Burçların En Zayıf Noktaları Nelerdir

Herkesin hayat yolunda sahip bulunduğu bazı zaaflar vardır. Zaaf, Arapça ‘daf’ sözcüğünden türemiştir ve zayıflık anlamını taşımaktadır. Zaaf, şayet hayatımızı olumsuz yönde etkilemeyecek boyuttaysa sorun teşkil etmez. Astroloji yönünden bakıldığında da, burçların en zayıf noktaları nelerdir sorusunun yanıtı tür türtir.

 

Koç Burcu En Zayıf Noktaları

Burçlar aleminin en hiddetli burçlarından kabul edilen Koç, haksızlığa katiyen gelemez. Aynı vakitte dizginlenmeyi de sevmeyen bir yapıdadır. O yönde, şayet haksızlığa uğradıysa, öfkesini denetim edemeyeceği haller da yaşanabilir. Bu da, haklıyken haksız pozisyona düşmesine, yorgun hissetmesine namacıyla olabilir.

Boğa Burcu En Zayıf Noktaları

Burçlar aleminin en inatçı burçlarından biri olan Boğa, kendisi de bu halde sıksık muzdarip olur. Saate ayak uydurmaya, biraz esnemeye çalışsa da, son derece zorlanabilir. Boğa yalnızları oynasa ve dışarıdan soğukkanlı gözükse de, samimi içe onu anlayan bir partnere gereksinim duyar. Fakat, inadı bir zayıflık olarak onu ele geçirdiği amacıyla, yerinde sayar ve harekete geçemez.

 

İkizler Burcu En Zayıf Noktaları

Burçlar aleminin en kararsız burçlarından biri olarak tanınmış İkizler’in en büyük zaafı bir türlü kendisi amacıyla doğruyu seçememesidir. Tam bir şeye karar verirken, tersini düşünerek hareket etmesi de mümkündür. Arada sırada bir karar alıp, ondan vazgeçebilir. Bu da İkizler burcunun hayatta bir devamlılık tutturmasını zorlaştırır. Kafasını toparlaması adına, odaklanabileceği sabit bir kişi, sabit bir nokta bulması tavsiye edilir.

 

Yengeç Burcu En Zayıf Noktaları

Burçlar aleminin en Romantik burçlarından biri şeklinde görülen Yengeç, çok merhametli ve duygusaldır. Sürekli duygularıyla hareket ettiği amacıyla, mantıklı kararlar veremez. O yüzden de, sıkça üzülür. Yengeç burcunun en büyük zaafı içerisindeki şefkat duygusu olmasından ötürü, başkasının hayatını da kendi hayatı gibi yaşayabilir. Bu da onu sık sık üzer. O yüzden, Yengeç burcunun daha realist birileriyle hareket etmesi, hislerini hak edene vereceğini öğrenmesi gerekir. Yengeç burçlarındaki insanlara, hislerini aktarabilecekleri sanat merkezlerine, kurslara gitmeleri tavsiye edilir.

 

Aslan Burcu En Zayıf Noktaları

Burçlar aleminin en burnu havada burçlarından biri olan Aslan, çok gururludur. Lakin, o gururlu özgüveninin altında, kendini yalnız hisseden ve titiz bir kedi yavrusu yatmaktadır. Bu yüzden, bir Aslan’ı ayağa kaldırmak, ona bir işinizi gördürmek ya da onunla etkileşim kurmak istiyorsanız, en büyük zaafı olan övülmekten işe başlamalısınız. Aslan burçları kendilerinin kral ya da kraliçe olduklarını duymaktan haz alırlar. Böylelikle, onun amacıyla dünyanın en iyi insanı siz olursunuz. Aslan burçlarına derhal olumsuzluğa kapılmamaları ve panikle hareket edip, karşı taraftan sıksık ilgi beklememeleri konusunda destek verilmelidir. Enerjilerini atabilecekleri sporlara ya da dağcılıkla alakalı alanlara yönelmeleri mümkündür.

 

Başak Burcu En Zayıf Noktaları

Burçlar aleminin en derli toplu burçlarından biri olan Başak, yalın bir yaşantı sürmeyi sever. Her şeyinin çerçevesi cetvelle çizilmişçesine belli olan bu burcun en büyük zaafı sevdiklerine karşı sıksık mesuliyet almasıdır. Biri bir işi yarım bıraktıysa, düzensizce yaptıysa ya da yapamadıysa, Başak onun yerine o sorumluluğu alarak, kendisine iki katı iş çıkarır. Sevdiği bireyin üzerine düştüğü amacıyla de, onun yerine çoğu vazifiyeti halletmek de ona kalır. Bunun amacıyla, biraz daha az gerilim alacakları, mesuliyet sahibi şahıslarla bir araya gelebilirler.

 

Terazi Burcu En Zayıf Noktaları

Burçlar aleminin en faal burçlarından biri Terazi’dir. Terazi burçlarının en büyük zaafları yalnız kalamamalarıdır. Bunun amacıyla, saçma sapan ortamlara bile gönülsüzce girmeleri mümkündür. Sıkça karar değiştirdikleri amacıyla de, acele sıkılabilirler. Bu yüzden, Terazi’lerin odaklanabilecekleri, faydalı işler yapabilecekleri alanlara yönelmeleri, yardım kuruluşlarında gönüllü çalışmaları gibi haller onları biraz daha denetimli kılacaktır.

 

Akrep Burcu En Zayıf Noktaları

Burçlar aleminin en kuşkuci burçlarından biri olan Akrep, tutkuları ve bilhassa cinselliğe olan zaafları yüzünden kimi vakit kafasını derde de sokabilir. Kontrol edilemeyen yakıcı enerjisiyle, kendisine de zarar verir. İçine bir kuşku tohumu düştüğünde, etrafını gözü görmez, alev alarak, kendisini yakabilir. Akrep burçlarına bilhassa sakin kalabilecekleri sanatsal faaliyetlerle uğraşmaları, enerjilerini yaratıcı düşünceye, sanata aktarmaları önerilmektedir. Ebru, hat, ney üflemek, meditasyon, yazmak gibi içsel ve sakin faaliyetlerle kendilerini geliştirmeleri mümkündür.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Burclarin-En-Zayif-Noktalari-Nelerdir Burçların En Zayıf Noktaları Nelerdir ASTROLOJİ GENEL  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları Burçların En Zayıf Noktaları Nelerdir burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu

Yay Burcu En Zayıf Noktaları

Burçlar aleminin en renkli, en zeki burçlarından biri olan Yay, çok iyimser ve affedicidir. Herkese en demokratik şekilde davranmaya çalışırken, onun iyi niyetini suistimal etmeye çalışanlar olacaktır. Bununla birlikte, zodyakın en orjinal ve yapımcı burçlarından sayıldığı amacıyla, kendisinden ziyade, etrafına faydası dokunsun diye çalışırken, yorulabilir. Bu yüzden, iyi niyetini herkese değil, evrensel dşayetler bağlamında gereksinimi olanlara verdiğinde rahatlayacaktır.

Oğlak Burcu En Zayıf Noktaları

Burçlar aleminin en denetimcü burçlarının başında Oğlak gelir. Oğlak burcu, etrafındaki insanları, girdiği ortamları denetim etmeye çalıştığı amacıyla, bir vakit sonra o katılığının içerisinde gerilip, sıkışabilir. Oğlak burçlarının esneyebilecekleri, renkli ortamlara gereksinimi vardır. O anlamda, tiyatro topluluklarına, komik stand up gösterilerine katılıp, pantomim gibi alanlarda hobiler edinebilirler.

 

Kova Burcu En Zayıf Noktaları

Burçlar aleminin en soğukkanlı burçlarından biri kabul edilen Kova’nın en büyük zaafı birisi ile ortak çalışmalara girip, ortak bir karar verememesidir. Özgürlüğüne çok düşkün bulunduğu ve duyguları anlamakta yoksunluk çektiği amacıyla, kendisinden uzak durulması da mümkündür. Bu yüzden, Kova burçları zeki ve çevik hallerini, daha evrensel hedefler uğruna, yardım isteyen, uzaklık geliştirdikleri insanlara verebilirler.

Balık Burcu En Zayıf Noktaları

Burçlar aleminin en alıngan burçlarından biri olan Balık, buluttan nem kapacak denli titiztır. Kimsenin kafasına takmayacağı halleri takar. Bu yüzden de, karşısındaki insanlar ne bulunduğunu tam anlayamazlar. Çünkü, çok büyükte bir hayal aleminde yaşar. Alınganlık huyundan biraz uzaklaşması adına, Balık burcunun karşıdakilerden beklentiye girmemeleri gereklidir.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum