Hangi Burç Nasıl Makyaj Yapmalı

Hangi Burç Nasıl Makyaj Yapmalı

Hangi Burç Nasıl Makyaj Yapmalı. Makyajınız sizi ele veriyor. Vermeli de… Sizi en çok yansıtan yeriniz yüzünüz. Onu nasıl kullanacağınızı bilmezseniz, farkında olmadan gerçekte olmadığınız biri gibi görünebilirsiniz. Hepimiz de her vakit bir makyaj uzmanından faydalanamıyoruz malesef. Ama şayet burcunuzun özelliklerini taşıdığınızı düşünüyorsanız, makyaj uzmanlarının burçların karakterlerini baz alarak verdikleri bu burçlara göre makyaj önerilerine ilgi edebilirsiniz.

Makyajınızı belirleyecek olan burcunuzun zodyak sisteminde olduğu küme oluyor. Merak etmeyin grubunu bilmeyenler amacıyla hangi burcun hangi takımda olduğunu yazdık.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Hangi-Burç-Nasıl-Makyaj-Yapmalı Hangi Burç Nasıl Makyaj Yapmalı GENEL GÜNLÜK BURÇLAR

Burçlara göre makyaj önerileri
Ateş Grubu Burçlar amacıyla Makyaj Önerileri
Koç Burcu, Aslan Burcu ve Yay Burcu
• İddialı
Koç, Aslan ve Yay bu grubun temsilcileri. Ateş grubu kadınları, iddialı görünmeyi ve bütün ilgileri üzerlerine çekmeyi her vakit severler. Fark edilmek en büyük tutkuları. Makyajlarında da ilgi çeken çizgileri ve renkleri tercih etmeleri gerekiyor. Ateş grubu kadınlarının rengi kara ve kırmızıdır. Gözlerde kara makyaj etkili bakışlar amacıyla önemlidir. Eye-liner, göz makyajının vazgeçilmez ürünü.

Su Grubu Burçlar amacıyla Makyaj Önerileri
Yengeç Burcu, Akrep Burcu ve Balık Burcu
• Sezgisel
Yengeç, Akrep ve Balık bu grubun burçları. Favori rengi yeşildir. Sezgilerin ve içgüdülerin temsilcisi su grubu, yeşilin her tonunu kolaylıkla kullanabilir. Genellikle nil yeşili tercih ederlerse daha esrarengiz mesajlar verebilirler. Doğallığı temsil eden su grubu burçlarının şeftali tonlarında allık kullanmaları gerekiyor. Ruj seçiminde ise pembenin bütün tonları, ilaveten oranj, su grubu kadınlarının en çok tercih edilen renkleri.
Hava Grubu Burçlar amacıyla Makyaj Önerileri
İkizler Burcu, Terazi Burcu ve Kova Burcu
• Bağımsızlık tutkusu
Hava grubunun burçları olan İkizler, Terazi ve Kova, özgürlüğün temsilcileridir. Ancak Hava grubu kadınlarının rengi, pembe ve mavidir. Özellikle Gözlerde açıktan koyuya mavinin her tonunu kolaylıkla kullanabiliyorlar. Yanaklarda ise pembe allık ciltlerine ışıltı katıyor.

Toprak Grubu Burçlar amacıyla Makyaj Önerileri
Boğa Burcu, Başak Burcu ve Oğlak Burcu
• Sakin
Boğa, Başak ve Oğlak burçları bu gruba dahildir. Ancak Abartıyı sevmez, yalınliği tercih ederler. Özellikle Makyajda da yalın ve naturel tonları programları gerekiyor. Bundan dolayı  Kahverengi, toprak grubunun vazgeçilmez rengidir. Aynı zamanda Farlar, allıklar, rujlar hep bu rengin hakimiyetinde olabilmektedir.

Gunlukburcum Google News

2 Comments

Leave a Reply


google news gunlukburcum