Hangi Burçlar Nasıl Aşık Olurlar

Hangi Burçlar Nasıl Aşık Olurlar

Yanındakiyle yaşar, yaşlanır aklındakiyle ölürsün derler. Aşkı, sevgiyi, sevgiliyi hep bir şekle sokma çabasıdır insanoğlunun yaptığı. Kimi demlendirir sevdasını zirveye taşır, kimi uzaktan sever, kimi de göze alamaz bu tür bir yükü ve başlamadan bitirir. Gerçek nedir, aşk nasıl yaşanır, kalp mi mantık mı derken sevmelere doyamayız da gene de bilemeyiz kim olduğumuzu, gerçekte ne istediğimizi. Ve biz bu konuyu değişik yönden biraz irdeledik. Burcumuzun karakteristik özelliklerine göre nasıl bir aşığız bir bakalım dedik.

 

KOÇ Burcu

aşıkken destan yazmaz. Hayal kurar ama sınırları bulunmaktadır, öyle olmayacak cinsten hayallere kapılmaz. Kolay aşık olmam dese de aşksız yapamaz. Hem de öyle bu tür değil bir anda çarpılır fazlası vakit. Koç Burcu size aşık olduysa siz fazladan onun olmuşsunuzdur da haberiniz yoktur. Yaşarken sınır tanımaz. Kıskançtır. Bir anda yanar ve aynı süratle söner. Önemli olan onun o anki tepkisine aynı reaksiyonla karşılık vermemektir. Bir koç sevgiliniz varsa hiçbir hususta sırtınız yere gelmeyecektir.


BOĞA Burcu

aşıkken aşık gibi değildir. Öyle gözleri fıldır fıldır dönmez, kalbinin atışı dışarıdan duyulmaz, karnındaki kelebeklerin kanat çırpışını ondan başka biri duyamaz. Onun aşkı vakitnin kollarındadır. Acele karar vermez. Ağır ama dayanıklı ismimlar atar. Bir Boğa doğrulusunda seviliyorsanız bunu ilk başta manaayabilirsiniz. O aşkını direk dile getirmek yerine vakti geldiği vakit büyük hamleler yaparak ispatlar. Onun güveni aşkının hep bir ismim önündedir. Güvenmediği prosese sevemez. Ve seviyorsa bir hayat vakitr.

 

İKİZLER Burcu

aşıkken daha enerjik ve meraklıdır. Ona uymak basit değil ama onunla olmak her vakit keyiflidir. Sizinle beraber özgürleşmek, aşkı sınırlara dayatmadan doyasıya hayat sürdürmek ister. Bir an gülerken aniden somurtmasına aldırmayın, kısa prosesek, gönlünüzü almasını bilecektir. Çok ama çok zekidir. Aynı vakitte çocuk gibidir. Kalbinde kötülük yoktur. Her hareketine bir mana yükleyerek aşırı duygusal olmamaya bakın. Onunla beraber her an her şeye hazır olun ve olasıysa bulunduğu gibi kabul edin.

 

YENGEÇ Burcu

aşıkken iltimat etmek, sahiplenilmek ve sahip olmak ister. Gelip geçici temkatiyenr ona göre değildir. Yengeç burcu aşıksa güveniyordur, basit vazgeçmez. Onun hassas, duygusal, aşırı korumacı tarafına alışmanız şarttır. Beraber dengeyi bulana kadar uzun uzun tartışırsınız. Ama o dengeyi bir kere bulduğunuzda bir daha basit bozulmayacaktır. Yengeç Burcu en uygun bir partnerdir, mesuliyet almayı bilir. Aşık bulunduğunda geçmişini ve bütün olumsuzlukları unutur. Onun yanısırayken onu desteklerseniz aşkınızı edebiyete taşıyabilirsiniz.

Hangi Burçlar Nasıl Aşık Olurlar ASTROLOJİ GENEL

ASLAN Burcu

aşıkken daha güçlüdür. Kolay aşık olmaz, olursa da basit bırakmaz. Onun hayat enerjisine, aklına, tavrına, tipine uymak şarttır. Özgürdür aynı vakitte. Her şartta yanısıra olunmasını ister. Bir Aslan size aşıksa daha evvelce hiç duymadığınız sözleri duyar, hayatadığınız cinsten şeyler yaşarsınız. Onun aklı, fikri ve nereden geldiği belli olmayan tecrübesi sizi hem korkutur hem de kendisine hayran bırakır. Aşık bulunduğunda hiç olmadığı kadar dürüsttür. Ona katiyen yalan söylemeyin. Çünkü aşk meşk demez, öleceğini bilse de bir kalemde siler gider.

 

BAŞAK Burcu

aşıkken diyemiyoruz zira Başakların aşık olması nerdeyse imkansızdır. Aşktan ve bundan dolayı aşkın getirdiği yükümlülükten kaçarlar. Her şeyinize tatlı tatlı eksiklik bulur ama aynı vakitte düzeltir. Saf sevgiye inanır, aşırılıklardan katiyen hoşlanmaz. Bu tarafıyle ona diktatör tarifi yapanlar olacaktır. Ama fazlası insandan daha yumUşak bir kalbe sahiptir. Yaptığı şey verilen emeklerin boşa çıkmaması adına kendince önlemler almaktır. Onun zekası, ayrıntılara ehemmiyet verişi ve basit vazgeçmeyen tutumu sizi baştan çıkarmaya yetecektir.

 

TERAZİ Burcu

aşıkken huzur olmalıdır. Konuşmak yerine hayatayı tercih eder. Aşkını her hareketi ile belli eder. Karşılığını da bekler. O size aşıksa her tür sıkıntınızda yanınızda olacaktır. Baskı ve diretme ile hareket etmediğinizde kendini özgürce ifade eder. Terazi Burcu aşıkken iltimat etmek ister. Söz verilennde kesinlikle yerine getirecektir. Ona güvensiz şekilde yaklaşırsanız sizden uzaklaşır. Yani ne kadar özgür bırakırsanız o kadar çok sever. Onunla beraberyken sıradan olunmaz, her manada eğlencenin dibine vurursunuz.

 

AKREP Burcu

aşıksa iş bitmiştir. Elinden bir uçan bir de kaçan kurtulur. Bir kere onunla olduysanız onun tutkusunu başka birinda bulamazsınız. Ondan ayrılan birinin aynı şekilde ya da daha üst civarda aşk hayatası zordur. Aşkta baş rolü o oynar. Sevdiği insanı sarar, sarmalar, korur, kollar. Akrep Burcu seksi bir aşıktır. Sekse olan düşkünlüğü onu daha özel ve vazgeçilmez yapar. Hisleri bu şekilde dengeye almayı iyi bilir. Onunla uzun vakit küs kalamazsınız. Ne yapar ne eder gönlünüzü alır, sevdiği prosese sizi katiyen yarı yolda bırakmaz.

 

YAY Burcu

aşıkken heyecan doruktadır. İlk görüşte aşka inanır ve genelde de öyle olur. Aklında biri varken bir başka biriyla olması çok zordur. Uzun vakit bekleyebilir. Mantığını duyguları ile beraber kullanmayı sever ve bilir. Dengeli, keyifli ve iyi bir yazardır. Hislerinı kağıda dökmekte üstüne yoktur. O ne kadar büyürse büyüsün üstünde hep bir ufak çocuk şımarıklığı bulunmaktadır. Eğlenceli tarafı, zekası ve ince esprileriyle sizi büyüler. Sevdiği prosese katiyen aldatmaz. Vazgeçerse de ardına bile bakmaz.

OĞLAK Burcu

aşıkken de kuralcıdır. Öyle sanıldığı gibi görür görmez çarpılmaz. Aşkın da bir vakti yeri bulunmaktadır der. Duygusal değil, mantıklı biridir. Onun bu tarafı sizi zorlayacaktır. Ama yanı sıra başkalarından değişik olan esrarengiz ve akılcı yapısı da etkileyicidir. Aşık bulunduğunda aşkını abartmakta üstüne yoktur. Aşırı korumacıdır. Gereksiz heyecanlar peşinde değildir. Seviyorsa ve vakti geldiğine inanıyorsa bekletmez evlenir. Siz de ona uyar her koşulda destek olursanız aşkınız sayısız olur.

 

KOVA Burcu

 

aşıkken yanıp kavrulup kül olmaz. Ardınızda pervane gibi dolanmaz. O hem sizinle hem de bireysel olmaya devam edecektir. Özgürlüğünü aşkı bile esir edemez. Ha beraber özgürleşerek görkemli bir aşk yaşayabilirsiniz. Ama baskı ve dayatmalara katiyen gelemez. Aşık bulunduğu prosese güvenilirdir. Size de her koşulda güvenir ve bunu davranışları ile belli eder. Onun yanısıra rahat olursunuz. Öyle saçma sapan kıskançlıkları yoktur. Çileden çıktığında sözleri çok ağırdır. Tartışmalarda alttan alabilirseniz uyum dayanıklıakta zorlanmazsınız.

 

BALIK Burcu

aşıkken demek yerine Balık Burcu aşkın ta kendisidir demek daha doğru olur. Onun aşık olmak amacıyla birine gereksinimi bile yoktur. Ama tabi biri varsa bu daha da güzeldir. Size aslında aşıksa sonuna kadar size aşık olarak kalacaktır. Tabi onun derinliğine katlanabilirseniz. Sıkılmak, bunalmak ve aynı şekilde sıkmak bunaltmak olmamalıdır. Romantizmin, aşkın ve sevginin her cinsini onunla beraber dibine kadar yaşayabilirsiniz. Onu manaaya, çözmeye çalışmayın. Üzerine ne kadar gider iseniz o kadar çok üzülürsünüz.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News