İkizler Burcu Ekim Ayı Yorumu

Hayatınıza yönetimlik etmek izteyen gezeniniz olan Merkür 14 Ekimde 2020 tarihinde Akrep burcunuda kontrol altına alacaktır. Gerçekleşecek olan gerileme yüzünden hırslarınıza mağlup düşebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla diyalog şeklinize biraz daha ilgi etmeye çalışmalı ve sinirlendiğinizi hissettiğiniz mevzulara ve olaylara karşı bir ismim atmalısınız. Yeni bir işe başlamak amacıyla ya da yeni bir elektronik eşya alabilmek amacıyla ideal bir vakitte olmayacaksınız. Bu hali göz önünde bulundurarak karar vermeniz sizin amacıyla en sağlıklısı olacaktır.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ekim 2020 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve çift ilişkilerde anlaşmazlıklar yaşayabilir ve bunun neticesinde uzun süreli arkadaşlıklarınızı bitirmek mecburiyetinde kalabilirsiniz.

İkizler Burcu Ekim Ayı Yorumu AYLIK BURÇLAR GENEL
16 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve kararsızlıklar da kurtulmanın zamanı geldi. Kendiniz amacıyla en doğru yolu bulma çalışmalısınız.

31 Ekim 2020 tarihinde Boğa Burcunda Dolunay gerçekleşecek ve anne ya da babamız sizinle bir mevzu ile alakalı bahsetmek isteyebilir. Bu mevzu sizi bilhassa ve partnerinizi ilgilendiren bir haldan oluşabilir.

İkizler Burcu Ekim 2020 Aşk Yorumu

Partneriniz ile aranızdaki problemleri çözmeniz amacıyla birbirinize açık olmanız gerekiyor. Ondan saklamış olduğunuz birtakım mevzular var ve bu o hususları bir diğer şahıstan öğrenebilir. Partnerinizle parasal yönden anlaşamadığınız mevzular varsa bunun temel neyden kaynaklandığını anlayabileceksiniz. Yalnız olan ikizler burçları ise bu ay amacıylade gitmeyi planladığınız bir etkinlikte sizi çok etkileyen bir şahıs ile karşılaşabilirsiniz. Cesaretinizi toplayıp karşı tarafa duygularınızı açmanız amacıyla elinize güzel bir fırsat geçebilir.


İkizler Burcu Ekim 2020 Aile ve İlişkiler

Anne ya da babanızın sorumluluğunu üstlenmeniz gereken bir hal ile karşılaşabilirsiniz siz her ne kadar bu mevzudan kendinizi uzak tutmaya çalışsanızda ister istemez üstlenmesi gereken bireyin siz olduğunuzun farkına varacaksınız. Bu ay biraz daha çok sosyalleşecek ve bu sayede yeni insanlara tanışacaksınız. Uzun vakitten beri kendi işinizin yoğunluğundan ötürü ertelediğiniz ama gitmek dilediğiniz etkinlikler varsa bunlara kolaylıkla gidebileceksiniz.

İkizler Burcu Ekim 2020 Sıhhat ve Kariyer

Kariyeriniz ile alakalı karşınıza çıkan fırsatları görmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuzluklardan ötürü cesaretiniz kırılmış olabilir ve bu yüzden işiniz ile alakalı yeni ismimlar atarken tereddüt yaşayabilirsiniz. Cesaretinizi toplamalı ve bir an evvelce aklınızdaki projeleri yaşama geçirmeye çalışmalısınız. Sağlığınız ile alakalı ihmal ettiğiniz birtakım mevzular var ve bu mevzular bu ay amacıylade kendisini gösterebilir. Yaşayacak olduğunuz gerginliklerden ötürü psikolojik olarak kendinizi çok çok gergin hissedebilirsiniz.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News