Burçlarınıza Göre Evlilik Hayatı

Burçlarınıza Göre Evlilik Hayatı
Burçların aşk yaşamı üstünde ciddi anlamda etkili bulunduğu bilinmektedir. Hala, burçlara inanmayıp uydurma bulunduğunu fikir edinenler olsa da, bilimsel açıklamalar yardımıyla gerçekte doğruluğu gösterilmiştir.

Kimi zaman, şahıslar birbirini çok sever; fakat bir türlü temas yürütmeyi başaramazlar. Bu noktada genellikler burçların aşk yaşamı üstündeki tesiri döneme girer.

Burç Evlilik Uyumu

Sevgi ve aşk, evliliğe taşındığında ise; bu etkiler çok daha çok görülür. Kova burcu, rahatlığı ve özgürlüğü seven bir burçtur. Akrep burcu ise; kıskanç ve sevdiğini her an yanısıra isteyen bir burç. Bu iki burcun evlilik yaşamında, ister istemez tartışmalar sık sık olacaktır. Oysa titizlikleri ile tanınan başaklar ile yaratıcılıkları üst civarda olan ikizler burçlarının bir arada olmasıyla, meydana sıcak bir ev ve tatlı sohbetler çıkar. Burçların evlilik uyumu, bu amaçla çok mühimdir.
Evleneceğiniz insanın burcu ve sizin burcunuzun bütün özelliklerini incelemek, gerçekte gelecekte nasıl bir evlilik yaşamınız olmasını görmeniz amacıyla bir ayna olacaktır. Fakat unutmayın ki; artan burçlar da bu hususta mühim bir etkendir.

 

Koç

Burçlarınıza Göre Evlilik Hayatı ASTROLOJİ GENEL
Hayatınıza olağanüstü bir hareket getirip renk katabilirler. Eğer bu burçtan birisi ile uzun vakitli mutlu bir beraberlik yaşamayı planlıyorsanız , her an her şeye hazır olmalısınız. Rutin bir temas beklemek büyük bir hata olur.

Onunla temasniz sıksık değişim içerisinde ve hareket dolu olacaktır. Haritasında diğer etkiler hakim değilse, Koç erkeği ile evlilik, inişli çıkışlı bir yolda gelişmeye benzer. Yine de eşlerine karşı son derece saygılıdırlar. Genellikle iş konusu ile ilgili destekleyicidirler.
Ulaşmak istedikleri noktaya kadar ona gereken özgürlüğü ve desteği sağlarlar. Pek çok erkek, Koç kadınını elde tutmayı çok zor görür. Bu burcun kadınları haysiyet ve güç ararlar ama biraz da uysallık beklerler; zira üstlerinde hakimiyet kurulmaya çalışılmasından hoşlanmazlar.

Kendi güçlerini ve başarılarını hazmedebilecek bir erkek isterler. Eğer bu kişilikte bir erkekseniz hiç düşünmeden bir Koç kadınıyla evlenebilirsiniz. Hayatınıza olağanüstü bir renk katabilirler.

Boğa

Burçlarınıza Göre Evlilik Hayatı ASTROLOJİ GENEL
Boğa kadını ve erkeği genellikle büyük düğünleri tercih ederler. Evlilik kararı Boğa burcu insanı amacıyla çok güç verdiği bir karardır. Öncelik ile temasden tam manasıyla emin olması gerekir.

Bu çok zor kararı aldıktan sonra her şeyi en ince ayrıntısıyla planlayarak, uygulamaya koyarlar. Gösterişli ve detaylarla süslenmiş bir düğün isterler.
Evliliğin ilk vakit içerisinderından sonra Boğa erkeği, eşini tamamıyla sahiplenir. Eğer sadık ve itimat edilir Boğa erkeği ile evlenirseniz her türlü ihtiyacınızın karşılanacağına emin olabilirsiniz. Boğa kadını amacıyla ilk olarak iş yaşamı gelir.

Kariyer onlar amacıyla büyük ehemmiyet taşır. Daha sonra bir aile isterler. Esasında sevgi dolu, en ideal eştirler. Çocuk sahibi olduktan sonra ise evcimen, iyi bir anne olurlar.

İkizler

Burçlarınıza Göre Evlilik Hayatı ASTROLOJİ GENEL
Her bölgea basitçe adapte olmasından iyi bir eştir. İhtiyaçlarını önmeseyen ve onunla aynı yaşam tarzını paylaşan bir eş ile çok mutlu olurlar. İkizler burcu ile balıklama bir evlilik doğru olmaz. Böylesi bir bağdan evvelce birkaç sene beraber yaşamakta yarar vardır.

Bu onların kendilerini de hazır hissetmeleri yönünden mühim bir vakitdir. Böylece yaşamının aşkı olarak düşündüğü insanı daha yakından tarife olanağı bulur, uzun vadede bir beraberliğin nasıl olacağı konusu ile ilgili düşünce sahibi olabilir.
Eğer bir İkizler kadını ile evlenecek olursanır, kabiliyetli ve hamarat bir eşiniz olacak demektir. Aile yaşantısı iş yaşamını bir arada yürütmek isterler ve büyük bir ihtimalle da başarılı olurlar.

Enerjilerini ve yaşama pozitif bakışları ile etkileyicidirler. İkizler erkeği amacıyla başlangıçta her şey çok güç olsa da, bir kez karar verdiği vakit çok iyi bir koca olabilir. Destekleyici, yaşam dolu ve zekidirler.

Yengeç

Burçlarınıza Göre Evlilik Hayatı ASTROLOJİ GENEL
Yengeç burcu çok evcimendir. Düzenli bir temas ve aile hasreti çekerler. Aile onlar amacıyla dünyanın en mühim kavramıdır, bu kuruma değer sunar ve korurlar. Eğer evliliklerinde bir sorun varsa inatla bunu çözmeye çalışırlar.

Aslan

Burçlarınıza Göre Evlilik Hayatı ASTROLOJİ GENEL
Aslan burcu amacıyla denetim etmek mühimdir. Bazı insanlar amacıyla bunun sakıncası olmayabilir ama bağımsızlığına düşkün ve otoriter insanlar amacıyla ciddi bir sorun oluşturur. Esasında Aslan’ın egemenliği altına girmeden ayakta durabilen bir insan, onun amacıyla çok daha yararlı olacaktır.
Durum ne olursa olsun onunla bir evliliğin aynı vakitte renkli ve Romantik geçeceğine de emin olabilirsiniz. Aslan kadını, tapılırcasına sevilmek ister. İhmal edildiğini düşünürse hayal kırıklığına uğrar.

Eşinin her vakit arkasındadır ve ona iş yaşamı başta olmak üzere, her alanda gereken desteği sunar. Mükemmel bir eş bulunduğu kadar iyi bir annedir. Aslan burcu erkeği biraz maçodur. Klasik, evinde oturmaktan sevinç duyan kadınlardan hoşlanırlar. Bunun yanısıra ona evinin kraliçesi gibi davranır ve sevgili bir eş olur.

Başak

Burçlarınıza Göre Evlilik Hayatı ASTROLOJİ GENEL
Başaklar evlenerek belli bir sistemin olmasını isterler. Maddiyat onlar amacıyla çok mühimdir. Evlenmeden evvelce faturalarıı ödeyebileceğinden emin olmak ister. Evini rahat rahat döndürebilecek kadar parası olmalıdır.
Hem kadını hem de erkeği, birbirlerini eleştirmeye, dırdır etmeye eğilimli insanlardır. Bu, partnerinin itimatini kırmak yönünden negatif bir etkidir. Başak erkeği, bir sorun bulunduğu vakit işleri oluna koymak amacıyla elinden geleni yapar. Fakat bu sorunler üstünde bir uzlaşmaya varılamadığı takdirde kısa bir ara vermek etkili olacaktır.

Bir baba ve eş olarak üstlerine düşen vazifiyeti hakkıyla yerine getirirler. Aynı vakitte ev işlerini paylaşacak kadar düşüncelidirler. Başak kadını, bir şirketi yönetirken aynı vakitte bir aile kurabilecek kadar yeteneklidir. Düzenli, organizasyon yeteneği kuvvetli kişilerdir. Eşlerini desteklemekten sevinç duyarlar.

Burçlarınıza Göre Evlilik Hayatı ASTROLOJİ GENEL

Terazi

Burçlarınıza Göre Evlilik Hayatı ASTROLOJİ GENEL
Kararsız Teraziler’in evlenme kararı alması basit olmaz. İlişkinin vakit içerisinde oturduğunu hissettiklerinde rahatlayacak ve karar vermeleri basitlaşacaktır. Kendilerini itimatde hissetmezlerse ona aşkınızda dürüst bulunduğunuzu ispatlamaya çalışmak gerekebilir.
Bazen hiç olmayacak konularda kavga çıkartarak aşkınızı test ederler. Ama bir kere itimatirlerse evlenmeye karar sunarler ve temasnin mutlu bir şekilde devam etmesi amacıyla ellerinden gelen her türlü gayreti gösterirler. Terazi erkeği ve kadını, aşık oldukları vakit kendilerini eşlerine adarlar.

Akrep

Burçlarınıza Göre Evlilik Hayatı ASTROLOJİ GENEL
Pek fazlası kendi bahçesinde özgürce oynayabilmek ister. Seksüel uyum onun amacıyla çok mühimdir. Onun parmağına bir kere evlilik halkası takabilirseniz işler tamamıyla değişir. Pek fazlası bu halde ilgili, ilgili, sevgi dolu ve her halde eşini başarısı amacıyla destekleyen bir eş olurlar. İlişkide aslında itimat hissetmezlerse çok kıskanç olurlar.
Eşlerinin itimat dolu bir bölge yaratmasını beklerler. Beraber bulunduğu kişiyle fiziksel, duygusal ve mali yönden bir ahenk yaratmaya çalışırlar. Her vakit evliliğini itimatliğini dayanıklıak amacıyla elinden gelen her şeyi yaparlar. Yıllar geçtikçe bu bağ daha da güçlenir. Su grubu Akrep’in kuvvetli duyguları nedeniyle iyi bir temas kurulabilir. Pek çok mutlu beraberlik Su grubu Akrep beraberliğinden doğmaktadır.

Aralarında her vakit konuşulmadan oluşmuş bir saygı ve özen vardır. Akrep’in Toprak grubuyla da temasleri olumludur. Ortak bir yolları olması ve basit düşünmeleri bu çift amacıyla itimat vericidir. Ahenkli ve ideal beraberlik yönünden talihi çok yüksektir.

Hava hislerini Akrep amacıyla akılcı bir duruma sokmalıdır, aksi takdirde bu beraberlik hiç ideal olmayacaktır. Akrep burcu Ateş grubunun enerjisinden çok etkilenir ve aralarında her vakit kuvvetli bir çekim vardır. Aralarında büyük fırtınalar oluşabilir.

Yay

Burçlarınıza Göre Evlilik Hayatı ASTROLOJİ GENEL
Yay burcu amacıyla evlilik, duygusal bir serüven ve keşiftir. Bu heyecanın bittiği yerde sorunler oluşmaya başlayabilir. Sadakatte itimat edilir sasenemazlar. Her işi beraber gerçekleştirmekten çok, eşlerini diğer ilgi alanları bulmaya teşvik ederler; lakin bu, fazlası vakit kıskançlık krizlerine yol açabilir.
Yay kadınları, çocuk sahibi olmayı severler. Eşlerine bağımlı olmaktan hoşlanmaz, kişiliklerinden ödün vermezler. Yay erkekleri ise doğru kadını buldukları takdirde kendilerini evlilik masasına lakin geç yaşlarda büyük bir coşkuyla atarlar.

Oğlak

Burçlarınıza Göre Evlilik Hayatı ASTROLOJİ GENEL
Oğlak amacıyla nikah masasına oturmak hiç basit değildir. Her şeyin yolunda olmasını bekler ve partnerinin, evlilik kurumunun her detayına saygı göstermesini isterler. Evlilik onlar amacıyla ölene dek yaşanacak bir beraberliğin başlangıcıdır. Maddi konulara ilgi eder ve ev halkını da organize ederler. Savurganlıktan hoşlanmazlar.
Özel yaşamı ve iş yaşamı arasında denge kurarak ailesine gereken vakitı ayırabilmek isterler. Her ne kadar birtakım hallerde iş ağır basıp eşlerinini ihmal etseler bile bu hali düzeltmek amacıyla ellerinden gelen çabayı sarf ederler. Oğlak kadınları ilgli bir anne olurlar. Çocuklarının, eşlerinin bütün istekleriyle ilgilenir, aynı vakitte iş yaşantılarına ehemmiyet sunarler.

Oğlak erkeği ailedeki geleneksel konumu ile canla başla çalışır ve işine özen gösterir. Aynı değerleri ve ilgi alanlarını paylaşan diğer Toprak burçları ile Oğlaklar’ın natural bir ahengi vardır. Uzun vadede bu beraberlik başarılı olabilir.
Her iki doğrultuda duygusal olarak birbirini tamamlar. Ateş kümeleri ile işler karışık olaylara sahne olabilir. İlk başta parlayan tutkular kısa vakitde son bulabilir. Oğlak burcu her halde ayakları yere dayanıklı basan insanlardır. Bu amaçla Hava kümelerinı da çok uçarı bulabilirler ve aralarındaki bu fark her şeyi sarsan edebilir.

Kova

Burçlarınıza Göre Evlilik Hayatı ASTROLOJİ GENEL

Korkularından, endişelerinden kurtulabildikleri anda evlenmeye karar sunarler. Kova burcu insanı sadık ve azimlidir. Gereken özgürlüğü eşlerine sunar, baskı olmaksızın destekleyici ve sevgi dolu bir eş olmaya özen gösterirler. Eğer onlara da bu haklar tanınmaz, özgürlükleri kısıtlanırsa evliliklerinde sorunler çıkabilir.
Kendilerini itimatde hissetmek isterler ve yalnızca gerçek bir yaşam dostu bunu ona hissettirebilir. Evliliklerinde değişim arar ve yeni ilgi alanları bulmaya devam ederler. Eğer sosyal ömürleri etkilenirse sorunler çıkabilir, zira bütün vakitıni yalnızca bir kişiyle geçirmekten hoşlanmazlar.

Kova kadını , eşinde, aile üstünde aktif bir rol oynamasını bekler. Materyalist değildirler. Kova erkeği her ne kadar evcil görünmese de, vakit vakit en idealist düşüncelerini bir yana bırakıp, eşinin hazırladığı içkiden yudumlayıp çocukları ile oynamaktan beğeni alır.

Balık

Burçlarınıza Göre Evlilik Hayatı ASTROLOJİ GENEL

Balık, eşi ile beraber rüyalarını yapmak ister. Balık amacıyla balayı katiyen bitmaz, şefkat dolu, rüya gibi bir evlilikleri olur. Bazı balıklar ise evliliklerinde bir vakit sonra ilk günlere hasret duymaya başlarlar. Ufak tefek beklenmedik sorunler çıkmaya başlar, gerçekler dünyalarına bomba gibi iner.
Balık kadınları eşlerinin gereksinimlerine ehemmiyet gösterirler. Şefkatli bir annedirler. Ailesiyle beraber olmaktan beğeni alırlar. Balık erkeği ise çok duygusal ama çocuklarına ve eşlerine karşı çok destekleyicidir.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News