Hangi Burç Nasıl Mutlu Olur

Burçlar, insanların kişilikleri üstünde büyük bir tesire sahiptir. 12 burcun her birisinde değişik özellikler bulunuyor ve bu özellikler insanların kişilik yapısını etkilemektedir. Burçlara göre mutluluğun sırrı da değişkenlik göstermektedir.

 

Koç Burcu Nasıl Mutlu Olur ?

Koç burcunun kolay kolay mutlu olmadığı düşünülse de, işin aslı tam olarak öyle değildir. En küçük bir jestle dahi mutlu olan koç burcu amacıyla mutluluğun sırrı tam olarak şu şekildedir;
Koç burcu, özgür ve başına emir yaşam sürdürmektan haz etmektedir. Eğer koç burcu bir düzene bağlı olarak yaşam sürdürmek mecburiyetinde kalıyorsa, koçlar bu haldan hiç memnun olmayacaktır. Koç burçlarına göre mutluluğun sırrı, özgürlüktür.
Koç burcu insanları, başka insanların tesiri altında kalmadan kendi kurdukları düzende yaşam sürdürdükleri vakit kendilerini güvende ve mutlu hissetmektedir. Kısacası, koç burcu insanları kendi hevesleriyle başladıkları her yolculukta mutlu olmaktadır.

 

Boğa Burcu Nasıl Mutlu Olur ?

 

Boğa burçlarının sadece yemek yerken ya da uyur iken mutlu olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Boğa burcu amacıyla mutluluğun sırrı, aksine çok daha değişikdır.
Boğa burçları, genel olarak takıntılı insanlardır. Boğalara göre yaşam sürdürdükleri her kötü hal kendi hareketleri yüzünden gerçekleşmektedir.
Fakat boğa burçları bilmelidir ki, yaşamtaki her şey bizim elimizde değildir. Bu amaçla burçlara göre mutluluğun sırrı, boğalar amacıyla olumsuz kanaatlerden kurtulmaktır.
Boğa insanları, takıntılarından vazgeçtikleri ve yaşam sürdürdükleri her hal amacıyla kendilerini suçlamayı bıraktıkları vakit çok daha mutlu bir yaşama başlayabilmektedir.

 

İkizler Burcu Nasıl Mutlu Olur ?

Belki de en kolay mutlu olan burçlardan biri olan İkizler burcu, yaşamın ve mutluluğun sırrını sıksık arıyor.
İkizler burcu, yaşam sürdürdükleri her hadiyi çift doğrultulu düşünmektedir. Bu amaçla ikizler burcu insanların yaşamında sık sık değişimler görmek mümkündür.
İkizler burcu insanlarının en sık kurduğu cümlelerden bir tanesi de “İnsanlar yaşamım ile alakalı ne düşünüyor?” tarzındadır. Fakat bu kanaat ikizlerin kafasında dönüp durduğu prosese sevinç son derece uzak bir kavramdır.
Eğer ikizler burcu insanları mutlu olmak istiyorsa, insanların kendileri ile alakalı ne düşündüklerini kıyıya bırakmaları lüzummektedir.

 

Yengeç Burcu Nasıl Mutlu Olur ?

 

Yengeç burçları, duygusal hisleri yoğunlukta olsa da; kısa vakit amacıylade çok kolay şeylerle bile mutlu olabilen bir burçtur.
Yengeç insanları, her olaya duygusal pencereden bakmaktadır. Yengeçlerin duyguları o kadar ön plandadır ki, bu insanlar kendi sevinçlarından evvelce başka insanların sevincini düşünmektedir. Hal bu tür olunca, yengeç insanları hiçbir vakit mutlu olamamaktadır.
Burçlara göre mutluluğun sırrı, yengeç burçları amacıyla kendilerini önemsemektedir. Zira Yengeç burçları unutmamalıdır ki, kendileri mutlu olmadıkları prosese başka insanların mutlu olabilmesi nerdeyse imkânsızdır.

 

Aslan Burcu Nasıl Mutlu Olur ?

Aslan burcunu mutlu etmek, her yiğidin harcı değildir. Mutluluğun sırrı, tam olarak bilinmese de şu şekilde ifade edilebilir;
Aslan burçları egoları ve özgüvenleri ile tanınsalar da, kişilik özellikleri bunlardan ibaret değildir. Aslan burçları, içlerinde derin kanaatler ile beraber yaşam sürdürmektadır. Aslanların kafalarını kurcalayan en büyük kanaat işlemiş ile alakalıdır.
Aslan burçları, işlemişlerini başa takmakta ve şimdiye ve geleceğe merkezli yaşayamamaktadır. Eğer aslan burçları mutlu olmak istiyorsa, işlemişte yaşanan hadiseler yerine geleceği düşünerek hareket etmelidir. Zira aslan burçları amacıyla işlemişe takılı kalmak, karşılaşabilecekleri en büyük engellerden biridir.

 

Başak Burcu Nasıl Mutlu Olur ?

 

Başak burçları, pek çok mutlu olmayan ve aynı vakitte yaşamın çilesini çeken insanlar modundadır. Oysa Başak insanlarını mutlu etmek, sanıldığından çok daha kolaydır.
Başak burçları, derin kanaatlere sahiptir. Bunların başında “Ya başarılı olamazsam?”, “Ya yeteri kadar iyi olamazsam?” gibi olumsuz kanaatler yer almaktadır. Başak burcu insanları, her vakit kendi içlerinde yaşam sürdürmekta ve kendilerini hep az görmektedir.
Eğer başak burçları gerçek anlamda mutlu olmak istiyorsa, her insanın eksikliği olma ihtimalini unutmamalıdır.

 

Terazi Burcu Nasıl Mutlu Olur ?

 

Ah terazi burçları ahh… Mutluluğun sırrı sevilmekten geçmiyor, bunu anladığınızda yaşam çok daha değişik bir yer olabilir.
Terazi burçları, herkes doğrulusunda sevilmek talep etmektedir. Bu amaçla terazi burçlarını bütün etrafına kendini beğendirme çabasıyla görmek mümkündür. Fakat terazi burçları bilmelidir ki, şayet biri herkes doğrulusunda seviliyorsa bu işte büyük bir terslik vardır. Terazi burcu insanlar, yakın dost etrafı dışında çok çok ortamlara girme çabasını bir kıyıya bıraktığı vakit daha mutlu olacaktır.

 

Akrep Burcu Nasıl Mutlu Olur ?

 

Akrep burcunun mutluluğu egolarıyla doğru orantıda hareket eder. Mutluluğun sırrı, bu burcun insanını yüceltmekten, egolarını okşamaktan geçiyor.
Akrep burcu insanlar, dış görünümüne her vakit ilgi etmektedir. Çoğu akrep dışarıya kendini güzel göstermeye çalışsa da, görünüşünden hiçbir vakit mutlu olamamakta ve hep daha mükemmel olmayı dilemektedir. Bu hal, akreplerin psikolojisini olumsuz şekilde etkilemektedir.
Burçlara göre mutluluğun sırrı, akrepler amacıyla iç güzelliğe odaklanmaktır. Zira akrep burçları, kendilerini ne kadar yetersiz hissederse, o kadar mutsuz olmaya meyilli olacaktır.

 

Yay Burcu Nasıl Mutlu Olur ?

 

Yay burcunun mutlu olması amacıyla ekstra bir çaba gösterilmesine lüzum olmadığını biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız, sizi şu şekilde alalım…
Yay burçları, en uyumlu burçlar arasında yer almaktadır. Fakat yay burçları, uyumlu olabilmek adına kendi kişiliklerinden vazgeçmeye eğilimlidir. Yani bu burcun insanları, aile ve dost etrafıni daha mutlu edebilmek amacıyla kendi sevinçlarından vazgeçebilmektedir. Bu gibi hallarda, çevredeki insanlar mutlu olsa da, yay burçları samimi içe mutsuz olmaktadır. Yay burçları amacıyla mutluluğun sırrı, kendileri gibi olmak ve herkesten evvelce kendilerini düşünmek olacaktır.

 

Oğlak Burcu Nasıl Mutlu Olur ?

Yapıları gereği oğlak burcuna mensup insanları anlamak, tanımak nerdeyse imkansızdır. Bu amaçla mutluluğun sırrını çözebilmeniz biraz vakitınızı alabilir.
Oğlak burçları, kanaat yapısı bakımından en kuvvetli burçlar arasında yer almaktadır. Fakat fazlası oğlak, aklındaki düşünce ve projeleri yaşama geçirmekten çekinmektedir. Hal bu tür olunca, oğlak burçları kendilerini suçlamakta ve samimi içe kendilerini mutsuz hissetmektedir. Oğlak burçları amacıyla mutluluğun en büyük sırrı harekete geçmektir.
Zira her insan kafasındaki planı harekete geçirmediği prosese mutsuz olmaya mahkûmdur. Eğer oğlak burçları, cesaretlerini toplayıp projeleri ile alakalı bir şeyler yaparsa son derece mutlu bir yaşama başlayacaktır.

Kova Burcu Nasıl Mutlu Olur ?

 

Özgür olmak Kova burçlarını mutluluğun nirvanasına çıkaran seyrek hallardandır. Kova burcu insanları, özgürlüklerinden ödün vermeyi sevmemektedir. En başına emir ve özgür ruhlu burçlardan bir tanesi olan kova, başka insanlara çok soğuk davranmakta ve genelde alışmadan evvelce kalın duvarlar örmektedir.
Bu amaçla kova burcu insanlar, soğuk ve sert bir görünüşe sahiptir. Burçlar amacıyla mutluluğun sırrı, kova burçlarında bu olumsuz kanaatlerden kurtulmaktır. Zira her insan, başkalerinden haz etmek mecburiyetinde değildir.

 

Balık Burcu Nasıl Mutlu Olur ?

Balık burçları naiftir, ilgiye ve şefkate muhtaçtır. Bu amaçla mutluluğun sırrı, sizi seven ve önemseyen insanlardan geçiyor.
Balık burcu insanlar duygusal bir yapıya sahiptir. Bu duygusallık, kendilerine zarar verecek düzeylerde olabilmektedir. Üstelik balık burçları, yoğun duygularından ötürü her vakit daha fazlasınu talep etmekte ve kendilerini pek çok alanda yetersiz hissetmektedir.
Balık burçları amacıyla mutluluğun sırrı, kendilerini oldukları gibi kabul etmek olacaktır. Zira hiçbir insan mükemmel değildir ve bu kusurlar her insanda var olmaktadır. Balık burçları hislerini bir kıyıya bırakırsa çok daha mutlu olacaktır.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum