Burçların Kalbini Nasıl Kazanırsınız

Her kalbin fethine giden bir yol vardır. Her burcun insanı amacıylase; bu fethe giden yol ayrıdır. Bütün burçların gönül yolu değişik madem öyleyse soralım derhal: Burçların kalbini nasıl kazanırsınız ? Kimi burç amacıyla; kalbini kazanma yolu, aşk demektir, kimisi amacıyla bağlılık, bazısı da sayısız itimat ister karşısındaki insandan. Hal bu tür olunca her burç insanı bir diğer sever diğerinden; herkes kendi doğrusunun peşinden gider çünkü. Dilerseniz derhal başlayalım anlatmaya; hangi burcun kalbini nasıl fethedebilirsiniz!

Koç Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Bitmek bilmez enerjisi ve neşesiyle Koç; dinamik ve canlı yapısını her daim korur. İnatçıdır, rekabetçidir, konuşmaktan ve kendini ifade etmekten hoşlanır; rastgele bir ortamdaki mücadeleden kaçınmaz. Bir Koç burcunun gönlüne girmek amacıyla; ona emek vermeye ve gerektiğinde onun amacıyla mücadeleye girmeye hazır olmalı; ona değer verdiğini hissettirmeli her daim. Girişken yapıya sahip Koç insanını kalabalıklar içerisinde ayırt etmeli ve onun yaşam enerjisine ortak olmalı! Kısaca Koç burcunu etkilemek; varlığını ona hissettirmekten ve kendini net bir şekilde ifade etmekten geçiyor.

Boğa Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Sahiplenici ve sabırlı bir yapıya sahip olan Boğa; bir hususta çabuk edilmesinden ve yaşamındaki ani değişimlerden hiç hoşlanmaz. Güvenilirdir, mesuliyet sahibidir ve son derece derli toplu bir şahısliktir. Boğa insanının gönlüne girmek amacıyla vereceğimiz anahtar kelimeyse; kuşkusuz ‘itimat’dir! Boğa sayısız bir emniyetle bağlanmak ister ruh eşine; her ayrıntısında kaybolacağı ve sıksık çalkantılı, karışık temaslar ona göre değildir. O gerçek bir aşk arayışındadır ve bunu itimat duygusuyla sağlayacak bir insana kendini kaptırır lakin!

İkizler Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Hayat İkizler amacıyla merak duygusuyla akar. Oldukça sosyal bir yapıya sahip İkizler amacıyla gerçek aşkı bulmadan evvelce her etkileşim bir flört içerir. Farklı insanlar tarif etmeye ve dünyayı keşfetmeye dair tutkuludur. Bu kadar dışa dönük yapıya sahip İkizler’i gönlünden yakalayacak insan; onun merak duyduğu konulara alakalı hem de bir nebze de onun bu vasfına hayranlık duyacak biri olmalı. İkizleri her daim en çok etkileyen şey; keskin bir zekâya sahip olan bir insandan diğer bir şey değildir!

Yengeç Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Yengeç demek katıksız aşk insanı demektir. Gönlünün derinliklerine girebilmek zahmetlidir ama girdiğinizde sayısız bir aşka ev sahipliği yaptığını anlayabilirsiniz. Her vakit kalbinin izinden giden Yengeç amacıyla; hislerinizi ifade etmenin en doğru şekli, ona olan aşkınızın büyüklüğünü ve derinliğini anlatabilmekten geçer. Sadık ve duygusal Yengeç’in kalbini çalmak; onun merhametli ve sevgi dolu yüreğini anlamakla olası!

Aslan Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Aslan; her daim gözler kendi üstünde olsun ister. Tutkulu ve dobradır; görmezden gelinmeye tahammül edemez. Aslan’ın kalbini kazanmak demek; ona olan hayranlığınızı gizlememek hem de olasıysa bunu her daim haykırabilmek demektir. Aslan; onun ne özel bir şahıslik olduğunun; girdiği her ortamda hissettirilmesini bekler. Sosyalleşmek ve dikkatleri üstüne çekmek; işte Aslan’ı özetleyen iki kavram. Bu hususları göz ardı etmemek gerek!

Başak Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Başak; ne istediğini bilir; analitik ve yaratıcıdır aynı vakitda. Bir iki çarpıcı sözle ikna etmek olası değildir kendisini; davranışlardaki asalet ve ölçülü bir tutum etkileyebilir Başak insanını. O gönlünü; hal ve tavırlarıyla kendi gibi akılcı bir insana kaptırır; âşık olduktan sonra sevgisi de yaşama bakışı gibi kuvvetli olacaktır!

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Burclarin-Kalbini-Nasil-Kazanirsiniz Burçların Kalbini Nasıl Kazanırsınız ASTROLOJİ GENEL  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları Burçların Kalbini Nasıl Kazanırsınız? burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu
Terazi Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Sevmek ve sevilmektir Terazi’nin en büyük tutkusu! Gönlünün kapılarını hiçbir vakit aşka kapatmaz; lakin onun kalbinin derinlerine yol alacak insan; asaletle yürümelidir bu yoldan! En çok nezaket sahibi bir partner ve huzur dolu bir temas büyüler onu. Karşısındaki insan; yaşamın dengesini kurmuş ve ne istediğini bilen birisi olmalı muhakkak.

Akrep Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Gözü kara Akrep’i lakin gözünüzü kararttığınız büyük bir aşkla ikna edebilirsiniz. ‘Her ne olursa olsun seninleyim’ demek; ona olan aşkınızın gücünü hissettirmekten geçer Akrep’i etkilemek! Sabırlıdır, dikkatlidir, tutkuludur Akrep insanı; kolay tavırlara, sıradan algılanmaya gelemez. Her ne olursa olsun ona ne kadar kıymetli olduğunun sık sık hatırlatılmasını ve ilgi odağı olmayı bekler. Akrep amacıyla en uygun partner; onun bu beklentilerini karşılayabilecek, kuvvetli bir karakter olmalı!

Yay Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Yay’ı etkileyebilecek bir insan varsa; o da özgürlüğüne düşkün, kalıplara sığmayan, özgür bir ruhtur! Ele avuca sığmayan; rutinlere tahammülü olmayan Yay amacıyla; yaşam bir tecrübe yeri ve heyecan merkezidir. Sabit, tutucu ve tekdüze bir yaşam onun amacıyla en büyük cezadır. Bu yüzden Yay’ın gönlünü kazanacak insan; onun bu klişelere uymayan ruhuna eş olmalıdır; eğlenmeli, koşmalı ve içerisindeki o müthiş enerji; Yay’ın kalbine kadar ulaşmalıdır!

Oğlak Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Oğlak; düzenin, kontrolün ve başarının başkenti olan burç. O, her şeyin olması gerektiği gibi gerçekleşmesini istek eder. Karşısındaki şahıs de; yaşamtaki beklentilerini karşılayabilecek kadar yetişkin ve şuurlu olmalı! Sevdiklerine çok bağlı olan Oğlak; yaşamına girecek bireyin de bu bağlılığı hak edecek birisi olmasını ister. Onun gönlünden geçenleri bilen ve bütün bir ömrü onunla geçirmek isteyecek bir aday; Oğlak’ın gönlünü çalabilir lakin!

Kova Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Nev-i şahsına münhasır bir burçtur Kova! Kova’nın gönlüne girmek de; onun tek ve özel olduğunu hissettirmekten geçer. Yaşamın gündelik ve sıradan akışı içerisinde gerçekleştireceğiniz küçük değişiklikler; Kova’nın gönlünü kazanmak amacıyla birebir. Mesela gün ortasında rastlayacağı sürpriz bir armağan ya da sevgi dolu bir mektup! Böyle orijinal ve rutini kıran hamleler; Kova’yı son derece etkileyecektir.

Balık Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Balık’ın ruhuna hitap edebilmek amacıyla; parasal evrenin bir parça dışına çıkmanız gerekebilir! Onu etkileyebilmek amacıyla; kendisine has dünyasına giriş yapabilmelisiniz. Aradığından ve beklentilerinden vazgeçmeyen bir karakterdir Balık. Onun naif dünyasına girdiğiniz takdirde; gönlünü kazanmak olası!

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum