Kahve Falında Ağaç Görmek

Kahve falında ağaç görmek; cinsine, büyüklüğüne, olduğu yere ve mevsimine göre birbirinden farlı yorumları çağrıştırır. Kahve falında, hurma, ceviz ve bunlara benzer meyvesi olan ağaçları görmek, güç sahibi olmaya yorulur. Güç sahibi şahıs, fal sahibi olabileceği gibi, bilhassa eşi ya da hanesinden rastgele bir şahıs olarak yorumlanabilmektedir. Kahve falında görülen ağaç, şayet ihtiyar bir meşe ağacı ise fal sahibinin hayatı süresince huzurlu ve mutlu olacağına bekâr ise iyi bir evlilik yapacağına ve huzurlu bir yuva kuracağına yorulur. Hem de fal sahibi bir ağaç gibi dayanıklı ve uzun yaşamlı olacaktır şeklinde yorumlanır.

Kahve Falında Ağaç Görmek GENEL KAHVE FALI

Kahve Falında Ağaç Kökü

Falda son derece dallanmış ve geniş bir alana yayılmış bir ağaç kökü görüldüğünde bu, dayanıklılığı güvenilirliği ve uzun seneler süregelecek bir vakanın varlığına işaret olarak yorumlanır. Kahve falında ağaç kökü, bolluğu, bereketi ya da hayır sahibi varlıklı bir kimsenin varlığına da işarettir. Arada sırada ise zorlukların ortadan kalkacağına, varlıklıliğe ya da sağlığa yorumlanır. Bir kimse falında yanmakta olan bir ağaç ya da ağaç kökü görür ise, bu iyiye yorumlanmaz. Kişinin günaha gireceğine ya da iflas edeceğine işarettir denir. Hem de yuvasının dağılacağının göstergesidir.

Kahve Falında Ağaç Ev

Kişi falında, kendisini bir tepe ya da düzlükte bir ağaç ev inşa eder iken görüyor ise, o bireyin yakın vakitte bir yuva kuracağına, kendi evinin sahibi olacağına işaret olarak yorumlanmaktadır. Eğer ağaç ev oymalı, süslü ya da gösterişli olarak belirmiş ise bireyin imanının kuvvetli olduğuna işaret olarak yorumlanmaktadır. Kahve falında ağaç ev, genellikle iyiliklere gebe bir figür olarak kabul edilir.

Kahve Falında Ağaç Dalları

Falda görülen ağaç dalları geniş bir aileyi ifade etmektedir. Dallar iç içe işlemiş ve büyükçe bir öbek şeklinde görülüyor ise, fal sahibinin hanesinde sevgi ve saygı ile örülecek gün geçtikçe daha da dayanıklılaşacak aile bağlarına işaret olarak yorumlanmaktadır. Kahve falında ağaç dalları, kimi zaman de sayısız bir serveti çağrıştırır, bu servet haneyi feraha kavuşturacak eşit ve adil şekilde bölüşülecek bir mirasa işaret olarak görülebilmektedir.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir