Burcuna Göre Dost Seçme

Yaş geliştikçe arkadaş edinmek giderek zorlaşıyor. Sizi her vakit anlayan ve sonuna kadar emniyet edebileceginiz arkadaş bulmak gerçekte asli bir gereksinim gibi. Bir çok insanla arkadaş olabilirsiniz ama arkadaş olmak amacıyla aranızda özel bir bağ olması lazımdır. Tam kendinize göre bir arkadaş bulabilmeniz amacıyla 12 burcun da nasıl bir arkadaşa gereksinimi olduğunu sizler amacıyla belirledik

 

Koç

Koç burcu sağlam bir karaktere sahip bulunduğu amacıyla arkadaşlık ilişkilerinde de aynı sağlamlığı ve sağlamlığı arar. Kendisi kadar ona en yakın olan arkadaşınun da enerjik olmasını ister. Bir problem varsa onunla beraber o problemi çözüme ulaştırmak amacıyla oradan o bölgeye koşturmasını bekler. Kendine karşı yada etrafında ki insanlara karşı hata yaptığında arkadaş dediği bireyin bunun farkına varmasını ve onu uyarmasını bekler.

Boğa

Boğa burçları sakin ve itimat edilir bir yapıya sahip bulunduğu amacıyla çok basitlıkla arkadaş edinebilirler. Çevresindeki insanlar gibi o da rahat bir şekilde konuşabileceği ve itimatebileceği bir arkadaş arayışı içerisindedir. Karşısındaki insanın zor saatinde yanısıra olmayı tercih eder ve yaşam dolu bakış açısıyla en karamsar olaydan bile sevinçli bir hal meydana çıkarabilir. Bu yüzden kendisi de arkadaş dediği şahıstan aynı çabayı bekler.

 

İkizler

İkizler burcu arkadaşım dediği insanın her zaman yanısıra olmasını bekler. Onunla hem iyi hemde kötü anılar biriktirmeyi ve zorlukların üstesinden gelebilmeyi ister. Çevresinde her ne kadar çok arkadaşı olsa da biricikleştirdiği insanlar son derece azdır. Bu yüzden seçici davranır ve arkadaş gördüğü insanlarla yaşamının sonuna kadar temasını kesmez. Kafasına takılan bir problem bulunduğunda açık bir şekilde konuşabilecek bir şahıs arar karşısında.

Yengeç

Yengeç burcu duygusal bir yapıya sahip bulunduğu amacıyla her zaman herkese amacıylai dökmek istemeyebilir. Dost olarak gördüğü bireyin onun bir bakışından kötü bulunduğunu görmesini ister. Bol bol konuşabilecek ve yaşamında gerçekleşen mühim hadiseleri anlatabileceği bir arkadaş arar. Kendisi gibi empati kurabilen ve zor dönemleri beraber aşabilen bir karakter ile ömrünün sonuna kadar arkadaş kalabilir.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Burcuna-Gore-Dost-Secme Burcuna Göre Dost Seçme ASTROLOJİ GENEL  hangi burc hangi dost edinir Burcuna Göre Dost Seçme burcuma göre dostum

Aslan

Aslan burcu çoksıyla yaşam enerjisi ile doludur. Arkadaşlarıyla süre geçirmekten keyif alır ve değişik şeyler gerçekleştirmek amacıyla can atar. Dost olarak gördüğü bireyin de kendine ayak uydurabilmesi son derece mühimdir. Dostundan hiçbir şey gizlemeyen Aslan karşısındakinden de aynı davranışı bekler zeki rahat etkileşim kurabilen ve dinamik bir şahısyle uzun süreli bitmeyen bir arkadaşlık kurabilir.

 

Başak

Başak burcu zor itimatir ve rahat bir şekilde arkadaşlık kuramaz. Geçmişte almış bulunduğu derslerden ötürü basit basit herkese arkadaşım diyemez. Güvendiği bir şahıs olursa da yaşamının sonuna kadar o insanla arkadaş kalmak ister ve sorumluluklarını paylaşmak ister. Başaklar kusursuz bir dinleyici bulunduğu amacıyla etrafındaki insanlar problemini her zaman onlarla paylaşmak isteyebilir. Dostu dediği şahısyle de karşılıklı problemini çözebilmek amacıyla elinden geleni yapar.

Terazi

Terazi burcu insanları sosyal insanlar oldukları amacıyla her etrafta kesinlikle arkadaş edinebilirler. Neşeli ve anlayışlı yapısıyla ortamı ısıtır ve insanları problemini unutturabilecek bir karaktere sahiptirler. Terazilerin her ne kadar çok arkadaşı varsa da arkadaş olarak gördüğü insanların adedi son derece azdır. Dostu olarak gördüğü insana sonuna kadar itimatebilmeyi ve yaşamının her alanını onunla paylaşabilmeyi ister. Kötü dönemlerinde yanısıra olabilen uzakta olsa bile bir telefonla onu anlayabilecek arkadaşlıklar arar.

 

Akrep

Akrep burcu insanı sadık ve itimat edilir arkadaşlıklar ister. Karşındaki insanda itimat problemi yaşadığı an o arkadaşlığı bitirme cesaretine sahiptir. Dost olarak gördüğü insanın arkasından iş çevirmesini istemez. Her ne oluyorsa iyi yada kötü o konun karşılıklı bir şekilde konuşulmasını ister. Güvendiği bir arkadaşı oldu mu onun amacıyla yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Başkalarının riskli bulduğu hususları arkadaşı amacıyla hiç düşünmeden yapar ve karşısındakinden de aynı cesareti bekler.

Yay

Yay burçları sevinçli ve hep iyilik düşünen şahıslardir. Çevresindeki insanların dertlerini dinlemeyi ve onlar amacıyla çözümler bulmayı sever. Dost olarak gördüğü insanların kendine itimatmesini ve arkasından iş çevirmemesini ister. Yay burçlarının arkadaşlıklar da aradığı en mühim nokta onunla beraber zorlukların üstesinden gelebilmektir. Her türlü aktiviteyi beraber gerçekleştirmek ve anı biriktirmek ister.

 

Oğlak

Oğlak burcu itimat edilir ve sadıktır bu yüzden arkadaşınunda bu özelliklere sahip olmasını ister. Eğlenmek olanlar amacıyla zor değildir arkadaşlarıyla her ortamda basitlıkla eğlenebilirler. Duygusal bir yapıya sahip olan Oğlaklar arkadaşı olarak gördüğü bireyin bu hali anlamasını bekler ve duygusallığını kullanmamasını ister. Dostunun içten olması onun amacıyla mühim bir faktördür zira kendisi gibi olabilmek önceliğidir. Çekindiği ya da kendi gibi olmadığını hissettiği şahıslarla arkadaş olmak istemez.

Kova

Kova burcu çok çok sosyal bir insan olmadığı amacıyla insanlar soğuk olarak tanıyabilir ama onlar tam tersine cana yakın insanlardır. Seçici bir yapıya sahip oldukları amacıyla önüne gelen herkesle basit basit arkadaşlık kurmak istemezler ki arkadaşım dediği şahıslar her vakte sayılı bir şekilde kalır. Saatlerce konuşabileceği amacıylai rahat bir şekilde dökebileceği bir arkadaşlık arar. Ne anlatırsa anlatsın arkadaşınun onu yargılamaması Kovalar amacıyla en mühim etkenlerden birisidir.

Balık

Balık burcu arkadaş olarak tanımladığı şahıslarla yaşamlarında olan biten her ayrıntıyı saatlerce bahsetmek ister. Karşısındakininde ondan çekinmemesini ve basitlıkla derdini anlatabilmesini bekler. Beraber eğlenebileceği yeri geldiği zaman ağlayabileceği arkadaşlıklar kurar. Balık burcu amacıyla dosy ilişkilerine yalan girmemesi mühimdir. Söylenene yalanın aslında mühim bir sebebi bile olsa kendisi gibi karşı yönünde açık sözlü ve yalan söylememesini bekler.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum