Burcunuzun Güzellik Sırları

Burcunuzun güzelliğiniz üstünde de etkili bulunduğunu ve bunu makyajınıza yansıtabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte, size önerilerimiz…

Kozmetik mamüllerini alırken kuşkusuz ilgi etmeniz gereken ilk olarakr var. Mesela ten rengi, saç rengi, cilt yapısı tercih yapar iken göz önünde bulundurmanız gereken unsurlardan. Güzelliğinizi daha ön planda tutabilmek ve daha etkileyici duruma getirebilmek amacıyla burcunuzun size verilen makyaj tüyolarını deneyebilirsiniz…

Ateş elementi (Koç, Aslan, Yay)

Eğer Koç, Aslan ya da Yay burcuysanız, ateş elementisiniz. Mizacınız icabıyla da sıcak sayıldığınızdan, bu hareketli ve kendinden emin tutumlarınızı ön plana getirecek bir makyaj stiline gereksiniminiz var. Sizin amacıyla ilaveten güzellik bakımının kolay ve etkili olması gerekir. Sonuçta siz yoğun bir hayat sürmektesiniz ve cildinizi tazeleyecek kremlerin ya da kozmetik mamüllerin hayatınızda birer mecburiyet olduklarını eninde sonucunda idrak edersiniz. Fakat tür tür krem kutuları size karışıklığı çağrıştırır.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Burcunuzun-Guzellik-Sirlari Burcunuzun Güzellik Sırları ASTROLOJİ GENEL SAĞLIK  Burcunuzun Güzellik Sırları burcumun güzeliği
Sizin amacıyla mühim olan, herkesten değişik görünmektir. Makyaj gerçekleştirmek size göre en keyifli uğraştır. Parlak ve ışıldayan renklerle gözlerinizi vurgularsınız. Hem de kopkoyu kırmızı dudaklar tam size göre. Tabi ki, makyajınızı ortamına göre uygularsınız, örnek olarak büroda son derece ciddi gözükmeli, akşam randevunuzda ise parlamalısınız. Sizin amacıyla en ideal saç modeli, yüz şeklinize uyacak sportif kısa saç modelidir.

Makyajınız: Göz kapaklarınızın üzerini altın ya da turuncu renkleriyle canlandırabilirsiniz. Göz kapaklarınızın üst bölümünü samimi dışa doğru antrasit rengi ile gölgelendirin. Siyah ya da koyu kahverengi göz kalemi ile gözlerinizin çevresini belirleyin. Yine kara ya da koyu kahverengi rimel kullanabilirsiniz. Yanaklarınızı bakır tonunda allık ile vurgulayabilirsiniz. Dudaklar ve tırnaklar pas ya da parlak tonda kırmızı olmalı.

Toprak elementi (Boğa, Başak, Oğlak)

Boğa, Başak ya da Oğlak burcu olarak toprak elementisiniz ve ayakları yere emin basan bir kişilik sergiliyorsunuz. Yaşamın iyi ve manalı yönlerinin kıymetini bilirsiniz. Baştan sona kadar bakımlı olmak sizin amacıyla tartışılmaması gereken bir konudur. Dişiliğinizi ve tarzınızı makyaj ve parfüm ile daha anlamlı duruma getirmeyi seversiniz. Bu esnada da kozmetik mamüllerinizle hiç tasarruflu değilsinizdir, az krem alabilmek yerine çok almayı yeğlersiniz.

Sizin amacıyla kusursuz ve bakımlı görünmek çok mühimdir. Buna karşın gene natural bir hava sergilersiniz, zira tarzınızı (kişiliğinizi) yabancılaştırmayı hiç sevmezsiniz. Keskin ya da sivri bir tarz sizin amacıyla düşünülemez, tam tersine daha ciddi bir görünüşten yanasınız. Saç şekliniz rahat ve kolay olmalı. Klasik at kuyruğu ya da açık taşıyacağınız orta uzunluktaki saç tarzı size ideal olur.

Makyajınız: Toprak bayanına, bilhassa gözleri altını çizen etkileyici bir makyaj tarzı uymaktadır. Bunun amacıyla göz kapaklarınızı koyu kahverengi ile renklendirin. Kaşlarınızın ve göz kapaklarınızın alt kısmına bakır tonunda far uygulayabilirsiniz. Siyah rimel kullanın. Yanaklarınızı pas rengine yakın kahverengi ruj ile vurgulayın. Dudaklar bej tonunda olmalı. Tırnaklarınıza bakır rengine yakın bejoje kullanabilirsiniz.

Hava elementi (İkizler, Terazi, Kova)

İkizler, Terazi ya da Kova burçları hava elementinin, artık gökyüzünün burçlarıdır. Bulutlar üstünde uçmayı ve kendinizi yükseklerde hissetmeyi seversiniz. Geniş bir program alanına ve değişiklığa gereksinim duyarsınız. Cildiniz çoklıkla yumUşak, ince ve genellikle titiztır. Bu yüzden de derli toplu bakıma gereksinimi vardır, fakat “bakım” hususu hiç de size göre değildir, zira siz daha çok fikirleriniz ve planlarınızla uğraşmayı tercih edersiniz.

Hem de her vakit güzelliğinize ayıracak vakitınız da yoktur. Değişik olanı sevdiğinizden, kozmetik mamüllerinizi sık sık değiştirirsiniz, artık siz tutkulu bir krem ve parfüm deneyicisinizdir. Yeni mamüller her vakit ilginizi çekmiştir ve genellikle incelemeci bulunduğunuz amacıyla yeni çıkan bir makyaj ürününü ya da saç modelini derhal denemelisiniz. Alnınızın açık bulunduğu saç modelleri size hitap etmektedir. Saç renginizi de acele değiştirir ve asimetrik saç kesimlerinden de vazgeçemediğiniz olmuştur.

Makyajınız: Hava elementinin ilgi çekici ve ince yüz hatlarına, serin tonların kullanıldığı yumUşak bir makyaj stili uymaktadır. Zıtlık yaratması yönünden ilk olarak göz kapaklarınızın üst kısmına beyaz far uygulayın. Açık pembe tonu ise kaşlarınızın altına doğru kullanabilirsiniz. Göz kapaklarınızı iç kısmından dışına doğru açık mavi ile renklendirin. Mavi göz kalemi kullanın, fakat çizginin ince olması gerekir. Kirpiklerinize de mavi rimel kullanabilirsiniz. Yanaklarınızı, dudaklarınızı ve tırnaklarınızı gül pembesi ile tonlandırın.

Su elementi (Yengeç, Akrep, Balık)

İster Yengeç, Akrep ya da Balık burcu olun, siz su elementisiniz. Duyarlı ve titiz bir kişiliğiniz var, ki bu da yüz hatlarınıza yansımaktadır. Teniniz genellikle çok ince ve cilt yapınız son derece yumUşaktır. Dış görünüşünüz ve güzellik bakımınız genellikle duygusal atmosferinizle bağlantılıdır. Bu yüzden keyifsiz anlarınızda bile, derli toplu bakım gerçekleştirmek amacıyla çaba göstermelisiniz. Çünkü bilhassa bu hallerde buna gereksiniminiz olacaktır.

Biraz daha disiplinli olmak size iyi gelecektir. Keyfinizi canlandırdığı amacıyla bilhassa parfümlere ve kokulu banyo esanslarına özel bir zaafınız vardır. Hem de bu tür banyo keyiflerinde de hayalciliğinize sarılırsınız. Makyaj yapar iken, genellikle dolgun ve resmen kalemle çizilmiş dudaklarınızı ön plana getirmeyi seversiniz. Saçlarınızın yumUşak ve hafifçe omuzlarınıza düşmesini tercih edersiniz. Oldukça ciddi ya da çok kısa saç modelleri hiç size göre değildir.

Makyajınız: Duyarlı su kadınına yumUşak tarzda bir makyaj idealdur. Mavi arası yeşil renge karşıt olarak ilk olarak göz kapaklarınıza beyaz far kullanın ve daha sonra göz kapaklarınızın alt bölümünü bu yeşil renk ile gölgelendirin. Kirpiklerinize kahverengi rimel kullanın. Az miktarda şeftali tonu ruj ile yanaklarınızı vurgulayın. Dudaklarınıza ve tırnaklarınıza da şeftali renginde ruj ve oje kullanabilirsiniz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum