Haftalık Burç Yorumlarınız Sağlık Aşk Para

Burcunuz amacıyla haftalık aşk yorumları ilk defa Kadinlarduysun.com’da. Burcunuzu seçerek yorumunuzu okuyabilirsiniz. Burcunuza özel 28 Aralık – 3 Ocak Ayı haftalık aşk yorumları

Haftalık Burç Yorumları Sıhhat Aşk Para

30 Aralık 2020 tarihinde Yengeç burcunda senenin son Dolunayı gerçekleşecek ve bu iki temaslare mühim ölçüde tesirleyecek. Geçmişte yaşanmış temaslar yine gündeme gelebilir bu yüzden kararsızlıklar meydana çıkabilir. Mantık ile hareket etmek son derece zorlaşacak daha fazla duygusal olarak kararlar alınabilir. Çevrenizde sizi yanıltmaya çalışan şahıslar meydana çıkabilir bu yüzden dairizdeki problemlere doğrultusız yakınlaşmak da zorluk yaşayabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar ise haftanın sonuna doğru zor süresinizda yanınızda olan biri ile temas kurmak isteyebilirsiniz.

 

Koç

Koç burcu olanlar ve artan burcu Koç olanlar partnerinizle aranızdaki problemleri görmezden gelmek isteyebilirsiniz. Bu hafta daha çok kendinize odaklanmak isteyeceksiniz ve aşk hayatınızı kısmen ihmal edeceksiniz. Daha daha eskiden partnerinizle mevzuşmuş bulunduğunuz problemlere yönelik hiçbir harekete geçmediğini fark edebilirsiniz. İlişkisi olmayan Koç burçları ise işmevzumunuzde ya da gidecek bulunduğunuz bir aile toplantısında yeni birisi ile tanışıp ani bir biçimde temasa başlayabilirsiniz.

 

Boğa

Boğa burcu olanlar ve artan burcu Boğa olanlar bu hafta kendinizi özgür hissetmek istediğimiz amacıyla daha çok şahıssel hareket etmek isteyebilirsiniz. Partnerinizle geride bıraktığımız haftadan yapmış bulunduğunuz bir plan varsa bunu bu hafta yapmak isteyeceksiniz. İlişkinizdeki problemleri neyden kaynaklandığını amaçt iyi anlisminiz ama bu çözmenize yardımcı olmayabilir. İlişkisi olmayan Boğa burçları ise bu hafta amacıylade parasal yönden sizi rahatlatacak destek fark edeceksiniz ve böylece sosyalleşerek yeni insanlar tarife fırsatı elde edebileceksiniz.

İkizler

İkizler burcu olanlar ve artan burcu İkizler olanlar dairizdeki bağımlılıklardan kaçınmak isteyebilirsiniz ve kendinize yeni bağımlılıklar belirleyeceksiniz. Aşk hayatınızdaki problemleri görmezden gelen şahıs siz değilsiniz. Eşinizle ya da sevgilinizle bu hali oturup mevzuşmamız lüzumebilir. İlişkisi olmayan İkizler burçları ise bu hafta amacıylade yeni tanışacak bulunduğunuz bir şahısin mesulluğunu üzerinize alarak ciddi temasa ismim atabilirsiniz.

Yengeç

 

Yengeç burcu olanlar ve artan burcu Yengeç olanlar haftanın başına doğru daha çok kendinize vakit ayıracaksınız ve partnerinizle bahsetmek dilediğiniz problemleri derinlemesine düşüneceksiniz. sizi rahatsız eden mevzulara dair yakın dostundan Tavsiye alabilmek isteyebilirsiniz. İlişkinizdeki problemleri bundan sonra çözemediğinizi hissediyorsanız ve tıkanmışlık yaşıyorsanız temasa ara vermek isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan Yengeç burçları isr bu hafta yeni bir temasa başlamak uzak bir olasılık olacak aklınızı dinlemek isteyeceksiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Haftalik-Burc-Yorumlariniz-Saglik-Ask-Para Haftalık Burç Yorumlarınız Sağlık Aşk Para GENEL HAFTALIK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu Haftalık Burç Yorumlarınız Sağlık Aşk Para günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu

Aslan

 

Aslan burcu olanlar ve artan burcu Aslan olanlar günlük hayatınızda karşılaştığınız problemlerden ötürü dairize odaklanmakta zorluk yaşayacaksınız. Partnerinizin sizden saklamakte bulunduğu bir hal söz hususuysa bu açığa çıkabilir. Farkındalığınızı geliştirin sizden gizlenen hususların namacıyla bu yolla bulunduğunu manayaya çalışın. İlişkisi olmayan Aslan burçları ise haftanın ortasına doğru sizi anlayan bir şahısi bulabilir ve temasa başlayabilirsiniz.

 

Başak

 

Başak burcu olanlar ve artan burcu Başak olanlar partnerinizle ne kadar ortak bir hayat yaşasanız da bunu paylaşmayı bilmiyor olabilirsiniz. Karşılıklı yükümlülükleri alıp sunarken onun daha çok sizin mesulluğunuzu aldığının farkına varın ve omuzlarındaki yükü hafifletmeye çalışın. Partnerinizle ortaklıkta bir iş yapıyorsanız yeni bir projeye imza atabilirsiniz. İlişkisi olmayan Başak burçları ise hafta ortasına doğru yeni bir temasa başlamak son derece yakın olacak.

 

Terazi

Terazi burcu olanlar ve artan burcu Terazi olanlar aşk hayatınız hakkında problemleri yakın etrafınızle paylaşarak dertleşmek isteyeceğiniz bir hafta olacak. Partnerinizin bu sıralar sizi hiçbir biçimde anlayamadığının farkına varacaksınız ve onunla bu mevzu üstüne tesirleşim kurmak isteyeceksiniz. İlişkisi olmayan Terazi burçları ise bu hafta çalışma alanınızda bir şahsa aşık olabilirsiniz ve onunla bir temasa başlamak dilediğinizin farkına varabilirsiniz.

 

Akrep

Akrep burcu olanlar ve artan burcu Akrep olanlar partneriniz bu hafta olmadığı kadar destek verecek. Altından kalkamadığınızı hissettiğibiz hususları basitçe halladebileceksiniz. böylece dairizin sayısal dşayetini anlayabilir ve daha mantıklı kararlar temin edebilirsiniz. Eşinizin ya da sevgilinizin ailesiyle daha uzun süre geçireceksiniz. İlişkisi olmayan Akrep burçları ise bu hafta eski sevgilinizle yine tesirleşime geçerek işlemişte kalmış aşkı canlandırabilirsiniz.

 

Yay

 

Yay burcu olanlar ve artan burcu Yay olanlar bu hafta duygusallıktan seviyor mamız lüzumiyor Diğer türlü partnerinizin sizi hüsrana uğratması son derece yüksek olacak. Partneriniz ile arasındaki tesirleşimi geliştirebilmek amacıyla onun anladığı dilden mevzuşmayı tercih edeceksiniz. İlişkisi olmayan Yay burçları ise bu hafta yeni bir temasa başlamak sizi heyecanlandıracak. Daha daha eskiden aklınızda olan bir şahıs varsa onunla yine tesirleşime geçebilirsiniz.

 

Oğlak

 

Oğlak burcu olanlar ve artan burcu Oğlak olanlar kendinize bile itiraf edemediğimiz birtakım hallar var şunları bu hafta partnerinize açık biçimde bahsetmek isteyebilirsiniz. İlişkiniz amacıylade sizi ymiktar an ve bir türlü ismimdığımız mevzular varsa tekli bir karar sunarak kendiniz amacıyla yeni bir ismim atabilirsiniz. İlişkisi olmayan Oğlak burçları ise hafta sonuna doğru gidecek bulunduğunuz bir aktivitete sizi heyecanlandıracak olan birisi ile tanışabilirsiniz.

 

Kova

 

Kova burcu olanlar ve artan burcu Kova olanlar işlemişinizde hayatış bulunduğunuz problemleri bir kıyıya bırakarak mevcut dairize odaklanmanızı vakti geldi. Siz her ne kadar görmek istemesenizde bu hafta probleminiz birtakım gerçekleri gösterebilir. Ailenizin amacıyladen bir şahıs dairizi sertifikasyondığını size açık bir biçimde söyleyebilir .İlişkisi olmayan Oğlak burçları ise bu hafta yeni bir temasa başlamak amacıyla kendinizi hazır hissetmeye bilirsiniz.

 

Balık

 

Balık burcu olanlar ve artan burcu Balık olanlar bu hafta başında farkındalığınız giderek artacak ve böylece dairize daha güzel bir biçimde yaklaşabileceksiniz. Enerjinizin çoksını aşağı yukarı hepsini aşk hayatınıza yönlendirileceksiniz. Sizin amacıyla net olmayan noktalar varsa şunları netleştiredeceksiniz. İlişkisi olmayan Balık burçları ise hafta sonuna doğru yakın dostlarınız sizi hoşlanacağız bir şahsa ile tanıştırabilir

 


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum