Eylül 2020 Oğlak Burçu Aylık Yorumu

Oğlak Burcu Eylül 2020 Yorumu Şans sizden yana olacak ve katiyen gerçekleşmez dediğiniz hadiseler bir anda gerçekleşecek.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Oğlak-1 Eylül 2020 Oğlak Burçu Aylık Yorumu GENEL GÜNLÜK BURÇLAR

Oğlak Burcu Eylül 2020 Yorumu

13 Eylül 2020 tarihinde Jüpiter sizin burcunuzda gelişmeye başlayacak ve aşk hayatınızda olumlu ilerlemeler yaşayacaksınız. Sizi olumsuz bir şekilde etkilemeye çalışan ve sıksık demoralize eden bir arkadaşınızla iletişiminizi koparmak isteyebilirsiniz. Uzun vakitdan beri bitirmeyi planladığınız bir projeniz varsa bunun başına geçebilirsiniz. Geçmişinizde başarmış olduğunuz işlerin deneyimlerinden yararlanmak sizi her vakit bir tık ileriye götürecektir.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Eylül 2020 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek ve üstünüze ekstra sorumluluklar almaktan kaçınacaksınız. Hedeflerinizin peşinden gitmeli ve bu hususta size destek olan kişileri kırmamaya özen göstermelisiniz.

17 Eylül 2020 tarihinde Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek ve evinizin amacıylade kendinizi daha iyi hissetmek amacıyla birtakım yenilikler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Yapacak olduğunuz bu yenilikler size ruhsal olarak da son derece iyi gelecektir.

Oğlak Burcu Eylül 2020 Aşk Yorumu

Uzun vakitli bir ilişkiniz varsa temasta yer alan problemleri gözden geçirmelisiniz. Zaman herşeye deva gibi gelse de kimi vakit hadiseleri daha da alevlendirebilir ve size hatalı kararlar aldırabilir. Sorunların gidişatına kapılarak çabuk kararlar almamaya çalışmalısınız. İlişkisi olmayan Oğlak burçları ise yeni bir temasa başlamak amacıyla çabukci davranıyorsunuz ama biraz daha vakte lüzumsiniminiz olabilir. Eski ilişkilerinizi bir kıyıya bırakarak kendinize yeni bir yol çizmelisiniz.

Oğlak Burcu Eylül 2020 Aile ve İlişkiler

29 Eylül 2020 tarihinde Satürn sizin burcunuzda ileri hareketine başlayacak ve ailenizi ilgilendiren birtakım karalar aldıysanız bunlarda birtakım farklılıklar olabilir. Ani karar farklılığı aile bireyleri doğrulusunda olumsuz karşılanabilir. Bu yüzden net bir karar almadan evvelce biraz kendi amacıylaizde muhasebe yapmanıza lüzumsiniminiz var. Yakın etrafınız ile aranızda unsurunu bilmediğiniz bir huzurluk çıkabilir bunun unsurunu kısa bir vakit amacıylade öğrenme fırsatını elde edeceksiniz.

Oğlak Burcu Eylül 2020 Sıhhat ve Kariyer

Kariyerinizde yaşamış olduğunuz aksiliklere namacıyla diyerek çok takılmamanız lüzumen bir aya ismim atıyor. Siz karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeli lüzum duyduğunuz yerlerde ise sizden daha kıdemli insanlardan akıl alışverişi yapmaya çalışmalısınız. Sağlığınız amacıyla çok çok abur cubur yememeli ve son derece sporu hayatınıza dahil etmelisiniz. Ruhsal sağlığınızı güvenliğini sağlamak amacıyla duygusallığınızı biraz geri planda bırakma kararı alabilirsiniz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum

One thought on “Eylül 2020 Oğlak Burçu Aylık Yorumu

  • 12 Mart 2021 tarihinde, saat 5:50 am
    Permalink

    Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir