daha iyi düşünce sahibi olabilmek ya da onun bize karşı olan duygularına dair ipuçları yakalayabilmek amacıyla burç özelliklerinden yola çıkarak aşk barometresine başvurmak hem mantıklı hem de doğru yönlendirebilecek bir uygulamadır.

 

KOÇ AŞIK OLUNCA NELER OLUR

Burçlar Aşık Olunca Barometresi Nedir ASTROLOJİ GENEL
İlişki de iyi bir oyuncusunuz, poker oynar gibi zeki ve kendinizi ele vermeden. O hırçın havalarınızın yanısıra aşağılarda gizlenen bir duygusallık var. Kalbiniz aşktan yana, var olma sebeplerinizden biri aşk, ruhunuz en çok aşktan besleniyor. “Seviyorum, o halda varım!” sözünü biri söylemiş olsaydı bu sizden biri olurdu. Kimle beraberyseniz biliyorsunuz ki o sizde olmayan özelliklere sahip ve sizin eksik bulunduğunuz noktaları tamamlıyor. Zarafet, yumUşak huyluluk ve insanları yönetim edebilme yeteneği… Sıcaksınız, kanınız kaynıyor, yaşam enerjinizden eğliyor bu sıcaklık. Empati konusu ile ilgili iyi olmadığınız bir gerçek, empati yapmaya lüzumsinim dahi duymuyorsunuz. Bu hal karşınızdakini hiç bir vakit tam olarak anlayamamanıza sebep oluyor ve temaslarinizi hep zorlaştırıyor.

 

BOĞA AŞIK OLUNCA NELER OLUR

Burçlar Aşık Olunca Barometresi Nedir ASTROLOJİ GENEL
Duyarlılıkta ve Romantizmde insanların idolüsünüz. Dışı güzel, içi boş olanlara inat siz sadeliğin zarafetiyle bezenmişsiniz, bundan da çok keyif alıyorsunuz. Gerçek olmayan hiçbir şeye lüzumsiniminiz olmadığı gibi gerçek olmayan bir aşkın yanısıran bile geçmiyorsunuz. Aşkı bütün gerçekliğiyle yaşamınıza alıyor, doğanızın zarafetiyle, sıradan olan her şeyin dışında kalmayı beceriyorsunuz. Karşınızdakinin insan bulunduğunun farkında olarak affediciliğinizle büyüklüğünüzü temaslarınızda de işaret ediyorsunuz. İçsel dünyaların insanı, kusursuz eş sembolü, koruyucu melek ve her şeyden muhimi sadakate olan saygınız ilgi çekici boyutlarda. Hep bu tür kalmalısınız.

 

İKİZLER AŞIK OLUNCA NELER OLUR

Burçlar Aşık Olunca Barometresi Nedir ASTROLOJİ GENEL
İkizler aşık olunca tam bir ergene dönerler, yeni yetmelerden farkı kalmaz. Tatlı canınız sıkılmaya acıya gelmiyor, derhal yanınıza yakışacak bir sevgili bulmak onunla hem mutlu olmak hem de “Ve iste ben gene gururlar sunar” demek istiyorsunuz. Sevgiliniz sizin amacıyla biraz da biçim ne yazık ki bu tür kendini göstermeye istekli yapınız temasta de bu tür bir hal alıyor. Yaşamış olduklarınızı sıksık eleyip dokuyorsunuz. Aşkta hiçbir vakit çok derin bir yakınlık haluna girmiyorsunuz, daha yüzeyel ve daha pragmatist bir yapınız var. Bunun nedeni duygusal ya da yüzeyel olmanızdan değil bilakis acı çekmekten çok korkmanızdan kaynaklanıyor. Elitist fikirleriniz insanları bulunduğu gibi görmenizi engelliyor, onları kategorilendirmekten kendinizi alıkoyamıyorsunuz. Aşık olmak sizin amacıyla o kadar da kolay değil. Hem sizin sınırlarınızda elitist olacak bir de üzerine duygusal bağ olacak bir de tensel uyum olacak, bence elitist olmayı bırakın zira biçim sizi beslemez ama benim lafımla değişmeyeceğiniz de bir gerçek.

 

YENGEÇ AŞIK OLUNCA NELER OLUR

Burçlar Aşık Olunca Barometresi Nedir ASTROLOJİ GENEL
İletişim kurmak konusu ile ilgili çok usta olmayabilirsiniz ama bu aşkı yok saydığınız manasına gelmez. Aşk sizin amacıyla kolay bir hikayeden ya da kolay bir etkileşim şeklinden çok çoksıdır. Duygularınıza karşı hep şüphecisiniz, hisler bir filtreden geçmediği prosese kalbinizde bir yer bulmaz fakat o bölgeye indiğinde de bütün kalbiniz ve ruhunuz aşkla dolar. Kalbiniz bir insan amacıyla çarpmaya başladığında da ordan çıkış kolay olmaz. Kendi idealize ettiğiniz dünyanızda iki şahıslik bir aşk yaşarsınız ve partnerinizi de bu havaya sokmak konusu ile ilgili çok çaba göstermeseniz de başarılı olursunuz, galiba bunun nedeni içten ve yoğun olan hislerınızdır. Aşk ve tutkunun bu kadar derinliklerine girmeniz yaralanmanızı kolayleştirir sizi kırılgan yapar. Bu duruma nasıl geldiyseniz bu haldan de fakat çok ince süzgeçler filtreler neticesinde çıkarsınız. Toparlanmanız vakit alır fakat sizden diğer biri da sizi bu haldan kurtaramaz.

 

ASLAN AŞIK OLUNCA NELER OLUR

Burçlar Aşık Olunca Barometresi Nedir ASTROLOJİ GENEL

Aslan kral ya da kraliçe tahtına aşkını bekler her vakit. Siz de elitistsiniz biraz, kendinizi layık görüldüğü şahıs kendi tanımlarınızda yüksek nitelikleri olan bir sevgili. Onu bulmak amacıyla beklersiniz beklersiniz duygusal açlığınızı gidermek amacıyla temas yaşamaktan da geri durmazsınız ama dilediğiniz yüksek vasıfları olan bireyi bulamadığınızda hevesiniz bir an amacıyla kaçar sonra enerjik bir biçimde aramaya devam edersiniz. Bulduğunuz şahıs de büyük ihtimalle sizin gibi seçkinci biri olacaktır, bu hal sizin de bir grup sınamalardan geçmenize, sizin de kategorilendirilmenize sebep olacaktır unutmayın. Seçkincilik yapacağınıza enerjinize yanıt verebilecek bir insanla beraber olun zira aşk sizin gözlerinizin amacıylai parlatıyor ve şunlar bazı biçimlerle olacak şeyler değil.

 

BAŞAK AŞIK OLUNCA NELER OLUR

Burçlar Aşık Olunca Barometresi Nedir ASTROLOJİ GENEL
Sarılmanın sağlığa iyi yaklaştığını düşünüyorsunuz, insanlara dokunmaktan hiç çekinmiyorsunuz bu sizin amacıyla çok natural bir şey. Günün bütün derdini, tasasını yorgunluğunu bir kucaklamanın aldığını düşünüyorsunuz, sevgilinize bu kadar dolanmanızın nedeni bundan. Sevgilinizin yanısıra diğer bir dünya var olumsuzlukların olmadığı bir dünya. Aşk size göre başlayıncaya kadar keskin çizgilerden meydana gelir beyaz ya da kara fakat temasnin amacıylae girince gri alanları yok saymazsınız ve çok anlayışlı bir insan olursunuz. Aklınızdan geçenlerle eylemleriniz birbirinden değişik olunca dengeniz bozuluyor, kafanız karışıyor. Ya bulunduğunuz gibi davranın ya da davrandığınız gibi olun nasihati sizin amacıyla işe yarar. Harika bir gece yaşadıktan sonra poker suratınız ne kadar aşık bulunduğunuzu gizler. İlişki içerisindeki çatışmalardan beslenirsiniz. Bir temas içerisindeki çekişme sizi ayakta tutar ve ne kadar çeşahısrseniz o kadar tutkuyla aşık olursunuz. Karşınızda çekişmeyi sıhhatli aşkın parçası olarak gören birilerine lüzumsiniminiz var.

 

TERAZİ AŞIK OLUNCA NELER OLUR

Burçlar Aşık Olunca Barometresi Nedir ASTROLOJİ GENEL

Teraziler yalnız oldukları tek bir an bile olmasını istemezler. Yalnızlık kimileri gibi onların özledikleri bir şey değildir. Ayrıntılar sizin amacıyla önemli, sizi ufak ayrıntılarla çok mutlu edebilirler. Bir güzel söz sizin amacıyla diğer insanlara göre daha çok şey ifade eder. Bir güzel jestin ya da bir çiçeğin karşısında kendinizden geçecek kadar mutlu olabilirsiniz. Sıcak, içten ve biraz da saf yapınız etrafınızda sizin gibi insanlar bulunduğunda daha huzurlu ve güvende hisseder. Değişik aktivitelere çok üşenseniz de sırf yaşamınızın aşkını bulmak ya da yalnızlığınızı gidermek amacıyla katılırsınız. Evlilik tam size göredir, her ne kadar sevgi amacıyla deli olan gönlünüz beklenmedik vakitlerde yıldırım aşlarından etkilense de evlilik bence size göre bir temas şekli.

 

AKREP AŞIK OLUNCA NELER OLUR

Burçlar Aşık Olunca Barometresi Nedir ASTROLOJİ GENEL

Burcunuz size şunları yaptırıyor, çekişmeler, sürtüşmeler, kızgınlıklar, güç gösterileri aşkın bu görsel Show kısmından çok beğeni alıyorsunuz. Sizin tutkulu aşık olarak bilinmeniz de bundan. Aşk halunu bir kendinden geçme durumu olarak yaşıyorsunuz. Romantizmin uç noktalarında gezinmek, inanılmaz efsanevi aşklara imza atmak sizin amacıyla vazgeçilmez bir yaşam gayesi. Beyninin içi kendi kurallarıyla dolu olan, gelenekçi, katı kurallara biyat edebilen değişik bir insansınız, karşınızdaki insanın sizi anlaması ve sizin dur durak bilmeyen zihinsel feveranlarınıza uyum sağlaması her vakit son derece zor.

Burçlar Aşık Olunca Barometresi Nedir ASTROLOJİ GENEL
YAY AŞIK OLUNCA NELER OLUR

Burçlar Aşık Olunca Barometresi Nedir ASTROLOJİ GENEL

Siz biraz ayna gibisiniz, karşınızdaki insanın formuna giriyorsunuz. Sevgiliniz sizi beğensin diye bir anda onun kopyası olup çıkıveriyorsunuz, onun ilgilendiği şeylerle ilgilenip onun hobilerini hobiniz yapıyorsunuz. Kıskançlık konusu ile ilgili biraz abartılı bulunduğunuz çok doğru. Sevdiklerinizi bu kadar kıskanmanız ve bunu hiç çekinmeden göstermeniz temasnize biraz olsun zarar veriyor. Karşınızdaki insandan sadakat bekliyorsunuz ama beklemek amacıyla evvelce sizin de bu kurala riayet etmeniz lazım olur öyle değil mi, bunu her ne hikmetse gözden kaçırıyorsunuz. Aşırı hislerınız ve şunları gösterme biçiminiz sevgilinizi şaşırtıyor, umalım ki sizi bu halunuzle de sevsinler.

 

OĞLAK AŞIK OLUNCA NELER OLUR

Burçlar Aşık Olunca Barometresi Nedir ASTROLOJİ GENEL

Dalgalı bir denizde yelken açıyor gibisiniz, sıksık çalkantılı hislerın içerisinde savruluyorsunuz, hiç çamura yatıp şikayet etmeyin, bunu yelkeni fırtınalı denizlere sürmeden evvelce düşünecektiniz. Dönemsel temaslar yaşıyorsunuz o vakit ruh halunuz neyi kaldırıyorsa yaşamınızda onu arıyorsunuz. Yetişkin gibi davranmaya başladığınız vakitlerde var tabi ki. Aşırı duyarlı uçlarınız aşk yaşamınıza girdiğinde sanki dünyanın en aşık insanı gibi davranmanıza sebep oluyor. Kaprisli mızmız bir insan olabiliyorsunuz, sizin hoşunuza gitmeyen her şey yaşamta varlık nedenini anlayamadığınız ve olmazsa olur şeyler. İnişli çıkışlı heyecanlı beraberlikler sizi bir temasnin içerisinde daha uzun vakit tutmaya yetebiliyor.

KOVA AŞIK OLUNCA NELER OLUR

Burçlar Aşık Olunca Barometresi Nedir ASTROLOJİ GENEL

Kurallar mı, onları yıkmaktan, alt üst etmekten, söylenenin tam tersini gerçekleştirmekten keyif alıyorsunuz. Bir tabuyu yıktığınızda aldığınız keyif sizi kısa ve geçici bir vakitliğine sarhoş ediyor. Sonrasında derhal o idealist gerçekçi yapınıza geri dönüyorsunuz. Zorluğa, sıkıntıya gelemiyorsunuz yaşamınıza giren insanın yaşamınızda büyük değişiklıklar yapmadan yalnızca sizin boş bıraktığınız alanlara girmesini istiyorsunuz. Onun dışında bir beklentileri bulunduğunda bu duruma dayanamıyorsunuz ve tepkinizi hiç bir bildirime lüzum duymadan giderek koyuyorsunuz. Tensel tutkular sizin idealize ettiğiniz dünyanıza daha çok uyum işaret ediyor zira onlar aşk gibi tutsak edici olmaktan uzaklar. Çoklu temaslar tensel tutkularla uyum gösterse de ruh sağlığınız amacıyla çoklu temaslarden uzak durun.

 

BALIK AŞIK OLUNCA NELER OLUR

Burçlar Aşık Olunca Barometresi Nedir ASTROLOJİ GENEL

O kadar duygusalsınız, derinlik sahibisiniz fakat bir teması bitirmeden diğerine başlayabilecek kadar rahat bir yapınız var, bu çelişkiyi çözebilene aşkolsun. İçinizdeki bu herkesi sevme patlamaları sizi bu duruma getiriyor olabilir sizi suçlamıyorum ama bu yaptığınız etik değil haberiniz. Tutkuya kendinizi kaptırdığınız vakitler az değil. Bağlanma konusu ile ilgili hızlısınız, kaçma konusu ile ilgili aynı süratte değilsiniz ama onu da bir alternatif olarak her vakit değerlendiriyorsunuz. Partnerinizi seçerken düzen, kolay zeka, detaycılık şunları aramıyorsunuz ama sonradan ondan bu özellikleri göstermesini bekliyorsunuz siz de biraz acayip değil mi. Evvela bir ne dilediğinize odaklansanız ya. Biraz sakin olun bu kadar aceleci olmaya lüzum yok aşk o kadar da uzak değil.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News