Burçlarınıza Göre Evlilik Hayalleriniz

Burçlarınıza Göre Evlilik Hayalleriniz ?

Balayılarını nerede ve nasıl geçirmek isterler ? Ne tür bir düğün hediyesi almaktan hoşlanırlar ? Ve hangi burç kadını nasıl bir eş olur ? Yazımız yardımıyla varolan ilişkiniz varsa ona mükelmmel şekilde yön verebilirsiniz ya da bu bulgular tarafında hareket ederek hayalini kurduğunuz aşkı yakalayabilirsiniz. Ne dersiniz ?

 

Koç Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

 

Çılgın koç bayanı düğününde değişiklik ve heyecan ister. Koç burcu bayanının hayalindeki balayı; bütün şartları mükemmel bir şekilde hazırlanmış safari ya da dünyanın en güzel kıyılerinden birisinde bol alışverişli bir tatildir. Koç bayanına kolay sayılabilecek armağanlar almayın sakın ola ki! İç çamaşırı, gecelik gibi keyifli seçenekler hoşuna gider. Koç burcu bayanı eş olarak her şeyi yapabilen süper bayandır. Yeri geldiği vakit fedakarlık gerçeklştirmeyi bilir ve mücadele etmeyi sever.

 

Boğa Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

 

Boğa bayanın evlenmek istediği mekan çok Romantik olması lüzumlidir, o hep bunun hayalini kurar. Balayında eşiyle yalnız olmayı tercih edecektir. Okyanusta açılan lüks bir gemi seyahati ya da teknolojiden uzak bir mağarada balayını geçirmek ister. Boğa bayanına düğün armağansi vermek dilerseniz onun fikrini de problem zira lüksü seven boğa kesinlikle evin bir köşesine değişik bir konsept yaptırmak isteyecektir. Boğa bayanları amacıyla itimat herşeyden mühimdir. Onu finansal olarak itimata alırsanız, kendisi bunu fark edecek ve geri kalan işlerle ilgilenecektir.

 

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Burclariniza-Gore-Evlilik-Hayalleriniz Burçlarınıza Göre Evlilik Hayalleriniz ASTROLOJİ GENEL  Evlilik Hayalleriniz Burçlarınıza Göre Evlilik Hayalleriniz Burçlarınıza Göre
İkizler Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

 

İkizler Burcu bayanı müziği dansı ve egzotik kokteylleriyle adından söz ettirecek tam bir parti şeklinde bir düğün ister. Bir İkizler bayanı amacıyla partinin nerede olmasından çok, ne kadar rahat ettiği mühimdir. Bu amaçla, hizmette mükemmel lüks bir tatil köyü onun balayı hayalidir. Teknoloji hastası ikizler burcu bayanına düğün armağansi olarak dijital kamera ya da fotoğraf makinesi temin edebilirsiniz. Kozmopolitan ikizler bayanının çevreyi mühim insanlarla doludur. Ayrıca, harika bir dosttur. Çözüm merkezli hareket eder.

Yengeç Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

 

Geleneksel olanı daha çok seven yengeç bayanı amacıyla bir kır düğünü konsepti hazırlanmalıdır. Yengeç burcu bayanının hayalindeki balayı; değişik bir ülkede kalp şeklinde yatakları olan güllerle bezenmiş bir otel odasıdır. Düğün armağansi olarak ince işlenmiş masa örtüleri, sofra takımı, kristal şarap bardakları temin edebilirsiniz. Eğer bir Yengeç bayanına aitseniz bu onun yaşamıdır. Reddedilmeyi bilmez ve yaşamından gitmemeniz amacıyla önünüze bütün engelleri koyar. Sizi sarıp sarmalar ve herşeyden üstün tutar.

 

Aslan Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

 

Aslan burcu bayanıyla evlenmeden evvelce kesinlikle medyayı bu düğünden haberdar etmek lüzumir! Ardından oluşturulan hazırlıklar da bir o kadar mühim; iyi bir konuk listesiyle güzel bir gösteri hazırlanmalı. Aslan burcu bayanı gösterişli ve bütün imkanların sınırsız bulunduğu yemekli bir düğün ister. Aslan bayanının balayı hayalinde Romantik ve lüks bir tatil köyü vardır. Düğün armağansi özel olması lüzumlidir örneğin uzak doğudan el işlemeli altın olabilir. Aslan burcu bayanına aşırı sınırlar koymamalısınız. Özgürlüğüne düşkündür. Çok sever, sahiplenir ama söz hususu esaret olursa işte ona gelemez. Eğer Aslan bayanına sınırlar çizmeye çalışırsanız, hiç iyi şeylerle karşılaşmazsınız.

 

Başak Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

Başak burcu bayanı amacıyla ne yaparsanız yapın yeterli gelmeyecektir, onun amacıyla mükemmel yoktur. Bu amaçla herşeyi yalın ve kolay tutun ki hata yapma olasılığınız en asgariye insin. Başak bayanı balayını nerede yapacağına o anda karar verir, o amaçla daha eskiden plan yapmanız anlamsız olacaktır. Düğün armağansi olarak ona ne alırsanız alın mutlu olacaktır. Bu amaçla gösterişli bir şey almanıza lüzum kalmaz. Başak burcu bayanı mükemmeliyetçi ve zekidir. Bu özelliği ile kendisini kocasına daha çok sevdirir. Titiz, düzenlidir ancak aynı vakitte küstah, bağımsız, yetenekli ve kurnazdır.

 

Terazi Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

 

Terazi burcu bayanın evlilik hayali nettir. Az bireyin davetli bulunduğu kıyı kasabasında gerçekleşen sakin, sıcak ve içten bir düğün. Terazi bayanına düğün armağansi olarak siz yanısırayken çiçek ve içerisinde aşk sözcükleri yazan bir kart gönderin. Terazi bayanı bir kere sizinle ilgilenmeye karar verdiyse, hak ettiğinizden daha nazik olur. Evin bütçesi ve paranın nasıl kazanıldığıyla ilgilenmez.

 

Akrep Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

 

Bir Akrep bayanı düğünününde en ön planda olması lüzumlidir. Kendini daha iyi açıklamak amacıyla bu bir fırsattır onun amacıyla. Akrep bayanının yanısıra eşi bulunduğu prosese balayında nerede bulunduğunu farketmeyecektir. Akrep bayanına düğün armağansi olarak bir masaj terapisi ayarlayabilirsiniz, buna bayılacaktır. Akrep bayanı bir kere ışığını size çevirdiyse gözleriniz kamaşabilir. Bağımlı olmamak söz hususu bile değil.

 

Yay Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

 

Yay burcu bayanı resmi düğün törenlerini hiç sevmez, bu amaçla ona büyük bir parti düzenlemelisiniz. Yay burcu bayanının hayalindeki balayı bir dağ tırmanışı ya da birlikte yüzebileceğiniz bir yunusun bulunduğu yerdir. Zor olanı ve orijinal şeyleri sever. Yay bayanına düğün armağansinin ne olacağı mühim değildir. Önemli olan sevgi ile verilmesi. Aklınıza bir şey gelmediyse, yay burcu bayanına düğün armağansi olarak oyuncak hayvan ya da bir spor eşyası temin edebilirsiniz. Eğer kalbinizde, egonuzda ya da sol bacağınızda bir yara varsa, yay bayanı bu yarayı ustalıkla sarar. Dürüst, sıcak, yardımsever ve mantıklı bir kişiliği vardır.

 

Oğlak Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

 

Oğlak burcu bayanı geleneksel şeylerden hoşlanır bu amaçla onun düğünü yalın, muhafazakar ve ruhani bir düğün olması lüzumlidir. Oğlak burcu bayanının balayı hayali güzel, yeşil, sessiz ve denize yakın olan rastgele bir yerdir. Düğün armağansi sunarak oğlak bayanını mutlu etmek istiyorsanız, kesinlikle gümüşçüye uğrayın. Yalnız gümüş alırken bile gösterişten uzak hareket etmelisiniz, yalın bir armağan olması lüzumlidir. Eğer eşiniz olmaya karar vermişse de bu hal aile yaşamında da değişik olmayacaktır ve kesinlikle evde önder yerini üstlenir.

 

Kova Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

Kova bayanı son derece değişik bir düğün ister, bu düğün devrim niteliğinde değişik olması lüzumlidir hatta. Örneğin büyük bir çadırda ya da bir dağın zirvesinde yapılabilir. Kova bayanının balayı hayali eşine bağlıdır. Eşi ne gerçekleştirmek isterse onu yapacaktır; bu konuyla ilgilenmediği amacıyla değil, eşinin kararını merak ettiği ve onun zevklerine ortak olmak istediği amacıyladir. Kova bayanına düğün armağansi olarak yeni çıkan bir kitap temin edebilirsiniz ya da son çıkan bir filmi izlemek amacıyla sinemaya gidebilirsiniz. Teknoloji Kova bayanının en büyük ilgi meydanlarından birisidir. Bunun yanısıra harika bir dost ve partner olmakla birlikte yaratıcılığı da ev ortamını renklendirecektir.

 

Balık Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

Balık burcu bayanı Romantik bir düğün bekler ve yaşamı süresince hep bunun hayalini kurmuştur. Farklı sürprizlerin bulunduğu, şiirlerin okunduğu, havada çiçeklerin uçuştuğu bir düğün olması lüzumlidir bu. Balık bayanın hayalidir. Balık bayanının hayalini süsleyen balayı; Balık bayanı amacıyla balayı tutkulu bir aşkın devamıdır. Rüzgarda uçuşan saçlarının eşi doğrulusunda okşandığı, birbirlerine öpücükler gönderdikleri en az düğün kadar Romantik bir balayı olması lüzumlidir. Balık bayanına kendisi gibi kolay bir armağan temin edebilirsiniz. Bir seyahat çantası mükemmel olacaktır. Her şeyiyle eşinin yanısıra olacak diğer bir bayan daha yoktur muhtemelen. Balık bayanı eşiyle her hususta ilgilenir; onun problemlerini dinler ve çözüm merkezlidır. Fakat mutfakla arasının iyi bulunduğu söylenemez.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum