Burçlarda Bu Tarihlere Dikkat

Burçlarda Bu Tarihlere Dikkat

Merkür 9 KAsım’da Güneş’in kalbine doğuyor. Bir vakit orada kalacak ve bu hal her burca çok mühim fırsatlar sunacak. Merkür her tür algılama, etkileşim, kanaat ve konuşmanın baş temsilcisidir. Bir asırda toplam 13 kere gerçekleşen bu hadiyi ehemmiyete almalı ve ehemmiyetsemelisiniz. Elinize bir kalem kağıt alın ya da telefonunuza bildirdiğimiz tarih ve saati not edin.

9 Kasım 2016 Pazartesi 17:12 ile 10 Kasım 07:41 arası Merkür Güneş’in kalbine geçiyor. Bu tarihler arası nadir şekilde gerçekleşen bir vakaa şahit olacağız. Bu vaka gerçekleştiğinde Merkür Güneşin kalbine oturacak. Bunun bir başka adı “Cazimi” dir. Bu vakanın etkisi ilk oluşuma oranla azalarak devam etse de tam 1 hafta vakitsince vakitcek. Etkilerini lehinize çevirebilmek amacıyla önerilerimizi ehemmiyete almanızı tavsiye ediyoruz.

DÜŞÜNCELERİNİZE DİKKAT EDİN!

Merkür Güneş’in kalbine geçtiğinde bütün evrende sayısız etkileşim hakim olacak. Bu da demek oluyor ki sizin sesiniz ve arzularınız ehemmiyet kazanıyor. Evrenin taleplerinize olumlu cevap vermesini istiyorsanız, bilhassa bildirdiğimiz saatler arası sözlerinize ve kanaatlerinize ilgi etmelisiniz. Tavsiyemiz ilk olarak rahatlayın, ruhunuzu dinlendirin, beyninizi ve kanaatlerinizi arındırın. Daha sonra arzularınıze odaklanın. Mümkünse bu saatler arası yalnız kalın.
Merkür’ün Dünya ve Güneş’in arasına geçisini Türkiye’den gözlemleyebilirsiniz. Bir ileri geçiş ise tam olarak 11 Kasım 2020’da gerçekleşiyor. Bu tür hadiseler evrenin bize verilen büyük ve nadir şanslardan. Değerlendirebilmenizi dileyerek burcunuzun ihtiyaçlarına ve ne şekilde etkilenebileceğinize göz atalım.

Koç

Burçlarda Bu Tarihlere Dikkat ASTROLOJİ GENEL
Merkür’ün Güneş’in kalbinde olmasının KOÇ Burcuna etkisi; Koç burcu amacıyla etkileşim son derece mühim. Bu amaçla bilhassa etkileşimle alakalı konularda terslikler yaşayabilirsiniz. Bunun önüne geçmek istiyorsanız, değer verdiğiniz insanların söylediklerini öneme alın ve hatalı anlaşılmalara mahal vermeyin. Bu tarihler arası kısa vakitli tatile çıkmayı düşünebilirsiniz.

 

Boğa

Burçlarda Bu Tarihlere Dikkat ASTROLOJİ GENEL

Merkür’ün Güneş’in kalbinde olmasının BOĞA Burcuna etkisi; Boğa burcu parasal hususları ve kendisi amacıyla söylenenleri çok kafasına taktığı amacıyla, bu tarihlerde daha ilgili olmalı. Finansal bazda hatalı hesaplamalar yapabileceğiniz gibi, hatanızı kabul etmeyerek hali daha da büyütebilme ihtimaliniz var. Yine, kıskançlıkların ve gerginliklerin yüksek oranda yaşanabileceği haller söz konusu.

 

İkizler

Burçlarda Bu Tarihlere Dikkat ASTROLOJİ GENEL
Merkür’ün Güneş’in kalbinde olmasının İKİZLER Burcuna etkisi; İkizler burcu keyfine düşkünlüğü ve neşesi ile tanınır. Bu tarihlerde genel anlamda bir gerginlik olabileceği amacıyla siz de bundan olumsuz etkilenebilirsiniz. Bu amaçla kendinizi işlerinize kanalize etmelisiniz. Biraz yalnız kalmayı ve güzel şeyler düşünmeye çalışın. İletişiminizi en asgariye indirgemeniz mümkün etkileşim teklemelarını giderecektir.

Burçlarda Bu Tarihlere Dikkat ASTROLOJİ GENEL

Yengeç

Burçlarda Bu Tarihlere Dikkat ASTROLOJİ GENEL

Merkür’ün Güneş’in kalbinde olmasının YENGEÇ Burcuna etkisi; Yengeç burcu kendisi amacıyla en mühim olan şeylerle sınanabilir. Genellikle bilgisayar, cep telefonu gibi elektronik eşyalarınızın bozulması canınızı sıkabilir. Öfkeyle hareket etmekten kaçının. Acele karar sunarak haddinden çok pahalı ve hesapsız şeyler almayın. Yine bu bağlamda internet işlerinizde tekleme olma ihtimalini aklınızdan çıkarmayın ve gözlerinizi dört açın.

Aslan

Burçlarda Bu Tarihlere Dikkat ASTROLOJİ GENEL
Merkür’ün Güneş’in kalbinde olmasının ASLAN Burcuna etkisi; Aslan burcu duyguları yönünden zorluk çekebilir. İletişiminize son derece ilgi ettiğiniz bu devrelerde her şeyi amacıylaizde hayatayı tercih etmeniz isabetli bir karar olur. Keyif alacağınız etkileşimlere yönelerek, yalnızlığın keyfini çıkarın. Sohbetlerinizi mümkün olduğunca kısa kesin.

 

Başak

Burçlarda Bu Tarihlere Dikkat ASTROLOJİ GENEL

Merkür’ün Güneş’in kalbinde olmasının BAŞAK Burcuna etkisi; Başak burcu amacıyla bu devre hayat kısmı farklılığı söz konusu. Mümkünse bu hali bir vakit erteleyin. Taşınma, ev kiralama, satın alma ve miras hususlarında tekleme yaşanabilir. Bu tarihlerde attığınız adımlar iyi olsa da, hatalı etkileşimle dilediğiniz şekilde ilerlemeyebilir.

 

Terazi

Burçlarda Bu Tarihlere Dikkat ASTROLOJİ GENEL
Merkür’ün Güneş’in kalbinde olmasının TERAZİ Burcuna etkisi; Teraziler amacıyla kısa-uzun seyahatler gündemde. Pazartesi günü yolculuk yapmamanız sizin amacıyla daha hayırlı olacaktır. Bunun yerine yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir ya da kendinize vakit ayırabilirsiniz. Çevrenizdeki kriz ortamlarından uzak durmaya çalışın.

 

Akrep

Burçlarda Bu Tarihlere Dikkat ASTROLOJİ GENEL

Merkür’ün Güneş’in kalbinde olmasının AKREP Burcuna etkisi; Akrep burcu harcamaları ile meydana çıkıyor. Kazandığınızdan çoğunu harcıyorsunuz ve Pazartesi günü bu hal haddinden çok olabilir. İçinizde anlamlandıramadığınız duyguları alış veriş ve eğlence ile kapatmayı isteyebilirsiniz. Fakat bu sizin gelecekte büyük sıkıntılara düşmenize namacıyla olabilir, ilgi!

 

Yay

Burçlarda Bu Tarihlere Dikkat ASTROLOJİ GENEL

Merkür’ün Güneş’in kalbinde olmasının YAY Burcuna etkisi; Yay burcu kariyer planlaması üstüne çalışıyor. Fakat bu tarihler arası mutlaka yeni bir başlangıca imza atmayın. Önemli sözleşmeler yapmayın ve ortaklıklara girmeyin. Bu hali en azından 1 hafta ertelemenizde yarar var. Aynı vakitte harcamalarınız ilgi etmelisiniz.

 

Oğlak

Burçlarda Bu Tarihlere Dikkat ASTROLOJİ GENEL

Merkür’ün Güneş’in kalbinde olmasının OĞLAK Burcuna etkisi; Oğlaklar amacıylae kapanık bir devrede. Özel hayatında problem hayat sürdüren oğlaklar bilhassa bu hale ilgi etmeliler. Öyle ki bu tarihlerde çoğalan anlaşmazlıklar ayrılıkla sonlanabilir. Daha sakin ve anlayışlı olmaya, yalnız kalmaya özen gösterin. Spor yapabilir, sizi keyiflendirecek uğraşlara yönelebilirsiniz.

 

Kova

Burçlarda Bu Tarihlere Dikkat ASTROLOJİ GENEL

Merkür’ün Güneş’in kalbinde olmasının KOVA Burcuna etkisi; Kova burcu isyanlarda. Bu devre sizi son derece zorluyor. İçinize attığınız bir çok duygu bir anda patlayabilir. Hiç istemediğiniz tartışmaların amacıylae girerek, başınızı alıp gitmek isteyebilirsiniz. Genellikle evli kovalar amacıyla son derece ilgi edilmesi gereken tarihler. Mümkünse kısa devre tatile çıkın.

 

Balık

Burçlarda Bu Tarihlere Dikkat ASTROLOJİ GENEL

Merkür’ün Güneş’in kalbinde olmasının BALIK Burcuna etkisi; Balık burcu işlerini yoluna koymanın keyfini yaşıyor. Ama tam işlerinizi yoluna koyduğunuzu düşündüğünüz bu vakit zarfında yaşayabileceğiniz küçük teklemelar size hay aksi! dedirtebilir. Bunun, yaşanacak olan Merkür’ün Güneş’in kalbine doğması ile alakalı olma ihtimalini aklınızdan çıkarmayın ve iyi niyetinizden katiyen vazgeçmeyin.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News