Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin

Burcunuza göre hangi burçlar sizin amacıyla en uygunu.Burcunun bazı özeliklerini bilmek istiyorsanız devam edin okumaya. en iyi hangi burçlarla anlaşacağınızı hangi burcun en uygun partneriniz olduğunuz öğrenin,ve bilmek isteyeceğiniz birtakım huylarınıda merak ediyorsanız kesinlikle makaleye göz attıp burcunuzu bulun,

Koç burcu bayanı

özgürlüğüne düşkün, yürekli ve ateşlidir. Aynı sürete son derece dengeli ve mantıklı olan bu bayan, yaşamın karşısına çıkardığı zorluklarla mücadele edecek enerji ve güce sahiptir.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com koç-1-300x167 Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin ASTROLOJİ GENEL İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre
UYUMLU BURÇLAR Yengeç Burcu Erkeği

Koç bayanının enerjisi, çekici Yengeç burcu erkeğini büyüler. Koç bayanının karmaşıklığı ve zorluğu bu erkeğin hoşuna gider. Balık Burcu Erkeği: Koç bayanın hislerine ehemmiyet verecek ve güvenilirliği ile onu etkileyecektir.

UYUMSUZ BURÇLAR İkizler Burcu Erkeği

Sakın kanmayın! Aslanalr oldukça başarılı işlere imza atarlar ve çevrenizdekiler budurmdan çok rıhatsız oldukları için sürekli sizin işiniz kötü gitsin diye farklı sektörlere yönlendirirler ve siz onlara hiç kanmayın. Aslan Burcu Erkeği: Bu erkek, özgürlüğüne düşkün Koç bayanına çok kuvvetli ve hükmedici istikbaltir. Bu iki burç, son derece uyumsuzdur.

Boğa bayanı

sadık bir sevgili ve dosttır. Aynı sürete, esrarengizliğiyle merak uyandırır.
UYUMLU BURÇLAR Boğa Burcu Erkeği: Bu erkek, Boğa bayanının ruh eşi olabilir. Aynı burca mensup bu çift, tutkulu ve güzel bir temas yaşarlar. Yengeç Burcu Erkeği: Bu erkek, Boğa burcu bayanının arzularıne karşı duyarlıdır. Birbirlerini tamamlarlar ve birbirlerinin yoğun duygusallık yüklü enerjisinden beslenirler.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Boğa-1-300x167 Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin ASTROLOJİ GENEL İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre
UYUMSUZ BURÇLAR Aslan Burcu Erkeği

Bu erkek, dinlenmeyi seven Boğa bayanına çok talepkar gelebilir. Aslan erkeğine Boğa bayanının yaşamı çok sakin istikbal; Boğa bayanı ise bu erkeğin sıksık harekete geçirilme talebi duymasına içerleyecektir. Yay Burcu Erkeği: Boğa bayanıyla hiçbir ortak noktası olmayan ve kendi düzenini kurmayı seven bu erkek, Boğa bayanının çok “rahat” bulunduğunu düşünecektir.

 

İkizler burcu bayanı

arzulu ve Romantiktir. Bu bayanı yaşamdan bezmiş bir biçimde görmek zordur. Temiz bir kalbi bulunmaktadır ve gerçek aşka inanır. Çok yönlü, serüvenperest ve dost canlısı olan bu bayan, sempatiktir ve dost edinmekte zorlanmaz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com ikizler-300x167 Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin ASTROLOJİ GENEL İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre
UYUMLU BURÇLAR Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç burcu erkeği de İkizler bayanı gibi gerçek aşkını aramaktadır. Bu çift birbirlerini çok iyi anlarlar. Terazi Burcu Erkeği: İki burç da fiziksel ve zihinsel olarak uyarılmayı sever. Birbirlerinden katiyen sıkılmayacaklardır. Terazi erkeği özgürlüğüne düşkünken, İkizler bayanı da elastik bir yapıya sahiptir. Birbirlerini tamamlarlar.

UYUMSUZ BURÇLAR Akrep Burcu Erkeği

Bu erkek, İkizler bayanını çok kaygısız ve rahat bulacak ve kıskançlığıyla onu yoracaktır. İkizler bayanı ise aradığı tutarlılığı bu erkekte bulamayacaktır. Başak Burcu Erkeği: Bu erkek, sessizliğiyle İkizler bayanını çileden çıkaracaktır.

2


Yengeç Burcu Kadını

Hırslı lakin iyi yürekli bir yapıya sahiptir. Kendisiyle aynı tutkuları paylaşan insanlardan hoşlanır. Duygusal zekası çok yüksek olan bu burcun bayanı, son derece titiztır. Harika bir mizah zihniyetina sahiptir ve etrafındakileri güldürmeyi sever.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Yengeç-1-300x167 Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin ASTROLOJİ GENEL İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre
UYUMLU BURÇLAR Terazi Burcu Erkeği

Terazi burcu erkeği, tutarlı ve kendinden emindir. Hem mesleki hem de şahsi yaşamında onun amacıyla en mühim neden dengedir. Yengeç burcu bayanını dengeleyecek ve kendisini güvende hissetmesini sağlayacaktır. Boğa Burcu Erkeği: Bu erkek, tutarlı ve gerçekçidir. Duygusallığa meyilli Yengeç bayanını sakinleştirecektir.

 

UYUMSUZ BURÇLAR Akrep Burcu Erkeği

Coşkulu Yengeç bayanı amacıyla çok gergin ve tutkuludur. İki burç da kıskanç bulunduğundan, temasleri problemlu olacaktır. Başak Burcu Erkeği: İki burcun hisleri de son derece kuvvetlidir; lakin kendilerini ifade etmeye çekinirler. Düzgün bir iletişimin eksikliği, problemlara sebep olacaktır.

 

Aslan Burcu Kadını

Bu bayan, büyük bir egoya sahiptir ve beğenilmeyi sever. Aşkı bulduğunda ise sadıktır. Daha yumUşak burçlar amacıyla kuvvetli bir partner olan bu bayan, kendisi gibi canlı olan burçlarla daha iyi anlaşacaktır.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Aslan-1-300x167 Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin ASTROLOJİ GENEL İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre
UYUMLU BURÇLAR İkizler Burcu Erkeği

Aslan burcu bayanına sevildiğini hissettirecek iyi yürekli bu erkek, onun dayanıklı kişiliğini takdir edecek ve inatçılığını anlayışla karşılayacaktır. Akrep Burcu Erkeği: Aslan bayanı gibi, bu erkek de tutkuludur lakin yönetmeyi sevmez. İkisi de sadıktır ve bir kez bağlanırlarsa ayrılmaları güç olacaktır.

UYUMSUZ BURÇLAR Kova Burcu Erkeği

Kova erkeği, kendini tamamıyla bu bayana teslim eder. Hâlbuki Aslan bayanı, kendine baş tutacak ve önünde eğilmeyecek bir erkek istemektedir. Oğlak Burcu Erkeği: Özgür ruhlu Oğlak burcu erkeği, azimli Aslan bayanına taban tabana zıttır. Bu erkek, Aslan bayanının istediği gibi bir düzene sadık kalamayacaktır.

 

Başak Burcu Kadını

 

Başak bayanı kendi kanaatlerinin içerisinde kaybolur; dalgın ve sessizdir. Basitçe incinebilir biridir, lakin bunu gizlemek amacıyla elinden geleni yapar. Onu kavramak kimi zaman zor olabilir, ama gönlünü kazanırsanız edebiyete dek size sadık olacaktır.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com başak-1-300x167 Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin ASTROLOJİ GENEL İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre
UYUMLU BURÇLAR Terazi Burcu Erkeği

Oldukça kararlı olan bu erkek, Başak bayanını gözüne kestirirse onun kalbini kesinlikle çalacaktır. İlgili ve mantıklı olan bu erkek, bayanının kalbini kırmamaya özen gösterecektir. Oğlak Burcu Erkeği: Bu erkek, Başak bayanını kabuğundan çıkaracaktır. Başak bayanının esrarengiz ve tedbirli tabiatı onu korkutmaz. Oğlak erkeği, sabırla onun açılmasını bekler.

 

UYUMSUZ BURÇLAR Yengeç Burcu Erkeği

İki burç da son derece titiz bulunduğundan, temaslerinde sık sık problem çıkacaktır. Başak bayanı, oturmuş ve ayağı yere basan burçlarla daha uyumludur. Balık Burcu Erkeği: Bu erkek, Başak bayanı gibi çok sessiz ve uysaldır. Bir araya geldiklerinde, gerilecek ve birbirlerini sakinleştiremeyeceklerdir.

 

Terazi Burcu Kadını

 

Bu burcun bayanı ne istediğini bilir ve onu elde edene kadar mücadele eder. Mantıklı ve dengelidir. “En iyi”den aşağısına razı olmaz. Azimlidir, ayakları yere basar ve iletişimi kuvvetlidir.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Terazi-1-300x167 Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin ASTROLOJİ GENEL İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre
UYUMLU BURÇLAR Yay Burcu Erkeği

Özgür ruhlu Yay erkeği ile kuvvetli Terazi bayanı çok uyumludur. Yay erkeği, bayanının zihnini açacak; Terazi bayanı ise erkeğinin gerçeklerle yüzleşmesini sağlayacaktır. Aslan Burcu Erkeği: İki burç da son derece sadıktır. Terazi bayanı, Aslan erkeğinin egosuna biraz olsun gem vuracak, Aslan erkeği ise oyunculuğu ve şakacılığıyla bayanına alan okuyacaktır. Bu çift, birbirlerinin ruh eşidir.

UYUMSUZ BURÇLAR Oğlak Burcu Erkeği

Azimli Terazi bayanı, bu erkeğin amaçsız ya da denetimsiz bulunduğunu düşünebilir. Oğlak erkeğinin serüvenya ve özgürlüğe olan düşkünlüğü ona tembellik gibi gelir. Aralarında bir çekim olsa da tutku acele söner. Balık Burcu Erkeği: Terazi bayanı, son derece titiz olan bu erkeğe karşı tolerans gösteremeyecek; Balık erkeği ise bu bayanın acımasız dürüstlüğünden rahatsız olacaktır.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Burcunuza-Gore-Ideal-Esinizi-Secin Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin ASTROLOJİ GENEL İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre

Akrep Burcu Kadını

Akrep, bilindiği üzere son derece iddialı bir burç. Burcun bayanları son derece duygusal, kıskanç ve tutkulular. Hem zihnen hem de fiziksel olarak arzuları büyük. Cinsel arzuları kimilerine zor olan gelebilirken; karanlık mizah anlayışları ve sivri dilleri hatalı anlaşılmalarına sebep olabilir. Oldukça etkileyici olan bu bayan, beraber bulunduğu bireylerin aklını başından alır.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com akrep-1-300x167 Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin ASTROLOJİ GENEL İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre
UYUMLU BURÇLAR Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak erkeğinin eleştirel düşünme yeteneği ve sabrı, hayalperest ve korkusuz Akrep bayanına çekici gelir. Beraber süre geçirmekten hoşlanan bu çiftin cinsel ahengi mükemmeldir. Aslan Burcu Erkeği: Bu çift, birbirinin tutkusundan beslenir. Akrep bayanın aşktaki şehveti Aslan erkeğini çeker. Bu erkek, sadakatiyle Akrep bayanının güvenini kazanırken; özgür ruhlu olmasıyla da teması dengeleyecektir.

UYUMSUZ BURÇLAR Akrep Burcu Erkeği

Bu erkek, Akrep bayanından uzak durmalıdır; zira iki burcun da son derece tutkulu olması tehlikeli hallere yol açabilir. Aralarındaki fiziksel çekim efsanevi yoğunlukta olsa da, duygusal yönden zehirleyici bir temasleri olacaktır. İkizler Burcu Erkeği: Bu erkek, Akrep bayanı amacıyla çok Romantiktir. O, Akrep bayanının tehlikeli bir biçimde erotik bulunduğunu düşünürken, Akrep bayanı onu çok sıradan bulur. Dahası, İkizler burcu erkeği bu bayanı takıntı durumuna getirip onu sıkabilir.

 

Yay Burcu Kadını

 

Bu bayan korku nedir bilmez! Macera ve özgürlüğün kraliçesi olan Yay burcu bayanı dramatik durumlardan hoşlanmaz ya da trip atmaz. Kalbi onu nereye götürürse o bölgeye gider. Konu aşk bulunduğunda, beraber serüvenlar yaşayıp dünyayı fethedebileceği birini arar.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Yay-1-300x167 Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin ASTROLOJİ GENEL İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre
UYUMLU BURÇLAR Koç Burcu Erkeği

Kendisi gibi sosyal olan ve serüvenyı seven bu erkek tam Yay bayanına göredir. Eğlenceyi seven, sevinçli kişilerdir ve dramatik durumlardan hoşlanmazlar. Beraber oldukları zaman, aşk ve neşeyle dolup taşarlar. Kova Burcu Erkeği: Bu erkek, Yay bayanının ruh eşi olmasa bile, onun olgunlaşmasına yardım edecektir. Yay bayanının serüvenya düşkünlüğü bu erkeği cezbedecek ve son derece renkli bir seks ömürleri olacaktır.

 

UYUMSUZ BURÇLAR Boğa Burcu Erkeği

Bu erkek, Yay bayanıyla hiçbir zaman tam olarak uyuşamaz. Özgürce uçmak isteyen Yay bayanının tersine bu adam evine düşkündür. Boğa burcu erkeği istikrarı severken, Yay bayanı göçebe bir ruha sahiptir. Başak Burcu Erkeği: Bu erkek, düzene ve sıksık güveninin tazelenmesine gereksinim duyar. Yay bayanı ise onun bu talebini tatmin edemez. Başak erkeği anı yaşarken, Yay bayanı hep önüne bakar.

Oğlak Burcu Kadını

 

Azimli lakin eğlenceyi seven bir yapısı bulunmaktadır. Mizah zihniyeti mükemmeldir. Çoğunlukla ciddi ve içe dönük olan bu bayan son derece sabırlıdır ve problem çözmede son derece yeteneklidir. Kendine bir amaç koyar ve her şeyini ona ulaşmaya adar.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Oğlak-1-300x167 Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin ASTROLOJİ GENEL İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre
UYUMLU BURÇLAR Balık Burcu Erkeği

Bu erkeğin titizliliği onun Oğlak bayanı amacıyla ideal bir eş olamayacağını düşündürse de, bu çift harika bir çift olurlar. Oğlak bayanı, kaygılı Balık erkeğini dengeler ve Balık erkeği de bu bayanın ciddi yaşamına renk getirir. Başak Burcu Erkeği: Bu erkek, Oğlak bayanının ruh eşidir. İki doğrultu da tutkulu ya da duygusal değildir lakin aralarındaki sevgi son derece dayanıklı olur. İlişkileri genelde durağan gider, lakin birbirlerinde huzuru bulurlar.

UYUMSUZ BURÇLAR Aslan Burcu Erkeği

Aslan erkeği ele evuca sığmaz; bu da Oğlak bayanını huzursuz eder. Bu erkek ilgi odağı olmak isterken, Oğlak bayanının başsı daha mühim şeylerle meşguldür. Aslan erkeği, Oğlak bayanının gerçekçiliğini soğukluk olarak yorumlayabilir. Koç Burcu Erkeği: Bu iki burç son derece uyumsuzdur. Bu erkek sevinçli ve tasasızken, Oğlak bayanı ihtiyatlı ve mantıklıdır. Oğlak bayanı istikbal merkezli bir partnere gereksinim duyarken, Koç erkeği serüven amacıyla yaşar.

 

Kova Burcu Kadını

 

Yaratıcı Kova bayanı, yeniliği ve ilerlemeyi sever. Bir kutunun amacıylae hapsedilmek istemez. Dışa dönük gibi görünse de hislerini ifade etmekte problem çeker. Özgürlüğe ehemmiyet sunar ve kimsenin kendine ayak bağı olmasını istemez.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Kova-1-300x167 Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin ASTROLOJİ GENEL İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre
UYUMLU BURÇLAR Terazi Burcu Erkeği

Bu erkek, elastik Kova bayanıyla iyi anlaşır. İkisi de sosyal ve dışa dönüktürler. Terazi erkeği, Kova bayanının yaratıcılığı ve entelektüel heveslerine saygı duyar. İkizler Burcu Erkeği: İkisi de su götürmez bir çekiciliğe sahiptir. Beraberyken ilgi çekerler. İkisinin de vahşi bir yönü bulunduğu amacıyla, harika bir seks ömürleri bulunmaktadır. İkizler burcu erkeği, Kova bayanının üstesinden gelebilecek tek erkektir.

UYUMSUZ BURÇLAR Akrep Burcu Erkeği

Bu erkek, uysallaştırılmak istemeyen uçarı Kova bayanını kıskançlığıyla boğar. Kova bayanı, bu erkeğin gerginliğini zaman içerisinde görmezden gelmeye başlar ve Akrep erkeği de bağlanmaktan kaçtığını düşünerek

ona öfkelenir. Balık Burcu Erkeği

Özgür ruhlu Kova bayanı amacıyla çok talepkardır Balık burcu erkeği. Akrep erkeği gibi bu erkek de çok çok ilgiye gereksinim duyar. Zincirlerinden kurtulmuş Kova bayanının aksine, bağımlı bir yapıya sahiptir. Kova bayanı lakin kendi gibi özgürlüğüne düşkün birisi ile sıhhatli bir temas kurabilir.

 

Balık Burcu Kadını

 

Balık burcu bayanı, anlaşılması güç, titiz ve duygusal bir yapıya sahiptir ve iyi bir gözlemcidir. Yaratıcıdır ve her an bir şeylerle uğraşır. Utangaç ve tatlı Balık bayanının kanaatleri biraz dağınık olabilir. Düşünceli ve sezgileri kuvvetli biridir.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Balık-1-300x167 Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin ASTROLOJİ GENEL İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Seçin Burcunuza Göre
UYUMLU BURÇLAR Yengeç Burcu Erkeği

Bu erkek son derece merhametlidir. İki burç da duygularıyla uyum içerisinde bulunduğundan, birbirlerine tamamıyla açılmakta problem çekmezler. Yengeç burcu erkeği koruyucu bir yapıya sahiptir ve bu da Balık bayanının ona basitçe ısınmasına yol açar. Hareketli ve uzun soluklu bir temasleri olur. Oğlak Burcu Erkeği: Balık bayanının hayalperestliği, tatlılığı ve titizliliği Oğlak erkeğine çekici istikbal, bu erkeğin bilgeliği ve mantıklılığı da Balık bayanını etkileyecektir.

UYUMSUZ BURÇLAR İkizler Burcu Erkeği

Bu erkek, basit incinen Balık bayanı amacıyla çok açık sözlüdür. Balık bayanı, daha duyarlı bir burçla mutluluğu yakalayabilir. Sürekli güveninin tazelenmesine gereksinim duyan bir bayan amacıyla bu erkek çok özgür ruhludur. Terazi Burcu Erkeği: Mantığıyla hareket eden bu erkek, kavgalarda sert gerçekleri bayanının yüzüne vurarak onun yıkılmasına sebep olacaktır. Hem de sürekli sosyalleşmeye gereksinim duyarak, yalnızlığına düşkün Balık bayanını çileden çıkaracaktır.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum